בעיה| משחקים ניתקעים אחרי זמן קצר עם ארטיפקטים אדומים וירוקים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה| משחקים ניתקעים אחרי זמן קצר עם ארטיפקטים אדומים וירוקים

The Sopranos

Recommended Posts

שלום,

הבעיה שלי היא שאחרי זמן קצר שאני משחק במשחקים אני מקבל ארטיפקטים אדומים וירוקים ואז כל המחשב ניתקע ואני זקוק לעשות Reset זה קרה לי כבר כמה פעמיים בCrysis וCOD4 אחרי כמה דקות משחק. (אלה המשחקים היחידים ששיחקתי)

אז בבקשה תעזרו לי למצוא פתרון לבעיה המחשב חדש לגמרי מפרט בצד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה קודם כל להוריד OC

מזאות אומרת להוריד OC זה כרטיס שבא עם OC מהמפעל קשה להאמין שהם פישלו בOC או משהו כזה...

יש מצב שהדיסק הקשיח שהוא עושה רעשים וניתקע הרבה פעמיים משפיע על זה? אצלך הכונן עושה רעש של קרטוע?

היום אני אמור ללכת לSkyPC אז אני מעדיף לדעת תבעיה לפני שאני אוכל לתת להם הסבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה דרייבר אתה משתמש?

169.02.

כבר אני מיועש מSkyPC גם ההרד דיסק עושה רעשים מוזרים וגם הכרטיס מסך עושה ארטיפקטים למזלי השירות שלהם טוב והם אמרו לי לבוא להחליף ת'כונן נראה מה היה עם הכרטיס.

ד"א מי קודם שיחקתי שעה COD4 ולא יצא לי וגם בCrysis אתמול בלילה שיחקתי שעתיים Crysis ולא היה לי בעיות אבל למשל אתמול בשעות היום היה לי בעיות של ארטיפקטים וגם היום בCOD4 זה קרה לי 3 פעמיים ופעם אחת בCrysis.

עריכה: אחרי חצי שעה של Crysis הטמפ' עומדת על 60-68 ל68 זה הגיע רק אחרי שהפעלתי AF X2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מזל נאחס לקחתי ת'מחשב קיצר שמתי אותו בקופסה של המארז פתאום הקופסה ניקרע המארז נפל מתחת במדרגות והכרטיס מסך יצא לגמרי מהמקום עכשיו המחשב בSkyPC מקווה שלא היה בעיות רציניות מהנפילה איך התבאסתי מזה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...