איך הכרטיס c-media 5.1 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הכרטיס c-media 5.1

aragon

Recommended Posts

• 4 שבועות מאוחר יותר...

יכול להיות אז שזו הבעיה אצלי?

יש לי זוג רמקולים 2.1 ישנים (בערך שנתיים) והיה לי עד היום כרטיס קול SB Live vala (או משהו כזה...) ביום בהיר אחד... XP החליט שהוא לא מזהה את הכרטיס יותר...

החלפתי את הכרטיס לכרטיס 5.1 של Inno (c-media) ואחרי כמה ימים... פתאום הרמקולים החליטו שהם לא רוצים לשדר מידים... הסאונד מקרטע... והרבה בעיות... עברתי לאוזניות... באוזניות שומעים אחלה... כמו שהייתי שומע לפני עם הכרטיס של (עד כמה שאפשר עם אוזניות)

אז מה הבעיה? יכול להיות שהכרטיס סוג חלטורה ולא שווה לי להשקיע ברמקולים חדשים... (אני הולך לקנות 5.1...) כדי לי להחליף גם את הכרטיס קול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהובנתי כהלכה...

עד היום היה לי כרטיס קול... הוא התפגר (לפחות זה מה שוינדאוז החליט) אז השגתי כרטיס חדש... InnoAX 5.1... ועכשיו (יותר נכון אתמול) הרמקולים שלי 2.1 החליטו לעשות חלטורות...

השאלה שלי... לפי מה שנאמר כן... היא "האם כאשר אני אקנה את הרמוקלים שלי (כנראה קריאטיב 5.1 (כמו כן... אני אבקש הסבר בין הדגמים מ 5200 עד 5700 (ומי מהם שווה את הכסף... (הגבלה שלי בסביביות 1200... אפשר לגרד מההורים 1500) כדי להשקיע בכרטיס קול? או שהכרטיס שיש לי מספיק טוב... ?"

>>> הכוונה שלי היא גם לשחק במחשב אבל יותר לראות (המחשב מחובר לטלויזיה)

אה כן... לאיזה מהרמקולים האלו יש גם שלט לואליום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסוס משתמשת בשבב הזה ככרטיס קול על הלוחות שלה. זה נראה לי קצת תמוה שיש שימוש בשבב הזה על לוח לשוק הגבוה, בעוד אתם אומרים שהוא לא טוב..... מה פשר הדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסוס משתמשת בשבב הזה ככרטיס קול על הלוחות שלה. זה נראה לי קצת תמוה שיש שימוש בשבב הזה על לוח לשוק הגבוה, בעוד אתם אומרים שהוא לא טוב..... מה פשר הדבר?

עצם העובדה שהשבב משמש כסאונד OnBoard, בין אם בלוחות של (שכבר מזמן לא נחשבים למציאה) או בכל לוח אחר, מרמזת על טיבו (הנחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...