סדרה 9 הוכרזה!!!! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרה 9 הוכרזה!!!!

OFIRLEVY66

Recommended Posts

Nvidia לא נחה ולא נמה..

בטח יש להם בתכנון צי של כרטיסים שיכריזו עליהם בחודשים הקרובים (כמו תמיד)

חחח אשכרה בדרך כלל זה ככה.... למרות שתמיד לוקח להם איזה חודשיים שלוש עד שהם מוציאים את הmid range....

אבל הפעם באמת נראה לי שידחו את זה בכמה זמן, שולטת עכשיו בשוק דיי חזק

בעעע במקרה שלי אין טעם לקנות כרטיס מסך אני מתגייס במרץ.... עד אז ה1900XT יספק אותי :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל סדרה חדשה אני מעריך שיהיה שיפור של15-20FPS

דטויות במיץ!!! פשוט בולשיט

כשמוציאים סידרת כרטיסים חדשה (עם חדשה לגמרי- שהיא לא איזה שיפור לסידרה קודמת)

אז ההבדל בFPS הרבה יותר גבוהה ממה שאמרת.... חחח רק 15?מינימום פי 2 מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי מה אתה רציני אתה חושב שיש הבדל של15-20FPS בין ה 8800GTX ל 7900GTX :screwy:

בד"כ אמנם יש יותר אבל אל תשכח שכרטיסים חדשים לא מריצים על משחקים ישנים כי גם המשחקים מתחדשים. למשל קח את 7900GTX על (שזה היה המשחק הכבד באותה תקופה) ותשווה ל 8800GTX מול ה- Crysis שהוא המשחק הכבד היום.

לכן שיפור ב- FPS נטו במשחק מסויים מול כרטיסי העבר הוא לא מדד טוב במיוחד.

אפילו הדור השני של DX10 בקושי מתמודד עם קרייסיס ולא מסוגל להוציא ממנו פריימים נורמליים. הכרטיסים צריכים להשתפר בצורה טובה יותר כדי להיות future proof או לפחות כמה שיותר קרוב, למשל תראה את 1950XTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ אמנם יש יותר אבל אל תשכח שכרטיסים חדשים לא מריצים על משחקים ישנים כי גם המשחקים מתחדשים. למשל קח את 7900GTX על (שזה היה המשחק הכבד באותה תקופה) ותשווה ל 8800GTX מול ה- Crysis שהוא המשחק הכבד היום.

לכן שיפור ב- FPS נטו במשחק מסויים מול כרטיסי העבר הוא לא מדד טוב במיוחד.

אפילו הדור השני של DX10 בקושי מתמודד עם קרייסיס ולא מסוגל להוציא ממנו פריימים נורמליים. הכרטיסים צריכים להשתפר בצורה טובה יותר כדי להיות future proof או לפחות כמה שיותר קרוב, למשל תראה את 1950XTX.

הקטע המודגש: ממש בולשיט!!!!! פשוט שטיות... אתה מבלבל פה את עצמך

זה ה-מדד!! לוקחים 2 כרטיסים (גם כרטיס שיצא לפני 4שנים) ושמעלים את שניהם באותו משחק!!!

אל תגיד שזה לא הגיוני כי זה כאילו לא הוגן-פייר

ככה זה וזהו!!!

ובקשר לCRYSIS נכון שזה משחק עם גרפיקה באמת מדהימה אבל המנוע דפוק וזהו!!!

זה לא שהוא פשוט כבד כי הגרפיקה מדהימה... הוא פשוט בנוי דפוק

משחקים כמו UT3 אומנם נראים פחות אימיתיים עם גרפיקה פחות יפה אבל עדיין זאת גרפיקה ברמה ממש ממש ממש גבוהה ואיכותית

ואותם הכרטיסים כן מפעילים אותם מצויין

אפילו המפתחים של CRYSIS יודעים שהם פישלו פה במנוע... עובדה שהם עובדים עכשיו על פאץ' שיפעיל את המשחק

בצורה יותר טובה על מחשבים...

ובכלל גם הדרייברים דפוקים... למה הם משקיעים ומייצרים כרטיסים כל כך חזקים

אבל לא עושים חדשים שידעו לנצל אותם- זה ממש מטומטם אפילו להגיד את זה

זה גם ממש חוצפה! למה לי להשקיע את הכסף שלי ולקנות כרטיס מסך חזק אבל המחשב לא ידע להשתמש/לנצל אותו כמו שצריך

כי האפשרות היחידה שלי זה להשתמש בדרייברים שיצאו ממזמן ומתאימים בכלל לליבה אחרת (לצורך העיניין- G92 לעומת G8)

פשוט בושה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

synth למה לא השוות את הGTX לגיפה 4 MX 440?

בזמן שהוא יצא הוא גם היה טוב מאוד והריץ משחקים טוב.

אם בן אדם רוצה לקנות כרטיס מסך לא מדברים איתו על העבר. פעם הכרטיס היה טוב. היום לא!

אותו דבר פה.

אתה לא יכול להשוות ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פספסתם את הנקודה, והיא שהקצב הטכנולוגי של כרטיסי המסך לא עומד בקצב של המשאבים שהמשחקים החדשים יותר צורכים. חד וחלק.

ואגב MX 440 הוא דוגמא לא רלוונטית. הוא היה ג'יפה גם כאשר יצא בעוד שאני משווה פה כרטיסי flagship כנגד המשחקים החדשים. ואם היית אומר GeForce3 Ti היית רואה שזה בדיוק הנקודה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...