הוכחה לכך שהשמש והירח נוצרו על ידי ישות על&#14 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכחה לכך שהשמש והירח נוצרו על ידי ישות על&#14

Yossarian22

Recommended Posts

שיטה ידועה של אנשי דת היא לתת חצאי אמיתות בנושאים שאנשים לא מבינים אותם ולסלף אותם כך שזה יתאים למטרתם.

פטנט שמשתמשים בו הרבה בקבוצות דיון בהערכת עובדים הוא שמישהו יתן עובדה נכונה לכאורה בנושא שאף אחד לא מבין בו ובכך לשבות את אמון האנשים ולמתג את עצמו כחכם של החבורה, המבין עניין.

מה גם שמסלול כדור הארץ ביחס לשמש הוא אליפטי ולכן לא קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם אומרים מרחק ממוצע...

ואם כבר אנחנו מדברים על חצאי אמיתות

ההבדל הוא 387.614 בקירוב למרחק

ובנוגע לגודל אי אפשר ממש למדוד במדוייק את גודל השמש בגלל שאתה לא ממש יודע איפה הכדור נגמר ואיפה השריפה מתחילה...

כל מה שמצאתי זה שהAngular diameter שלה זה בערך 31.6-32.7

לעומת הירח שיש לו 29.3′ 34.1'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אלוהים היה יוצר את כדור הארץ, השמש והירח, אז:

1. הירח היה קטן בדיוק פי 400 מהשמש, ולא בערך.

2. יחס המרחקים של הירח מכדור הארץ ושל כדור הארץ מהשמש היה בדיוק 400, ולא בערך.

3. בשנה היו בדיוק 400 ימים, ולא כ-365 ימים.

4. ביממה היו בדיוק 24 שעות, ולא בערך (בעבר הרחוק לא היו ביממה 24 שעות. אני לא זוכר אם זה היה יותר או פחות).

5. המסלול של כדור הארץ סביב השמש היה מעגלי, ולא אליפטי (מעגל היא צורה הנדסית יותר מושלמת מאליפסה).

6. הצורה של כדור הארץ היתה של כדור, ולא אגס פחוס.

דרך אגב, המדע יודע איך נוצרו השמש, כדור הארץ והירח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אני בכלל לא דתי ואני לא יודע איך הגעתם למסקנה הזאת מדבריי.

אם הייתי דתי לא הייתי כותב "ישות עליונה" אלא הייתי כותב במפורש "אלוהים"

בכוונה נמנעתי מזה. אני לא חסיד ברסלב ולא כלום.

דבר שני, אני לא כתבתי את "המדענים ימך שמם", זה היה הטוקבקיסט. אני איש בעצמי[עד כמה שאפשר בגיל 18 כן ??].

דבר שלישי, רק הבאתי לכם משהו שחשבתי שהוא מעניין ושאולי יעניין אותכם להתוודע עליו, כמו שהיה לי מעניין.

דבר רביעי, התכוונתי לשים את זה במדע וטכנולוגיה בטעות שמתי פה.

ודבר אחרון, פעם היממה הייתה 21.8 שעות ולא 24 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אז יפה, אתה יודע את זה אפילו בעצמך.

ועכשיו, אנשים-

STOP!

Grammar time!

-ימח- שמם, לא "ימך"

מדהים אותי שחוזרים על אותה טעות מליון פעם בלי לשים לב.

בכל מקרה, אם זו הוכחה אני סט נעלי בלט ורודות.

מה שמעצבן אותי אצל חלק מהדתיים זה שהם מנסים להחזיר אותך בתשובה, ו "להוכיח" לך שאלוהים קיים.

מישהו שכח להגיד להם שאם נדע בבירור שאלוהים קיים, זו תהיה ידיעה ולא אמונה...

אז אני מבקש- די לנסות "להוכיח" את זה, אף אחד לא יצליח אף פעם לתת הוכחה חד משמעית, ואף אחד לא יצליח להפריך את זה חד משמעית.

End of discussion

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם לנסות להפריח או להוכיח את קיומו של האלוהים מאחר שלא ניתן להפריח או להכיח את קיומו יותר מאשר את קיומה או אי קיומה מפלצת הספגטי המעופפת.

אז ברשותכם אני רק אציין את הטעויות ב"הוכחה המקורית":

היחס בין הרדיוס במשווה של השמש לירח הוא 400.173 והיחס בין המרחק ממוצע של השמש ושל הירח הוא 389.178 .

1. למרות ששניהם בערך 400, הסטיה הקטנה הזאת משמעותה אלפי קילומטרים.

2. בהתאם לחוקי הפיזיקה יש קשר ישיר בין נפח וצפיפות (=מסה) ומסלול, שכן המסלול נקבע ע"י המהירות הזויתית והתאוצה הצנרטריפיטלית אשר נקבעת עי מסות הגופים והמרחק בניהם, ולכן אין זה כל כך מפתיע למצוא "צירופי מקרים". באותה מידה הייתה יכול לטעון כי זהו יד האלוהים אשר גרמה לרדיוס כדור הארץ להיות 40,000 קילומטר (40,075.02 ליתר דיוק), כאשר מטר למעשה הוגדר ב-1793 כ-1/40,000,000 היקף כדור הארץ. (בהתחשב בטכנולוגיה של 1793 זה מדהים שהסטיה היא רק 0.2%)

3. כדי לציין שהירח לא יהיה איתנו למשך עוד הרבה זמן (במונחים אסטרונומים), הירח מתרחק כל שנה בכ-3 סנטימטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על זה ככה...

היקום הוא אינסופי.. וכנראה שהיו או יש הרבה כוכבים עם ירח אחד שלא בדיו 400 אלה 401 ו399..... אבל בגלל שהיקום אין סופי ויש כלכך הרבה כוכבים...

אז קרה צירוף מקרים ובעקבות שצירוף מקרים הזה אתה שואל שאלות מטומטמות עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק אותי שאנשים כאן טוענים שאין אלוהים בגלל שלא הכל 'מדויק'.

ההערכה העיוורת של הילדים כאן(ואני מניח שאתם ילדים ולא ממש פיסיקאים דגולים) למדע, היא אבסורדית. הפיזיקה כיום(ורוב המדעים כיום אם לא כולם) הוא מאוד לא מדוייק. הכל נעשה בקירוב ותוך הזנחת אלמנטים כאלה ואחרים. האדם פשוט אינו מסוגל(לפחות כיום, וספק אם אי פעם יוכל) להבין ולחשב באופן כולל את המורכבות של היקום שבו אנו חיים. אם זה לא אומר דרשני, אז אני לא יודע מה כן.

בכלל במתמטיקה, מעטים התחומים שאותם אנו יודעים לפתור. הרוב נשאר פשוט לא פתור. בנוסף, רוב התאוריות הפיזיקליות הן חלקיות ועדיין לא נמצאו קשרים המאחדים את כולם. בסופו של דבר התאוריות הללו הן כלים שעוזרים לנו לחשב ולהבין דברים, אך לא באמת לאמוד את מורכבותם ולדייק בחישובים, שהינם -מאוד- לא מדוייקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ששוללים את קיום האלוהים בת'רד הזה.

זה נסיון להפסיק את התופעה המפגרת של נסיון להוכיח או להפריך את הטענה שאלוהים קיים. זה פשוט נמאס, זה כל פעם דיון/מריבה אינסופית על כלום, עם תוצאה ידועה מראש.

מי שרוצה שיאמין, מי שלא רוצה שלא יאמין, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק אותי שאנשים כאן טוענים שאין אלוהים בגלל שלא הכל 'מדויק'.

זה פחות מצחיק מזה שאנשים טוענים שאלוהים כן קיים בגלל ששני מספרים זהים, מה גם שהם לא זהים. האמת שזה לא 'פחות מצחיק', אלא פשוט עצוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פחות מצחיק מזה שאנשים טוענים שאלוהים כן קיים בגלל ששני מספרים זהים, מה גם שהם לא זהים. האמת שזה לא 'פחות מצחיק', אלא פשוט עצוב...

סתם שאלה, איפה ראית שאנשים טוענים שאלוהים קיים בגלל ששני המספרים זהים? זה בכלל לא קשור. זה רק עוזר להסביר את התופעה שמכדור הארץ גם השמש וגם הירח נראים באותו גודל. אפשר היה גם לא לכתוב את זה בכלל וההסבר היה זהה.

אנשים טוענים שאלוהים קיים על סמך זה שאמנם השמש והירח נראים באותו גודל, אבל כולנו יודעים שהם לא. פעם לא בטוח שידעו את זה, ולמרות זאת זה היה כתוב בתנ"ך. זאת הטענה. לא מה שאתה כתבת, ככה שתפסיק עם הדמגוגיה העלובה וה'מצחיקה' שלך.

[אני לא מאלה שטוענים שום דבר, אני בדעה של פיקה, מי שרוצה להאמין שיאמין מי שלא לא].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתישהו אמרתי אחרת?

מדובר באדם שעבר שטיפת מוח. אני בעצמי אדם מאמין, אך לא בגלל הטענות של אותו אחד שמתנהג בזלזול ובגסות כלפי מדענים(או בני אדם בכלל)

ובלי קשר, אני מגיב לכל אותם ילדים שהגיבו כאן, שלמרות שהבנתם בתחום אפסית הם מחליטים להגיב ביהירות שלא תבייש פרופסור לפיזיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...