המלצות לטלויזיה (21 אינץ') - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות לטלויזיה (21 אינץ')

בלה

Recommended Posts

אני מחפש ואסור שתהיה רחבה יותר מ 70 ס"מ. לפי מה שראיתי 21 אינץ' זה מה שאני צריך.

התקציב הוא 1000-1200 בעיקרון אבל קבעתי אותו רק לאחר התבוננות בטלויזיות בגדלים האלו. אני יכול להגדיל/להקטין אם אני אראה שיש סיבה טובה.

ממש לא משנה לי אם הטלויזיה היא LCD או לא מבחינת הגודל כי היא תהיה בתוך ארון כך שהנפח שתתפוס לא משנה בכלל. בנוסף, אם אני אקח LCD המחירים יוכפלו ויגיעו ליותר מ 2000 וזה לא הכיוון שלי כרגע(דרך אגב, ההבדל באיכות הצפייה בגדלים האלה בין lcd למסך רגיל משמעותי?).

חשוב לי שהטלויזיה תהיה איכותית (מבחינת איכות הצפייה, תוצרת של חברה טובה ואמינה וכו').

אם למשל העלאת התקציב תקפיץ את הרמה של הטלוויזיה אז תסבירו למה בבקשה ותתנו המלצה גם לתקציב שכתבתי כאן וגם לטלויזיה מעל התקציב שעליה אתם ממליצים.

אה וגם המלצות על חנויות יתקבלו בברכה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה. הסתכלתי קצת בזאפ ובעוד אתרים וראיתי משהו מוזר.

המלצת לי על Samsung CS-21Z40MH

וראיתי שקיים גם דגם דומה רק 50MH (במקום 40MH), הנה קישור http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=591689

לפי המספר הגבוה יותר אני מניח שהכוונה שה 50MH חדש יותר אבל מה שמוזר זה שבזאפ כתוב שהמסך ב 50 אינו שטוח אבל ב 40 כן (בדקתי אחרי זה על המוצר באתרים אחרים שם כתוב שהוא שטוח לחלוטין.. אז זו בטח סתם טעות) ומה שהיה יותר מוזר זה שהמחירים של הדגם עם המספר 50 יותר נמוכים מהמחירים של ה 40.. גם באותם חנויות. אז מה ההבדל בין הדגמים? הסתכלתי על המפרטים בחנויות האלו ולא בדיוק הבנתי מה ההבדל בין הטלויזיות. יכול להיות שדווקא ה 40 יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...