מתלבט בין שתי מצלמות דיג' עד 1400 ש"ח sony vs' olympus - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שתי מצלמות דיג' עד 1400 ש"ח sony vs' olympus

קובי 1980

Recommended Posts

שלום

אני מעוניין לרכוש להורי דיג' קטנה.

יש לי התלבטות בין שתי מצלמות:

sony cybershot w35

olympus mju-670

בזמנו יצא לי להתעסק קצת עם מכירה של מצלמות אך אני לא מכיר את שני הדגמים הנ"ל שחדשים יחסית.

אני מודע ליתרונות ולחסרונות של כל אחת.

לסוני למשל,יש עינית בנוסף למסך,מסך קטן יותר (חסכון בסוללה) שלוש שנים אחריות ועוד.

האולימפוס ניראת ובנויה בצורה טובה יותר.

לא מעניין אותי מגה פיקסל שזה בעצם לא יותר מאמצעי לרווח כספי של החברות השונות

מה שמעניין אותי זה איכות הצילום בבית-חוץ ומהירות צילום.

בדגמים ישנים יותר של אולימפוס שמכרתי היה ידוע לי על איכות צילום בינונית בכל מיני דגמים

לעומת זאת בדגמים ישנים יותר של ,לא נתקלתי ולא בתלונה אחת של לקוחות

האם זה עדיין כך ?

אשמח אם תעזרו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי התלבטות בין שתי מצלמות:

sony cybershot w35

olympus mju-670

שתי המצלמות די סתמיות. מה מצא חן בעיניך בהן בהשוואה, למשל, לקנון SD800?

מה שמעניין אותי זה איכות הצילום בבית-חוץ ומהירות צילום.

אם מה שמעניין אותך זה הצילום בבית, אז פוג'י F40 תהיה הפשרה הטובה ביותר ("פשרה" כי בעבר הלא רחוק היו דגמים עוד יותר טובים, אבל הם כבר אינם מיוצרים).

בדגמים ישנים יותר של אולימפוס שמכרתי היה ידוע לי על איכות צילום בינונית בכל מיני דגמים

לעומת זאת בדגמים ישנים יותר של סוני,לא נתקלתי ולא בתלונה אחת של לקוחות

חלפו כמה שנים מאז שאולימפוס הוציאו לשוק קומפקטית ראויה, וגם מתמקדים כיום יותר בגימיקים מאשר באיכות תמונה או בתכונות שמועילות לצילום. לשתי החברות יש מצלמות DSLR מצויינות, אבל בקומפקטיות קשה לי לחשוב על דגם שלהן שהייתי מגדיר כמוביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי המצלמות די סתמיות. מה מצא חן בעיניך בהן בהשוואה, למשל, לקנון SD800?

אם מה שמעניין אותך זה הצילום בבית, אז פוג'י F40 תהיה הפשרה הטובה ביותר ("פשרה" כי בעבר הלא רחוק היו דגמים עוד יותר טובים, אבל הם כבר אינם מיוצרים).

חלפו כמה שנים מאז שאולימפוס הוציאו לשוק קומפקטית ראויה, וגם סוני מתמקדים כיום יותר בגימיקים מאשר באיכות תמונה או בתכונות שמועילות לצילום. לשתי החברות יש מצלמות DSLR מצויינות, אבל בקומפקטיות קשה לי לחשוב על דגם שלהן שהייתי מגדיר כמוביל.

אני אגיד לך,האיקסוס של קאנון ידוע לי שהיא מעולה אך הבעיה איתם זה המחיר..

אני מעדיף לקנות עם אחריות יבואן ולא של חנות כזו או אחרת (CAMERA 4LESS,רואים עולם וכו').

קראט לוקחים עליה מחר שערוריתי של 1700 מיני' וזה ממש ממש לא הגיוני בהשוואה למחירים ה"מחתרתיים.

בנוסף יש בעיה במצלמות קאנון בד"כ וזה המהירות בין צילום לצילום (במצלמות שיצא לי להכיר ולמכור,אין לי מושג איך זה באיקסוס).

בנוסף ההורים שלי שייכים לדור הישן,בני 68 ו63 ויהיה להם בעיה להתמודד עם הממשק של קאנון שלדעתי מסובך מהשתיים שציינתי.(שוב,בקאנון שאני מכיר)

הם לא צלמים מקצועיים,סה"כ רוצים לצלם בבית ארועים משפחתיים, נכדים וכו' ופה ושם טיולים.

אך אם אתה אומר שהשתיים שציינתי לא משהו אני אבדוק את זה

תודה רבה לך !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך,האיקסוס של קאנון ידוע לי שהיא מעולה אך הבעיה איתם זה המחיר..

אני מעדיף לקנות עם אחריות יבואן ולא של חנות כזו או אחרת (CAMERA 4LESS,רואים עולם וכו').

קראט לוקחים עליה מחר שערוריתי של 1700 מיני' וזה ממש ממש לא הגיוני בהשוואה למחירים ה"מחתרתיים.

גם יבואן אפור מחוייב לתת לך שירות. אני מעדיף להנות ממצלמה טובה ולהתמודד (אם צריך) עם שירות יותר איטי, מאשר לקנות לא מוצלחת בציפיה שיום אחד היא תתקלקל ותאפשר לי סוף סוף להנות מהשירות של היבואן הרשמי ;)

בנוסף יש בעיה במצלמות קאנון בד"כ וזה המהירות בין צילום לצילום (במצלמות שיצא לי להכיר ולמכור,אין לי מושג איך זה באיקסוס).

אתה מדבר על צילום עם פלאש? כי אם כן, יש דרכים להקטין את ההשהייה.

בנוסף ההורים שלי שייכים לדור הישן,בני 68 ו63 ויהיה להם בעיה להתמודד עם הממשק של קאנון שלדעתי מסובך מהשתיים שציינתי.(שוב,בקאנון שאני מכיר)

הם לא צלמים מקצועיים,סה"כ רוצים לצלם בבית ארועים משפחתיים, נכדים וכו' ופה ושם טיולים.

הממשק חשוב למי שרוצה לנצל את מלוא היכולות של המצלמה, אבל אם אני מבין נכון ההורים שלך ממילא ישאירו את המצלמה רוב הזמן על אוטומט מלא כך שהממשק הופך להיות הרבה פחות משמעותי. אגב, בעיני הממשק של קנון דווקא קצת יותר טוב משל ואולימפוס, ולא ההיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...