דרוש לוח אם(תקציב: ~550 ש"ח) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש לוח אם(תקציב: ~550 ש"ח)

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלומות,

אני צריך לוח אם חדש, התקציב הוא בסביבות ה550 ש"ח - כמובן שעדיף פחות מאשר יותר.

להלן המאפיינים של הלוח אם ה"אידיאלי" בשבילי:

1. סוקט 775(יש לי Core 2 Duo E4500)

2. תמיכה בDDR 2 667Mhz, לפחות עד 8 ג'יגה(אם אפשר יותר אז למה לא, אבל זה נראה לי בול)

3. PCI-E אחד

4. לפחות שני סלוטי PCI/PCI-E x1

5. ATX Form Factor

6. לאיכות כרטיס הקול המובנה אין משקל שכן בקרוב אקנה כרטיס קול מקצועי במחיר אסטרונומי

7. צ'יפסט של אינטל, 965 או P31/35

8. לפחות חיבור IDE אחד

9. תמיכה בS-ATA 2

להלן שני לוחות אם שאני חושב שמתאימים לי:

ASUS P5K SE

http://skypc.co.il/pl_product~31104~10~0.htm

Gigabyte ‏P35-DS3L

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=4765

הרגישו חופשיים להציע גם לוחות אחרים לחלוטין, אפילו כאלו שאין דווקא בחנויות ארצנו(המקוונות והלא מקוונות).

תודה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי רק 2 ג'יגה ועשיתי את הטעות שעם המחשב החדש(מעבד+לוח+זיכרונות+כרטיס מסך) קניתי לוח(צ'יפסט 945) אשר תומך עד... 2 ג'יגה .

המטרה שלי היא שהמחשב הזה יהווה פלטפורמה נוחה לשדרוג, זו אחת הסיבות שמכרתי את הכרטיס AGP שלי על מנת שאוכל לקנות לוח PCI-E.

אני לא צריך *כרגע* 8 ג'יגה , אני צריך שהלוח יתמוך בלפחות כמות כזאת, למה? כובע - כי אין לי מושג מה יהיו דרישות הזיכרון בעתיד(משחקים/אפליקציות) ושוב, אני רוצה לוח שיהיה נוח לשידרוג רכיבים "עליו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלום, הוא פשוט בעל פיצ'רים יותר רבים, חיבורי סאטא וכאלה, יש לו גשר דרומי ישן יותרICH7 במקום ICH9 אם אני לא טועה...

הגשר הצפוני שעליו מחוברים המעבד והזיכרונות תומך בכל מה שה P35 תומך, אפשר גם לקחת P31..

אם ממש ממש חושבים על שידורגים צריך לקחת X38 שבעל תמיכה ב 2.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה P31 לא תומך רשמית ב FSB של 1333MHz לעומת ה P35 שכן. זה ההבדל העיקרי בינהם (בנוסף למה ש barel כתב). מעשית, חלק מהחברות (כמו Gigabyte) מאפשרות ללוחות מבוססי ה P31 שלהם לעבוד בתדר של 1333MHz, כך שהבעיה כמעט ולא קיימת (הדבר אולי יוצר בעיות כאשר משתמשים ב 4 מודולי ביחד עם תדר FSB של 1333MHz, אבל רוב המשתמשים לא מגיעים למצב הזה). בכל מקרה, עם שניהם אפשר (בד"כ) לעשות OC נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מחפש אפילו פיצפונון :P

מה זה הPCI-E 2.0 הזה? פעם ראשונה שאני שומע עליו... זה תקן ממש ממש חדש ולא תואם לקודם שכזה, או משהו כמו המקבילה לAGP 8X לעומת 4X?

גם ל31 יש חיבורי סאטה, לא? oO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אז זה לא דחוף וגם לא נחוץ.

אם אין הבדל בביצועים ממשי בין כרטיס זהה בPCI-E לAGP, ואפילו בין כרטיס זהה הפועל בAGP 8X לAGP 4X, אז זה לא משהו כ"כ נחוץ, מקסימום כרטיס PCI-E 32 ירוץ על 16, לא ביג דיל :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...