צריך דעה על מגבר HK AVR-45 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך דעה על מגבר HK AVR-45

Wizard Of Oz

Recommended Posts

הוא מהדגמים היותר ישנים שלהם

מה המחיר עליו?

ולפי דעתי הוא בא רק ה NTSC אז תבדוק תאימות ל PAL

ראיתי שבחול הוא עולה ~230$ נראה לי שמחיר כזה בארץ יהיה שווה את המגבר הזה

דרך אגב מה השמוש של המגבר בעיקר? או סרטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחחח, איזה כיף לאנשים האלה שמחליטים לקנות משהו בכמה אלפי שקלים, וקונים אחרי יום :-\

ד"א מאיפה קנית? כי אפשר להשיג אותו בפחות כמה מאות שקלים.. אבל זה בטח לא משנה לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RXV630

ועכשיו אני מחפש רמקולים של סרווין ווגה זה תמיד היה החלום שלי....

זה כמו שתגיד, "ועכשיו אני מחפש סוסיתא 73 , זה תמיד היה החלום שלי"

הם נשמעים רע גם מכיוון שהם לא מתוכננים טוב, גם מורכבים מאיכות חומרים בסיסית, אלמנטים גרועים, וגם מורכבים ע"י פועלים סיניים בפס יצור זול והמוני - לא מקצועי בתחום האודיו. ונוסיף עוד נקודה...

הרוב מיתלהבים מהגודל של הרמקול ומכמות הבאס שהוא מוציא, אז בוא אני יסביר לך משהו:

יש באס נכון (קצר, ברור, מהיר, מפורט - כמו במציאות) ובאס לא נכון (עמום, עם "צבע", איטי ולא מפורט). הרבה, אפילו רוב האנשים לא שמעו אף פעם שמוציא באס נכון (רובם לא עושים זאת ולא מתוכננים לכך), כך שכדאי שתיהיה מאוד זהיר - כמות כאן אינה זהה לאיכות. עם "הרבה באס" הוא ברוב המיקרים רע - כי ה"הרבה באס" שאתה שומע הוא בעצם רזוננסים של התיבה והיחידות, לא אינפורמציה מוזיקלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזים... זה לא סוסיתא...

למרות שיש יותר טובים ממנו ועוד בפחות כסף (המחיר שלהם מוגזם לאללה)

ומצטער לבעס אותך, אבל זה קצת יותר גבוהה ממחיר השוק שלו.. היית יכול להשיג אותו יותר זול ועם אחריות מקורית (של SG- היבואן הרשמי) אם היית שואל ובודק קצת ודוחה את הקניה הכמה ימים.. (מתוך סקרנות- הקשבת לו לפני הקניה?)

אבל אם אתה מרוצה אז בכיף, תתחדש ותהנה

ועצה בקשר לרמקולים, תהיה פחות פזיז ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...