starcraft 1 - בעייה ברשת - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

starcraft 1 - בעייה ברשת

BigDragoon

Recommended Posts

חזרתי לאחרונה לנסות לשחק את המשחק ב BATTLE NET.

הבעייה שיש לי LAG כשאני מנסה לשחק עם אנשים אחרים.

פתחתי את הפורטים בROUTER שרשמו בבליזארד: 6112, 4000.

אבל זה לא עוזר...

(אין FIREWALL במחשב)

לעוד משהו זה קרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק אינטרנט???

ולמה אתה מתכוון LAG? ממש LAG או הורדה איטית של מפות?

אני הייתי בהתחלה עם זהב, ולא היה לאג אבל הורדת המפות הייתה איטית מאוד, עכשיו עם 014 ההורדה טיפה מהירה יותר, לא משהו ריציני.

אם יש לך ממש לאג, תבדוק שאין שום תוכנה שלוקחת לך מהפס , תבדוק ותוכנות ריגול.

אם עדיין יש לאג, סביר להניח שזו הספקית.

הפינגים שיש לנו שם די גרועים בגלל שהאנשים עצמם מארחים את שרתי המשחק, ובגלל שאנחנו רחוקים מאוד מהם יש פינגים גבוהים ואין מה לעשות בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמ.. ההורדת מפות שלי די איטית (הרגע קיבלתי 4 באנים)

אבל אין לאג במשחק, הכל חלק.

אם יש לך לאג במשחק, אמרתי לך תבדוק שאין תוכנות/תוכנות ריגול שלוקחות לך מפס.

אם אין אז ההצעה הכי טובה היא להחליף ספקית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם משהו "יושב" על הקו,

כי אני מצליח להוריד דברים במהירות של 170-180 (מירות מקסימאלית)

ניסיתי להפעיל את המשחק בלי שום תוכנה, וזה לא עזר...

אולי זה קשור ל VISTA?

או ל MSN או תוכנת CHAT אחרת?

(וספקית אני לא יכול להחליף עכשיו, אבל אני יודע לפני שנה-שנתיים היה בסדר לשחק ב NETVISION)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ping זה לרוב בעיה של עומס ואם יש לך עדיפות כמו לכולם ורוחב הפס לחו"ל צר אז אתה די בבעיה. ובכלל אם מזהים את ההורדת מפות בטעות כ"שיתוף קבצים" אז אתה בתור ביחד עם כל המשתפי קבצים (קוראים לזה trafic shaping ונטוזיון עושה את זה אם אני לא טועה) .

אני ממליץ לך או לשחק בשעות השפל , או לשחק בארץ ובמקרה הגרוע באירופה. יכול להיות שהping הממוצע בסדר אבל אתה יכול לקבל spikes מעצבנים ואני חושב שהמשחק יתחיל להשתעל בגלל זה.

לי יש שירות עם QOS שרק ספקית אחת נותנת את זה אבל שמעתי שאפשר להתקשר לשירות הלקוחות אצל ספקים אחרים ולבקש שיעשו משהו בנידון בעיות במשחקים וחיבורים לשרתים מסוימים (אם הip של השרת קבוע זה יכול לעזור) .

כעיקרון הפינג הכי טוב שלי לחוף המזרחי הוא כ180 מילי ולחוף המערבי בערך 240 אולי 220 בלילה. אתה צריך להיות מודע שלמרחק הפיזי יש השפעה ואתה בחיים לא תצליח לקבל פינג אמיתי (אפשר לרמות בעזרת spoofer ) של פחות מ 60 מילי לחוף המזרחי. ואם אתה עובר דרך לווין (לא נראה לי שיש ספקית שעושה את זה עדיין) אז זה מאוד לא נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...