• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

Chymes

איך אפשר להדביר תיקנים?

12 תגובות בדיון זה

יש תיקנים בדירה. אני מרסס, מרסס ומרסס, אבל הם עדיין נשארים בחיים. כבר ריססתי בכל מקום אפשרי, בכל חריץ, בכל פינה. מיכלים שלמים של K300 סיימתי, אבל הם עדיין נשארים בחיים. יש טיפים? ריסוס מקצועי אולי?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הם כנראה מגיעים מהביוב, הם מתרבים שם, נשמע לי שאתה צריך ריסוס מקצועי.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תביא חתול.הוא כבר יהרוג אותם בשביל הכיף.אני אוהב למחוץ אותם...אני אוהב את הרעש שהשלד שלהם עושה את ה"קרק" וכל המעיים שלהם יוצאים החוצה..

:smile1: :smile1:

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם אני נתקל בממזרים האלה אני לוקח מטאטא ומעיף אותם לשירותים..גם בידור גם זה בחינם

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הם אוכלים לנו ירקות. איך הם נכנסים לארון סגור אני לא יודע.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אז תכניס לשקית/קופסת פלסטיק כל מה שיש חשש שהם יגעו בו

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תביא חתול.הוא כבר יהרוג אותם בשביל הכיף.אני אוהב למחוץ אותם...אני אוהב את הרעש שהשלד שלהם עושה את ה"קרק" וכל המעיים שלהם יוצאים החוצה..

:smile1: :smile1:

זה לא מצחיק. בחודש הראשון ששובל (חתולה) היתה פה היינו מגלים כל יום שניים שלושה גוקים בלי ראש. לא ידענו בכלל שיש לנו כלכך הרבה ג'וקים

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

גם אצלי היה מלא ג'וקים בעיקר במטבח.

הייתי חוזר בלילה הייתי מוצא מלא תיקנים הייתי מוריד כל לילה בערך 10 למשך שבוע ואז הם נעלמו :silly:

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תנסה עם רייד (אדום) נוכחתי לדעת כי הוא יעיל יותר מ K300 תן טיפול מיוחד לפתחי הביוב ופתח הניקוז של מכונת הכביסה תבדוק את ההברגות של הסיפונים והאסלות ותרסס היטב במסגרות החלונות בהן אין רשתות/הרשתות פתוחות בד"כ... אם זה לא יעבוד... ריסוס מקצועי...

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים