מחפש אוזניות למשחקים מוזיקה וקצת סרטים - מקסימום 400 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אוזניות למשחקים מוזיקה וקצת סרטים - מקסימום 400 ש"ח

GWeizman

Recommended Posts

השימוש הוא בעיקר למשחקים (FPS וMMO) ומוזיקה , מידי פעם גם קצת .

רק למחשב.

מקסימום 400 שקל עם העדפה לפחות

שיכלול מיקרופון, למשחקי רשת

שישמעו מבחוץ את האוזניות כמה שפחות

ושיהיה נוח.

אוזניות קשת (מעל הראש, לא מאחורה) [ראש גדול, לשים לב :)]

מרופדות כמה שיותר (אני איתם רוב היום)

התקציב הוא 300-400, עם העדפה לכמה שפחות.

כרטיס קול 8 Channels ALC888 Audio controller (מובנה בלוח אם, חיפוש קצר בגוגל ואני חושב שהכוונה היא לRealtek ALC888)

אני צריך דגם (כמובן), מחיר, ואיפה אפשר לקנות.

תודה מראש,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את המדוזה 5.1 שהם אוזניות מדהימות למשחקים לדעתי.

הם נראה לי עולות טיפה יותר מהתקציב שלך אבל לא בהרבה.

יש לך את הביקורות על שני הדגמים:

http://hwzone.co.il/reviews/medusa/

http://hwzone.co.il/reviews/medusa_progamer/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המ

1. איפה אפשר לבדוק? אם אני מזמין אני מזמין מהאינטרנט..

2. הבנתי שלמשחקים המדוזה המקורית יותר מומלצת, אבל היא פחות טובה עם (ואני צריך משהו שיהיה לי טוב לשניהם..), חוץ מזה שהמדוזה המקורית לא אטומה בכלל.

הפרוגיימר לעומת זאת נראה יותר 'מאוזן', ויותר מתאים גם למוזיקה וגם למשחקים למרות שלא נראה לי שהוא באמת מתמחה באף אחד מהם.

לפי הביקורת פה שני הסטים לא נוחים ("הדבר הראשון אליו שמים לב כששמים את האוזניות על הראש הוא כי בדומה לסט הקודם, לא הושקעה יותר מדי מחשבה בתכנון הפדים של האוזניות, שכן הן עדיין לא נוחות במיוחד, ובתחום הזה יש לחברה עדיין הרבה מה לשפר.")

בכל מקרה, אני מוכן להגיע גם ל450 אם זה באמת שווה את זה, אבל אני בכל זאת רוצה עוד המלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוגזמם לגמרי.

500 שקל - מעל התקציב

אוזניות לאולפן - מיותר לגמרי בשבילי, יותר מידי איכות

בלי מיקרופון (בגלל שהן מיועדות לאולפן..)

וכמובן שבגלל שאלה לאולפן אין שם שום השקעה במיוחד למשחקים, שזאת המטרה העיקרית שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת נראה לי כמו סט מאוד מוגזם בשבילי זה 100¤ מעל התקציב שלי, וזה לא כולל מיקרופון (ואם אני רוצה מיקרופון טוב זה יהיה עוד 100..), אני מעדיף סט שמיועד למשחקים מאשר סט אולפני אודיופילי כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם, המקסימום של המקסימום של המקסימום שאני מוכן למתוח אליו זה 450..

וזה צריך לכלול גם אוזניות וגם מיקרופון, כשאני צריך ששניהם יהיו טובים, ולא רק האוזניות.

הדבר שיהיה הכי טוב בשבילי לדעתי זה סט גיימינג, שכולל גם אוזניות, גם מיקרופון, וגם יכנס לתקציב שלי.

לקחת את האוזניות שאתה הוצאת זה אומר להוציא בסופו של דבר 600 שקל, וזה פשוט הרבה יותר ממה שאני יכול להרשות לעצמי.

אני לא אודיופיל, אני רק גיימר ממוצע פלוס, וסט גיימינג יספיק לי.

אפשר לקבל הצעות (בנוסף למדוזה..)? :]

(אלא אם כן המדוזה היא הבחירה הכי טובה, כמובן, ואז לא צריך עוד הצעות, רק עוד דעות.)

ד"א

מה ההבדל בין הSpeedLink Medusa 5.1 Home לSpeedLink Medusa 5.1 ProGamer Edition? [בסיקור של המדוזה 5.1 יש מגבר קטן יחסית, במדוזה פרוגיימר יש מגבר על הכבל, ובתמונה של הHome יש מגבר גדול יותר עם כניסות גם לDVD, זה כל ההבדל?]

תודה מראש,

גיא.[br]פורסם בתאריך: 10.12.2007 בשעה 22:05:10

38 שעות - הקפצה חוקית.[br]פורסם בתאריך: 12.12.2007 בשעה 12:47:42
32 שעות - הקפצה חוקית.

חוץ מהמדוזה, יש משהו טוב שנכנס לי לתקציב?

(אם לא, שמישהו יענה לפחות על זה, כי קצת קשה להחליט פה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף על המדוזה?

אם כן, מה ההבדלים?

ועוד פעם

מה ההבדל בין הSpeedLink Medusa 5.1 Home לSpeedLink Medusa 5.1 ProGamer Edition? [בסיקור של המדוזה 5.1 יש מגבר קטן יחסית, במדוזה פרוגיימר יש מגבר על הכבל, ובתמונה של הHome יש מגבר גדול יותר עם כניסות גם לDVD, זה כל ההבדל?]

, זה כל ההבדל?]"

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...