דיסק קשיח 250 GB מע הפעלה WINXP - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק קשיח 250 GB מע הפעלה WINXP

dovk

Recommended Posts

הרכבתי היום דיסק קשיח 250 GB . נוסף לדיסק הקיים במחשב 2 הדיסקים ביחד אמורים לתת לי 500 GB .

בהפעלת המחשב הביוס הכיר לי בדיסק הקשיח בגודל 250 GB הקיים וגם בדיסק החדש

כשנכנסתי לחומרה במע ההפעלה הדיסק הקשיח הופיע שם אבל

כשעברתי לתפריט מחשב הדיסק הקשיח לא הופיע , ניסתי לעשות רענון חומרה והמשיך לא להופיע

אח"כ לקחתי את את תקליטור ה-WINXP וביצעתי SETUP ובתפריט הופיע הדיסק הקיים וגם הדיסק החדש אבל נכתב שם כי לא קיים מחיצות הגודל שהיה רשום שם המקסמלי היה 130 GB .וכל אשר ניסתי להגדיל ל250 GB .לא עזר

הפעלתי את המערכת החלונות . החלונות הכירו בדיסק הקשיח החדש אבל בגודל 130 GB . במקום 250 GB . כיצד אני מחזיר את גודל הדיסק ל-250 GB

דרך אגב 2 הדיסקים הם מסוג SATA 2

תודה מראש לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה מוכרת

היו לי מספר לקוחות ששאלו את השאלה הזו והשורש הוא במערכת ההפעלה עצמה.בדרך אם הוינדוס שלך ישן והכוונה הגרסה של ה שלך לא עדכנית

אז היא לא מספיק חזק לראות את כל הנפח.ברגע שהביוס רואה 250 גיגה והמערכת הפעלה לא זה מצריך 2 דברים

1.עדכון מערכת הפעלה מהאינטרנט (שים לב לאימות מקוריות - הכוכב הכחול המעצבן)

2.התקנה נקייה אחרי גיבויים של מערכת הפעלה חדשה - גרסה חדשה יותר ואז הבעיה נפתרת בדרך כלל.

בדוק את הדיסק על מחשב שני עם מערכת .ותיראה אם הויסטה רואה את כל הנפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה יותר פשוט.

לך לניהול המערכת->ניהול STORAGE

שם תראה את כל הדיסקים שהBIOS רואה

תראה מה מצב הדיסק החדש - כנראה שצריך לפרמט אותו ואז יקבל אות כונן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אחרי שאני מפרמט הבעיה הזאת קורת לי (חוץ מהפעם האחרונה כשהתקנתי 64bit)

שמע אחרי שאני מעדכן מהאינטרנט לSP 2 ואחרי העידכונים והכל (הדיסק של הווינדוס שלי הוא ענתיקה בלי SP...)

הכל עובד כמו שצריך

אז תנסה לעדכן את הווינדוס בwindows update כמו שצריך

קליק ימני על המחשב שלי > manage(נהל) > disk management(ניהול כוננים או משהו כזה) ותבדוק בdisk 0 אם יש allocation פנוי...

יענו אם אתה רואה שההארד דיסק כזה מפוצל לשתיים וכתוב עליו un-allocated או משהו כזה, ואז קליק ימני וצריכה ליהיות לך שם דרך להפוך אותו לפעיל...

חחחח מקווה שהבנת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה הנה הפתרון שלו מצריך עדכונים.

לא צריך את הטובות של MS.גש לגוגל וכתוב service pack 2 אתה תגיע לאתרים של הורדות ותוכל למצוא גם בעברית וגם באגלית.

http://www.soft32.com/Download/Free/Windows_XP_Service_Pack_2/4-992-1.html

טוב כבר חסכתי לך את העבודה -גש לקישור ותוריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...