יש הבדל גדול באיכות בין VGA to VGA ל- DVI to HDMI ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש הבדל גדול באיכות בין VGA to VGA ל- DVI to HDMI ?

EyeVein

Recommended Posts

שלום לכולם.

יש לי LCD Proview 32" EF321.

אני מחובר עם המחשב אליה כרגע עם כבל VGA to VGA ורואה תכני HD 720P.

לכרטיס מסך שלי יש DVI ב LCD יש .

השאלה אם אני אקנה כבל DVI To אני באמת אראה הבדל באיכות?

שווה את הכסף?

או שזה איכות די זהה?

תודה לכולם מראש. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבים, ה-VGA היא שיטת החיבור הנפוצה ביותר בין הכרטיס הגרפי לבין הצג, אולם כיום עם תפוצתם של מסכי ה-LCD הוא הולך ונעלם בהדרגה לטובת חיבור ה-DVI הדיגיטלי.

חשוב גם אורך הכבל - מה אורך הכבל שאתה משתמש בו כיום ( אורך כבל = התנגדות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבים, ה-VGA היא שיטת החיבור הנפוצה ביותר בין הכרטיס הגרפי לבין הצג, אולם כיום עם תפוצתם של מסכי ה-LCD הוא הולך ונעלם בהדרגה לטובת חיבור ה-DVI הדיגיטלי.

אני משתמש בכבל של 2 מטר.

השאלה אם יש באמת הבדל באיכות , הבדל שאפשר לראות בעין בין חיבור VGA TO VGA ל DVI TO HDMI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשקניתי את הטלויזיה שלי קניתי אותה עם כבל מתאם, צד אחד DVI צד שני . מה שלא ידעתי הוא שחיבור דרך גורם לתופעה שנקראת over-scan. המסך פשוט לא מתאים את עצמו באמת לרזולוציה ויש יותר רזולוציה ממה שהמסך מציג. יש אפשרות לתקן את זה מתוך הדרייברים של הכרטיס מסך, אבל אז אתה עובד על רזולוציה מוזרה של 1124 על 752 או משו כזה. אז קראתי בפורומים בחו"ל מה ההמלצה לחיבור מחשב לטלויזיה וכולם המליצו, בכל מיני אתרים שונים שקראתי בהם, לחבר דרך הVGA ולא בעזרת לDVI. הצבעים גם יותר טובים דרך הVGA (לפחות בטלויזיה שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק.

רוחב הכבל = התנגדות.

ככל שהכבל יותר אורך, הוא תופס יותר רעשים, ולכן יש בעיה של SNR ואז האיכות הכוללת יורדת. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק.

רוחב הכבל = התנגדות.

ככל שהכבל יותר אורך, הוא תופס יותר רעשים, ולכן יש בעיה של SNR ואז האיכות הכוללת יורדת. :xyxthumbs:

^^^ תודה , שכחתי להוסיף רוחב הכבל - ההנחה שלי הייתה ( ועדיין ) שהוא מדבר על כבל סטנדרטי לחיבור מחשב ( אם היה מדבר על והחיבור - ואללה הייתי שואל )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...