בקשר להיטמן הסרט - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר להיטמן הסרט

Mesatla

Recommended Posts

ראיתי את הסרט ביום שבת עם חברים חשבנו יהיה חרא סרט כמו שאומרים המבקרים

אל תחמיצו את הסרט הזה אל תקשיבו למבקרים הם אידיוטים שצריך לשלוח אליהם רוצח שכיר

הסרט מצוין ברמה של BROUNE IDENTITY

המשחק טוב התסריט טוב הכל טוב הסרט הזה שבר את ה"סרטים מבוססי משחקי מחשב הם חרא"

נראה לי יש הסכם כזה בין המבקרים שאם יוצא סרט שמבוסס משחק מחשב ישר לתת חרא ציון תראו את ההבדלים בציונים בין המבקרים לבין הצופים\משתמשים רגילים

http://www.metacritic.com/film/titles/hitman

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט ביום שבת עם חברים חשבנו יהיה חרא סרט כמו שאומרים המבקרים

אל תחמיצו את הסרט הזה אל תקשיבו למבקרים הם אידיוטים שצריך לשלוח אליהם רוצח שכיר

הסרט מצוין ברמה של BROUNE IDENTITY

המשחק טוב התסריט טוב הכל טוב הסרט הזה שבר את ה"סרטים מבוססי משחקי מחשב הם חרא"

נראה לי יש הסכם כזה בין המבקרים שאם יוצא סרט שמבוסס משחק מחשב ישר לתת חרא ציון תראו את ההבדלים בציונים בין המבקרים לבין הצופים\משתמשים רגילים

http://www.metacritic.com/film/titles/hitman

אתה מדבר שטויות, אני ראיתי את הסרט והתאכזבתי ממנו לא בגלל שהוא לא עשוי טוב אלא בגלל שהוא לא מכיל פרטים חשובים המצויים במשחק, רוב הסרט הוא יריות בעצבים כאילו מישהו משחק היטמן עם קודים ומרסס את כולם, איפה לעזאזל ה-Silens Assassin?! ולא היה זכר אחד ל"פייבר וואיר" המפורסם של 47 בקיצור אם לא מסתכלים על המשחק אז זה אחלה של סרט פעולה אבל כשאתה מנסה להשוות... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות, אני ראיתי את הסרט והתאכזבתי ממנו לא בגלל שהוא לא עשוי טוב אלא בגלל שהוא לא מכיל פרטים חשובים המצויים במשחק, רוב הסרט הוא יריות בעצבים כאילו מישהו משחק היטמן עם קודים ומרסס את כולם, איפה לעזאזל ה-Silens Assassin?! ולא היה זכר אחד ל"פייבר וואיר" המפורסם של 47 בקיצור אם לא מסתכלים על המשחק אז זה אחלה של סרט פעולה אבל כשאתה מנסה להשוות... :kopfpatsch:

תחשוב מחוץ למשחק זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

**אזהרת ספויילר למי שלא ראה ומתכנן**

הקטע הטוב היחיד בסרט זה כשהוא נכנס דרך החלון לדירה עם שני הילדים שמשחקים היטמן. העלה חיוך.

מעבר לזה, סרט בינוני, מתיימר להיות מגניב ולא ממש מצליח לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש אזכור קטן לחוט... תסתכל שוב.. נראה לי שכשהוא תופס את הסוכן השני שבא להרוג אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...