RTCW מכאוב המשאית בכניסה לבסיס הנאצי. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RTCW מכאוב המשאית בכניסה לבסיס הנאצי.

אורח athlon

Recommended Posts

עד כמה שאני זוכר זה בשלב 3 חלק ראשון, שבו צריך לתפוס טרמפ חינם על משאית כדי להכנס לבסיס, השאלה איך עולים על המשאית המסריחה הזאתי?

מאחור: אי-אפשר.

לקפוץ על הגג: הזונות במגדלים רואים אותי ואני קופץ על המשאית והיא רחוקה מדי.

אני מסה לעמוד מאחוריה והזונות עדיין איך שהוא רואים אותי!!!!!!!!!

אני לא יכול לראות בהם כי החלאות צריכים לפתוח את הדלת למשאית, שאני אמור להיות איך שהוא עליה....

מצד שני אסור לי גם להפעיל את ההזעקה!

אני יודע שזה בטח איזה דבר אינפנטילי, אבל זה פשוט התחיל לעלות לי על העצבים.

ולמי שהולך לשאול: כן אני הורג את החייל והקציין בבית שעל פניו חולפת המשאית, בלי שהשומרים יבחינו בי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE

:)

אתה צריך לחסל את כולם חוץ מהשומר ששומר ליד השאר , ברגע שהרגת את כולם , ואספת את הרובה צלפים , אתה נכנס למשאית מאחורה , המשימה נגמרה , המשאית נוסעת לבד ואתה עובר שלב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)

אתה צריך לחסל את כולם חוץ מהשומר ששומר ליד השאר , ברגע שהרגת את כולם , ואספת את הרובה צלפים , אתה נכנס למשאית מאחורה , המשימה נגמרה , המשאית נוסעת לבד ואתה עובר שלב .

הבעיה שהשומר של השער מיד רץ למקום שמפעיל את האזעקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE

תבוא אליו מהגבעה מסביב , תוריד את 2 המניאקים שעומדים ליד הבודקה של האזעקה , ואז החמור ההוא למעלה קופץ למטה , או שהוא נהרג מהנפילה , או שהוא יצלה עד אליך , תן בו איזה חצי מחסנית , וכאן לא תפעיל את האזעקה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבוא אליו מהגבעה מסביב , תוריד את 2 המניאקים שעומדים ליד הבודקה של האזעקה , ואז החמור ההוא למעלה קופץ למטה , או שהוא נהרג מהנפילה , או שהוא יצלה עד אליך , תן בו איזה חצי מחסנית , וכאן לא תפעיל את האזעקה .

החמור ההוא למעלה זה שני שומרים שגם יורים עלי.

אני חושב שהמשחק הזה יש לו קוד שבנוי לרמות משתמשים, כי ברגע שאני עולה על הגבעה כדי להוריד את הראשון מהבודקה של האזעקה המשחק פשוט מתרסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מי להרוג קודם את השומרים במגדלים או את שני החיילים המפגרים שפותחים את הדלת למשאית?

אני לא יכול להרוג אותם קודם, כי אם אני מנסה וגם אם אני הורג את שניהם לפני שהם מגיעים לכפתור האזעקה נדלקת.משהו פה דפוק במשחק הזה בצורה יסודית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אטלון עושק קברים שכמוך

אל תשכח לקחת את הרובה החדש

עושק קברים תקרא לאבא שלך!

מאיפה לוקחים אותו מהמקום שאני קופץ על הערובה?

אני צריך גם להרוס את כל מערכת האזעקה, אני הרסתי את כל הכפתורים וכל הרמקולים חוץ מזה של השומר בסוף שאסור להרוג.

כבר נמאס לי מהמשמחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אותי השלב הזה עיצבן לאללה. עברתי אותו בצורה עקומה.

דילגתי על החלק של המגדל שמירה ושני החיילים ששומרים על הרובה המתקדם, מפני שהתקשיתי מאוד לחסל אותם מהכיוון הזה עם החייל שרואה אותי מהמיגדל ומפעיל את האזעקה.

הלכתי בצד הנגדי, והרגתי כל מי שהיה במחנה חוץ מהחייל שפותח את השער.

עכשיו הייתי זקוק לרובה כדי לעבור את השלב. אפשר פשוט לצלוף בחייל שבמיגדל השמירה מרובה צלפים פשוט שנמצא בבסיס, ואפשר להרוג אותו מקרבת המגדל. האזעקה לא מופעלת בכל מצב, בתנאי ששני החיילים שבקרבתו לא רואים אותך.

עכשיו עוברים את הרחבה של שני החיילים משמאל בשפיפה (המגדל נמצא מימין, כי אני בא מצד המחנה), ויורים בהם עם רובה מהיר כמה שיותר מהר ככה שהם לא יגיעו לאזעקה. לקחתי את הרובה, חזרתי למחנה, נכנסתי למשאית מאחורה ועברתי שלב.

זה שלב מאוד מעצבן, ולא ממש מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקטע עם שני החיילים ששומרים על הרובה, צריך לחכות שאחד מהם יתרחק, כדור מSten מושתק לראש של זה עם המכונת יריה, צרור של Sten מושתק לחזה של החייל שהתרחק, אותו דבר עם הצלף למעלה במגדל ולרסס עם מכונת היריה את שני החיילים בפתח של הצינור. או במילים אחרות - :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אותי השלב הזה עיצבן לאללה. עברתי אותו בצורה עקומה.

דילגתי על החלק של המגדל שמירה ושני החיילים ששומרים על הרובה המתקדם, מפני שהתקשיתי מאוד לחסל אותם מהכיוון הזה עם החייל שרואה אותי מהמיגדל ומפעיל את האזעקה.

הלכתי בצד הנגדי, והרגתי כל מי שהיה במחנה חוץ מהחייל שפותח את השער.

עכשיו הייתי זקוק לרובה כדי לעבור את השלב. אפשר פשוט לצלוף בחייל שבמיגדל השמירה מרובה צלפים פשוט שנמצא בבסיס, ואפשר להרוג אותו מקרבת המגדל. האזעקה לא מופעלת בכל מצב, בתנאי ששני החיילים שבקרבתו לא רואים אותך.

עכשיו עוברים את הרחבה של שני החיילים משמאל בשפיפה (המגדל נמצא מימין, כי אני בא מצד המחנה), ויורים בהם עם רובה מהיר כמה שיותר מהר ככה שהם לא יגיעו לאזעקה. לקחתי את הרובה, חזרתי למחנה, נכנסתי למשאית מאחורה ועברתי שלב.

זה שלב מאוד מעצבן, ולא ממש מהנה.

אז כך, הרגתי את כל, אבל _כל_ החיילים בבסיס, למעט זה שאמור לפתוח את הדלת. מצאתי את רובה הצלפים, שברתי את כל האזעקות כולל צופרים וכפתורים, אפילו מצאתי עמדה והצלחתי לצלוף בכפתור של המניאק(שאסור להרוג) ששומר על הדלת בלי להרוג אותו.

אני עולה על המשאית וזה רושם שלי ששלוש משימות מתוך 4 הצליחו, אבל EXIT IS NOT YET AVILABLE.

אני לוחץ N, כדי לראות מה הכאב ואילו מטרות נשארו ונשארת לי רק אחת:

Make sure that no alarm is sounded.

שילך קיבינימאט המשחק הזה, אם אני לא מצליח לעבור את השלב הזה עד היום בערב אני זורק אותו לאלף אלפי עזאזלים.

לפעמים אני אמר תודה שיש משחקים שאני לא משלם עליהם כי הם פשוט לא שווים את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...