כמה וואט צורך כרטיס מסך eVGA 8800GT SuperClocked? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה וואט צורך כרטיס מסך eVGA 8800GT SuperClocked?

3d7

Recommended Posts

שלום!

מישהו יודע אולי כמה וואט בדיוק צורך כרטיס מסך eVGA 8800GT SuperClocked?

בדקתי באתר של eVGA, וכתוב שם שמומלץ ספק כוח של מינימום 400 וואט, ו-450 וואט עבור SLI. אבל, לא כתוב שם כמה וואט צורך כרטיס מסך אחד.

האם מהעובדה שכרטיס מסך אחד צריך ספק כוח של 400 וואט, ושני כרטיסי מסך בתצורת SLI צריכים ספק כוח של 450 וואט, אני יכול להסיק כי כרטיס מסך אחד צורך 50 וואט?

במידה והכרטיס מסך צורך 50 וואט, אז הוא צורך כל הזמן 50 וואט או רק תחת עומס, ובזמן שלא משחקים הוא צורך פחות חשמל?

שאלה נוספת: יש לי ספק כוח Thermaltake TR2 500Watt. בעיקרון, הוא אמור להיות מספיק טוב בשביל הכרטיס מסך הזה. אבל, יש לי 5 דיסקים קשיחים, צורב DVD, שני מאווררי לדים 120mm, שני כרטיסי PCI ומעבד כפול 65nm. הספק כוח שלי יחזיק את המחשב אם אני אוסיף לו את הכרטיס מסך הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבידן, לפי מה מתבססת ההערכה שלך? איך אפשר לדעת במדוייק?

בעיקרון, נראה לי שה-8800GT אמורים לצרוך פחות חשמל מה-8800 האחרים, מכיוון שהם מיוצרים בתהליך ייצור של 65nm, לעומת 90nm של שאר ה-8800 היותר ישנים. הנקודה היא שאין לי מושג כמה חשמל אלה צורכים, וכמה חשמל ההם צורכים.

באתר של eVGA כתוב שעבור כרטיס מסך אחד מומלץ ספק כוח של 400 וואט מינימום, ועבור SLI צריך 450 וואט מינימום. במידה וכרטיס מסך אחד צורך 200 וואט (שזה המון), אז שני כרטיסי מסך בתצורת SLI היו צריכים ספק כח של 600 וואט מינימום, לא?

יכול להיות שכרטיס מסך 8800GT צורך רק 50 וואט?

דרך אגב, אל תשכח שיש לי 5 דיסקים קשיחים שכל אחד מהם צורך בבוט כ-25 וואט, ובנוסף לכך גם צורב , שני כרטיסי PCI ושני מאווררי לדים 120mm.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תישמע זו הערכה לכן ציינתי + - .אם הוא מצריך ספק של 400 450 ובדרך כלל מחשב צורך מחצית מההספק אז הכרטיס מסך צורך את היתר.

כמובן שזה משתנה בהתאם לכמות ההרדיסקים שיש במחשב.לכל מחשב זה הערכה שונה לכל מה שאמרתי זה בכלליות ולא משהו מוחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לעיין כאן ולראות שמערכת ברמה גבוה עם 8800GT מגיעה לצריכה כוללת של 210W+-..

http://www.vr-zone.com/articles/Nvidia_GeForce_8800_GT_Review/5369-12.html

http://anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3140&p=13

גם אם תסיף לזה עוד X וY תגיע ל300-350W בלחץ..

וסדרת הTR2 של TT לא נחשבת לסידרה איכותית..אבל לא משנה עכשיו..

מה שיותר חשוב זה כמה A הספק שלך "מוציא"...לפי האתר (לא ידוע איזה דגם יש לך בדיוק) יש לו שני מסילות של 15A+-..

זה אמור להספיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

לפי הקישור, הכרטיס הזה צורך כ-130 וואט במצב idle, וכ-204 וואט במאמץ.

המעבד שלי צורך כ-60 וואט, והדיסקים קשיחים צורכים כ-125 וואט (25X5).

סה"כ: כ-400 וואט.

נשאר לי עוד כ-100 וואט לצורב, לוח-אם, כרטיסי PCI, מאווררים ולדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת :)

הצריכה שם זה לכל המערכת,

כולל X6800, 4GB , ודיסק קשיח.

גם הצורת חישוב שלך לא נכונה, אמנם הפעלה ראשונית של דיסק קשיח צורכת יותר,

אבל כשזה קורה כרטיס המסך והמעבד לא במאמץ.

כך שהחיבור של כל המרכיבים במאמץ הוא לא ריאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר השאלה פתוחה , אז קניתי מחשב עם המפרט הבא:

SPARKLE 8800GT 512

Q6600 , דרך אגב כמה הספק שואב המעבד בזה במנוחה?

GIGABYTE GA-680SLI-DQ6

2G CORAIR 800HZ

4XHD 500G

קניתי ספק של CORAIR HX520W. קניתי גם את המכשיר הבא שמודד הספק, חום, מהירות של מאוררים של ZALMAN

http://www.pandas.co.il/product_reviews_info.php?products_id=18909&reviews_id=2077

הוא כותב לי שאני מבזבז 540W , הבנתי ישר שזה לא אפשרי כי הוא יכול לתת רק 520, וראיתי כתבה שמציינת שמעל 300W יש סטייה של עד 15-20%. אבל עדיין יכול להיות שאני שואב יותר מ400 ללא OC??

כי ראיתי את רמת העומס של הספק וכתוב שסקלה שעד 60% המאורר עובד ממש לאט , ואצלי הוא עובד ממש לאט אני מניח לפי זה שהוא עובד עד גג 270-300 שזה עוד סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבקר הנ"ל של זלמן לא כזה מוצלח..תעיין קצת בביקורות עליו...

כמו כן מערכת שלך בשיא המאמץ לא תגיע ל500W זה בטוח...

בוא נגיע לעניין מה העניין ? אין לך מה לדאוג גם לא בOC..

אתה רוצה אתה מוזמן לחשב +- כמה המערכת שלך צורכת..שוב זה רק לאינדיקציה כללית.

http://www.extreme.outervision.com/psucalculator.jsp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8800GTS הישן צורך כ 105W והחשמל שה PCB שלו מסוגל לספק הוא 145W.

הPCB של ה 88GT יכול לספק עד 110W וברוב הסקירות הוא 20-30W מיתחת ל88GTS הישן ככה הגיוני שהוא צורך כ80W+-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...