מחפש המלצה למשחק מכוניות טוב - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למשחק מכוניות טוב

zombie

Recommended Posts

אני מחפש משו שירגיש כמה שיותר אמיתי

יש לי הגה g25 אז אני מחפש משו שירגיש ממש כמו לינהוג

יש לי test drive unlimited

האם כשמשחקים על HARDCORE MODE זה מציאותי?

ויש לי LFS S2 אבל גראפיקה לא משו

יש לי colin mcrea dirt התחושה נחשבת למציאותית?

איזה משחקי מכוניות אתם ממליצים?(רק לא nfs)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LFS אכן מציאותי אבל משעמם...לפחות אותי.

אני חושב ש TDU זה המשחק מכוניות הכי טוב שנוצר, גרפיקה ממש טובה, יש בו מדהים !

המשחק מתנהל ממש כמו NFS, מתחילים עם מכונית מעפנה ולאט לאט עולים, יש גם מכוניות אספנות ויש את ה F1 !!

להקיף את המפה עם אוטו טוב לוקח בערך 20-25 דקות ! מפה ממש גדולה !

והוא מאפשר שימוש בהגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על TDU. משחק מעולה על גבול השלמות, ביחס להיצע כיום.

מצב הארדקור די שטותי האמת, השליטה מוגזמת ולא הגיונית לדעתי. המצב הרגיל ללא שום עזרי נהיגה הרבה יותר קרוב למציאות.

אבל, אם אתה רוצה משהו ממש ממש מציאותי, ונרתע מסימולטור ספרטני המכיל רכבים מונפצים (LFS), יש לי אלטרנטיבה:

רכוש מחנות או מחבר את המשחק גראן טוריזמו 2 לפלייסטיישן (הראשון) המקורי, והשתמש באמולטור EPSXE על מנת להריצו במחשב. ג'ויסטיק פשוט של 50 שקל (אני עם הסאיטק P220 - מצוין) ואתה מקבל את מיטב הפיזיקה וההתנהגות שיש. שלא לדבר על 500 רכבים שונים ואמיתיים ואינסוף אפשרויות טיונינג...

בעניין החוקיות - אין שום בעיה לשחק במשחק שבבעלותך באמצעות אמולטור, אז הכל פה "כשר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמולטור - תוכנה המאפשרת לחקות ולהריץ פלטפורמה אחת בפלטפורמה אחרת. למשל במקרה שלנו: האמולטור EPSXE יוצר מעין קונסולת אצלך במחשב, ומאפשר לך להריץ משחקי עם כל הפיצ'רים של המכשיר (שמירות וכולי) ואפילו מעבר לכך. אפשר לשחק עם המקלדת, אך מומלץ בחום ג'ויסטיק דומה או זהה למקורי של הקונסולה.

בקטע של הגרפיקה אתה צודק חלקית: האמולטור הנ"ל מאפשר שימוש במנוע גרפי מבוסס OGL 2.0 שלפי מה שזכור לי, משפר את הגרפיקה באופן די מוחשי. וכמובן פילטרים שיש בכל משחק מחשב מודרני כגון AA ו-AF. נכון שאי אפשר להשוות TDU או NFS חדיש למשחקים משנת 2000, אבל לצערנו, שום משחק מחשב עד היום לא מתקרב לרמת המשחקיות והריאליזם וההמשכיות שיש לסדרת גראן טוריזמו להציע כמשחק מכוניות.

אז הגרפיקה סבירה מינוס, אבל המשחקיות - אין יותר טוב מזה, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני סוטה מהדיון אבל EPSXE יכולה להרית כל משחק של על המחשב ?

כאילו אם אני לוקח דיסק של 2 ומריץ על המחשב זה יעבוד ? פעם אני זוכר שהיה אימולטור אבל זה היה תמיד מקרטע כי האימלטור

תפס המון משאבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמולטור הנ"ל מיועד אך ורק לפלייסטיישן 1 הקלאסי.

אמולציה אמיתית של 2 אינה קיימת בתכלס, הכי רחוק שהגיעו זה כמה תפריטים על המסך במשחקים פשוטים.

האמולטור למכשיר הקלאסי מתפקד ב110%, וישנם רק מעט כותרים נדירים שבהם יש כמה באגים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...