מחפש המלצות לLCD TV בגודל 26" בתקציב 2500-3000 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצות לLCD TV בגודל 26" בתקציב 2500-3000 ש"ח

e-d-a

Recommended Posts

היי

כמו שרשום בכותרת אני מחפש המלצות לLCD TV בגודל 26" בתקציב 2500-3000 ש"ח בשאיפה לכמה שיותר זול מין הסתם :P

אני לא ממש מבין בטלוויזיות מסכים וכו אבל רצוי שהTV תתמוך בFHD ושיהיה לה לפחות שתי יציאות HDMI, ראיתי את הטלוויזיה הזאת http://www.hi-fi.co.il/Product.asp?Pid=26LC41&Cat2Cat1ID=7&Cat2ID=148&aff=Zap〈=he אבל שמתי לב שזה 1080P ולא 1080I שזה אומר רזולוציה יותר נמוכה לא?

בכל מקרה אני ישמח להצעות והארות מצידכם, דרך אגב הטלוויזיה תשמש בעיקר לשידורי TV רגילים מממיר דיגיטלי, וחיבור למחשב על מנת לראות וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

כמו שרשום בכותרת אני מחפש המלצות לLCD TV בגודל 26" בתקציב 2500-3000 ש"ח בשאיפה לכמה שיותר זול מין הסתם :P

אני לא ממש מבין בטלוויזיות מסכים וכו אבל רצוי שהTV תתמוך בFHD ושיהיה לה לפחות שתי יציאות HDMI, ראיתי את הטלוויזיה הזאת http://www.hi-fi.co.il/Product.asp?Pid=26LC41&Cat2Cat1ID=7&Cat2ID=148&aff=Zap〈=he אבל שמתי לב שזה 1080P ולא 1080I שזה אומר רזולוציה יותר נמוכה לא?

בכל מקרה אני ישמח להצעות והארות מצידכם, דרך אגב הטלוויזיה תשמש בעיקר לשידורי TV רגילים מממיר דיגיטלי, וחיבור למחשב על מנת לראות וכו.

לגבי זה - לא נכון.

1080P זאת הטכנולוגיה הכי איכותית כרגע ב HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה שלה 1366*768, היא לא מציגה FHD, ז"א אתה תצפה בתוכן FHD כאילו היה 720P.

שים לב שהמחיר בתשלום אחד והאחריות לשנה בלבד, אני חושב שבמחיר הזה אפשר להשיג גם תשלומים וגם אחריות ויאייפי ל- 3 שנים.

לי אישית יש את דגם ה- LC51 ואני מאוד מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי זה - לא נכון.

1080P זאת הטכנולוגיה הכי איכותית כרגע ב HD.

סבבה פשוט חשבתי זה הפוך טוב לדעת.

720P זה מספיק אני משער לעצמי (בשביל שיהיה TV שתתמוך בFHD אני מאמין שזה עוד איזה 1500-2000 ש"ח אז אין צורך אני מעדיף להוציא על זה כמה שפחות).

מה ההבדל בין הדגם LC41 לLC51 ? ומה זה אחריות וי איי פי?

בעיקרון חשוב לי:

1. שהTV תיהיה 25"-26"

2. שיהיה HD שזה אומר 720P

3. שיהיה חיבורי

אם יש לי מתאם DVI TO מהכרטיס מסך זה אומר שאני יכול לחבר את המחשב ולראות ברזולציה מלאה?

אני לא נעול על דגם ספציפי כל חברה\דגם יתקבלו בכייף.

ועוד שאלה כללית בשביל לנצל כבל (שמעביר בעיקרון תמונה בהבחנה גבוהה ואודיו רב ערוצי) תיאורתית אמורה להיות לי מערכת כזאת:

רסיבר\מגבר שמתחברים אליו מערכת רמקולים 5.1 לצורך העניין, ולרסיבר\מגבר מתחבר עם כבל ומהDVD לTV בכבל HDMI? :nixweiss:[br]פורסם בתאריך: 27.11.2007 בשעה 23:14:50

מישהו?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

720P אכן מספיק. אין טלוויזיות בגדלים הנ"ל שתומכות FHD, רק מסכי מחשב שהם אכן יקרים יותר.

אחריות ויאייפי זה אומר שבאים אלייך עד לבית כדי לממש אחריות ובמידת הצורך גם תקבל טלוויזיה חלופית.

עד כמה שידוע לי ההבדל בין 41 ל- 51 הוא במראה בלבד. הדגמים הנ"ל עונים על הצרכים שלך.

לא הבנתי את השאלה של הרזולוציה המלאה. אתה יכול להשתמש במתאם, או שאתה יכול לחבר VGA פשוט. שתי הדרכים עובדות ומספקות.

לדעתי ה- אמור לעבור רק בין ה- HDVD/BLURAY לטלוויזיה. הרסיבר צריך להיות מחובר גם כן לטלוויזיה כדי שהיא בתורה תעביר לו את האות של האודיו הרב ערוצי שהיא קיבלה מכבל ה- והוא ישלח זאת הלאה למערכת. ככה אני מבין את זה בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...