עזרה| בקשר לסטיפינג של המעבד Q6600 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| בקשר לסטיפינג של המעבד Q6600

The Sopranos

Recommended Posts

אתמול קיבלתי ת'מפרט שהזמנתי לפני 3 שבועות בSkyPC עם Q6600 אז בחרתי G0

וגיליתי שהם הורידו אותו מהאתר ויש רק B3 מה שאומר שיכול להיות שהם שמו לי B3 ששילמתי על G0,

אז יש איזה שהיא דרך לגלות אם יש לי סטיפינג G0 ולא קימבנו אותי בB3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עם CPU-Z וזה מה שקיבלתי:

m5mcz21n2ytu.bmp

ועוד שאלה בקשר לזיכרונות רציתי לקחת בהתחלה 800MHZ CL5 אבל נגמר המלאי אז הם הציעו לי ב30 שקל יותר אבל מי רוב הלחץ לא שאלתי מה הדגם ועם בדיקה בCPU-Z אני רואה מהירות 400MHZ שזה צריך להיות 800MHZ

m2yyetn2gz22.bmp

בתוכנה רשום סטפיניג B אבל שורה מתחת רשום G0 אז אני לא יודע מה האמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד הוא G0. את מהירות הזכרון תכפיל ב-2 ותקבל את המהירות האפקטיבית(ובאמת שחיפוש היה מוצא לך את זה), קרי 800MHZ.

תודה על העזרה.

אבל בדקתי עכשיו גם בEverest ורשום לי בCPUID בRevision: B3 ובדקתי בSPEEDFAN טמפרטורה שכל המאווררים ב100% וקיבלתי 59 מעלות שאני לא עושה שום דבר שמכביד על המעבד זה מוזר וגם SkyPC משום מה הורידו בשם של המעבד תG0...

ובקשר לזיכרונות איך אפשר לדעת איזה דגם יש לי?

ד"א יש לי מארז Aurora 570S

וקירור למעבד Artric freezer pro 7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הEVEREST אבל FYI, לפי ה CPU-Z , יש לך G0(ככה זה נראה שם, STEPPING B, REV. G0). לגבי הטמפ', בכל מקרה , גם אם זה היה B3 הוא לא היה צריך להיות כזה חם במצב IDLE.

לגבי הזכרונות, מה עוד אתה צריך לדעת חוצמזה שהם 800MHZ CL5? אם אתה ממש רוצה לדעת אז תריץ חיפוש לפי ה PART NUMBER ב CPU-Z.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הEVEREST אבל FYI, לפי ה CPU-Z , יש לך G0(ככה זה נראה שם, STEPPING B, REV. G0). לגבי הטמפ', בכל מקרה , גם אם זה היה B3 הוא לא היה צריך להיות כזה חם במצב IDLE.

לגבי הזכרונות, מה עוד אתה צריך לדעת חוצמזה שהם 800MHZ CL5? אם אתה ממש רוצה לדעת אז תריץ חיפוש לפי ה PART NUMBER ב CPU-Z.

הינה תמונה מהSpeedfan של הטמפ':

yumzhmed0tt1.bmp

כנראה אני אדבר עם SkyPC בקשר למעבד כי זה נשמע לא הגיוני שגם שינו ת'שם באתר וגם בEverest רשום לי B3 וגם בCPUZ רשום B בסטיפינג וG0 בREV.

עריכה: שמתי לב שהמעבד לא עובר ת1600GHZ בCPU-Z והוא אמור להיות על 2400ghz :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שינו כנראה את השם כי B3 כבר לא נמכר.

2. עזוב את מה שכתוב בסטפינג. כתוב במפורש שיש לך Revision G0, מה אתה רוצה מעבר לזה?

3. המעבד שלך ב-1600 MHz בגלל EIST שמוריד את מהירות המעבד כאשר אין עומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שינו כנראה את השם כי B3 כבר לא נמכר.

2. עזוב את מה שכתוב בסטפינג. כתוב במפורש שיש לך Revision G0, מה אתה רוצה מעבר לזה?

3. המעבד שלך ב-1600 MHz בגלל EIST שמוריד את מהירות המעבד כאשר אין עומס.

בסדר עם הסטפינג הסתדרתי תודה לעוזרים.

הבעיה שלי עכשיו שבמאמץ עם Prime95 ועם pi זה מגיע למקיסמום 2100 ולא ל2400 כנראה ביגלל המכפלה? צריך לשנות משהו בBus?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...