בבקשה שמישהו יענה לי, איפה אני יכול למצוא את הדברים האלה ?! (ספיקים לרמקולים) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה שמישהו יענה לי, איפה אני יכול למצוא את הדברים האלה ?! (ספיקים לרמקולים)

Killer Storm

Recommended Posts

http://www.audiopoints.com/ ספייקים איכותיים לרמקולים...איפה אפשר לקנות בכל מיני גדלים וסוגים איכותיים כמו פה

מקרית שמונה ועד חיפה ככה ?!?!?! ??? :bash:

(עריכת מוד: להבא תן כותרת עינינית המפרטת בדיוק מה אתה מחפש.. ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שלחתי להם אי מייל אם בקשת קניה לישראל שיתנו לי פרטים והכל ולא קיבלתי תשובה, וגם אם אני יקבל זה בטח יהיה לא...הם על בטוח לא שולחים מחוץ לארצות שבהם הם עובדים...ככה זה...אבל איפה אפשר בארץ להשיג את המוצריים האלה מיבוא...?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרמניה קנדה צרפת...זה לא נראה לי קטנים אבל יש להם מוצריים איכותיים מאוד...

אם יש חברות אחרות שיש להם יבואנים לארץ אני ישמח לשמוע כי אני חייב את החלקים האלה... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם יש להם יבוא לארץ, המוצרים בטח נוראאא יקרים.

מה נתפסת עליהם, בטוח שיש עוד הרבה דברים זולים אחרים...

זה בסה"כ ספייק, הקטע זה שהוא מפריד את הרמקול מהרצפה, לא ממש משנה אם הוא מצופה זהב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספייקים למה נתפסתי אליהם כי אנשים אומרים לי שזה ישפר לי את הסאונד ברמקול באיזה 20-30 אחוז...ולא יהיו לי וויברציות והרמקול יהיה יציב והסאונד יצא נקי וחלק... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא יהיה לך וויברציות לא יהיה לך ... ::)

הרמקול בנוי ככה שהוא רועד אפילו אם אתה לא רואה, ככה הוא מפיק צלילים.

הקטע הוא שאתה לא רוצה שהרעידות יהיו חזקות מדי או שאתה לא רוצה שהמשטח ירעיש בגלל הרעידות... מובן?

אמרתי לך כבר, אין טעם לבזבז מאות שקלים על כזה דברים, תקנה את מה שאמרתי לך הגומי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמקול שלי זז ממש מהלך מהסאאונד שיוצא ממנו, מספיק?

אני צריך להוציא סכום על איכות ואני יעשה את זה במידה ואני יכול...אני חייב שהרמקול יעמוד במקום ולא יזוז ושהסאונד יצא נקי שהרמקול לא יגע ברצפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי ךמה נתפסת על החברה הספציפית הזאת?!

זה שספיקים משפרים את הסאונד אני מסכים איתך, אבל למה דווקא אתה רוצה את הספייקים של החברה הזאת.. יש עשרות ספיקים אחרים בשוק שנמצאים בארץ!

תכלס, אני לא רואה שום סיבה להבדלים בין ספיקים, העיקר שהוא מפריד את הרמקול מהריצפה והוא יציב בעצמו. אום יש הבדלים, הם פעוטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת התגבובה שקיבלתי:

Good-Day Ofer:

You may purchase directly from us here in the U.S.A. We accept American Express, Visa or master Card.

We will ship via your recommendation UPS- FedEx or US Parcel Post.

Please let me know what equipment you are interested in supplying our products to and I will recommend which merchandise to work with them.

Thank you for your interest in our science and products. Once Audio Points® are employed into your system the results will be an uplifting very musical experience. I will also provide you our Export Pricing Schedule as well.

As always Good Listening!

Robert Maicks

Star Sound Technologies, LLC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...