שלום, השוואה בין dell inspiron 1520/hp pavilion dv6690ej - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום, השוואה בין dell inspiron 1520/hp pavilion dv6690ej

Phobus

Recommended Posts

שלום לכולם,

לאחר בירורים רבים ומחקר לא קטן החלטתי שאני הולך להזמין אחד מהניידים האלו: inspiron 1520 או pavilion 6690ej. אני רציתי לראות את דעתכם על שני הניידים ולראות את ההשוואה שאתם תעשו בכדי שאוכל לעשות בחירה טובה יותר.

מהחנות שממנה אני מתכוון להזמין הצלחתי להשיג מחיר די נמוך וזהה בשביל שני הניידים, אז אל תתייחסו למחיר. אני אישית מעדיף את ה-pavilion, מבחינה כללית וכוללת. הדבר היחידי שבגללו אני שוקל את ה-inspiron הוא כרטיס המסך הטוב יותר (8600gt).

אני סטודנט בטכניון, ובחרתי באלו כי אני מעוניין במשהו מעבר לצרכים הטכניים היבשים שלי מהנייד. גם גיימינג. משהו שיחליף את המחשב הביתי שלי במשך השבוע.

בכל מקרה, שאלתי היא זאת: אני מעדיף מאוד את ה-pavilion. וזה בעצם הנייד שאני רוצה. אבל האם ה-inspiron הוא טוב יותר עד כדי כך שיהיה כדאי לי לקנות דווקא אותו? במיוחד כששני האפשרויות כמעט זהות לחלוטין, גם מבחינת המחיר.[br]פורסם בתאריך: 24.11.2007 בשעה 12:58:16

ועוד כמה דברים:

ל-inspiron יש מסך וכרטיס מסך טובים יותר. ל-pavilion יש מעבד טוב יותר ודיסק קשיח גדול יותר. חוץ מהיתרונות הטכניים של המסך והכרטיס מסך של ה-Inspiron ה-pavilion זוכה אצלי בכל הקטגוריות, אני מת על הדגם הזה.

ומפה נובעת הדילמה. מדובר בהזמנה מיידית ואני מתכוון לקבל אחד משניהם תוך 3-4 ימים. בבקשה האירו והעירו לי עם דעותיכם והעדפותיכם האישיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מקבל את ה6690 ואת ה1520(עם כ.מסך 8600GT) באותו מחיר עדיף שתלך על הדל,כי הוא גם נותן לך עוד שנתיים אחריות על פני הHP וכ.מסך טוב יותר.

ההבדל במעבד הוא זניח(אני מניח שזה T7500 וT7300).

הHP מגיע עם שלט וHDMI ומצלמת רשת ומיקרופון מובנים(לא ידוע לי לגבי הדל).

סה"כ שוב ה8600GT הוא בעל 256MB נפרד לגרפיקה+שימוש בזכרון הפנימי של המחשב לעומת ה8400GS שהוא בעל 128MB פנימי+שימוש בזכרון המחשב.וגם זה לא מספיק מי יודע מה למשחקים בעלי מנוע גרפי חזק כדוגמת קרייסיס,UT3 וכדו'.אם אתה מתכנן לשחק משחקים קלים עד בינוני ה8400 יספיק לך.

לי יש את הHP6515 עם 2 ג'יגה ו8400GS והוא מריץ מצויין את כל המשחקים החמים,ורק צריך להוריד את ההגדרות לנמוכות שמדובר על משחק כבד במיוחד.

וכמובן שאתה חייב להרחיב ל2 ג'יגה פנימי בדל(אם הוא מגיע רק עם ג'יגה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרטים של ה-Inspiron וה-pavilion זהים חוץ מה-8600 gt, מהירות מעבד 2.0, והארד דיסק של 160 של ה-inspiron מול 8400 gs, מהירות מעבד 2.2 והארד דיסק של 250 ב-pavilion.

אני ממש לא יודע מה לבחור כרגע. שניהם מגיעים עם מצלמות רשת מובנות, וזיכרון פנימי של 2 ג'יגה. ההבדל הוא בהארד דיסק, כרטיס מסך ומעבד. בכל שאר הדברים ה- מנצחת בגדול לדעתי.

אני פשוט לא רוצה להזמין עכשיו ולהצטער על האחר שיכולתי להזמין באותו יחס מחיר נמוך. דילמה אמיתית :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=304636.0;topicseen

תקרא את התגובה של ג'וני ריקו.

לגבי אחריות הHP מגיע עם שנה אחת והדל עם 3,תקן אותי אם אני טועה.תוספת ל3 שנים עפ"י היא 650 שקל.

ההבדל במעבד הוא זניח אתה בקושי תרגיש בהבדל.וגם לגבי HD אפשר לפתור את העניין ע"י קניית HD נוסף חיצוני או אחר.

לדעתי מה שצריך להכריע לך פה זו האחריות והכ.מסך.

אין ספק שהעיצוב של יפה יותר,אני לא יודע לגבי המסך של הדל אבל של הוא שחור פסנתר מבריק שבסרטים הוא מהמם אבל יש לו את החסרונות שלו לעומת מאט.כמו כן הגב של הHP תופס טביעות אצבע בגלל ההברקה והגימור שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האחריות אתה צודק, ביררתי גם אצלי בחנות. hp מציעה רק שנה וב- יש אחריות ל-3 שנים. ל-Inspiron באמת יש כרטיס מסך ומסך טובים יותר (1440x900 מול ה-1280x800 של ה-pavilion).

אבל אני מתחבט ושואל את עצמי האם זה מספיק בכדי לוותר על הבחירה הטבעית שלי. כי ה-pavilion נמצא שנות אור הרחק מה-inspiron כשזה מגיע למראה ועיצוב.

אין לי מושג :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את ה6690 מחשב מדהים גם ביופיו וגם בביצועים, נכון שהגימור המבריק מתלכלך בקלות וכל טיפת אבק רואים עליו

אבל הוא ממש יפה ושובה את העיין. גם אצלי הוא תחליף לשולחני אז אכן חשוב שיהיה הארדיסק גדול בנוסף יש לו יציאת HDMI

שזה חשוב וגם קורא טביעות אצבעות שעכשיו אני לא מבין אך הסתדרתי בלעדיו.

מצד שני אם אתה מתכוון לשחק במשחקים כבדים אז אולי הכרטיס מסך לא מושלם למראת שגם ה8600 לא כזה מבריק.

קח בחשבון באמת שהארדיסק תמיד ניתן לשדרג אבל כרטיס מסך לא (לפחות במחשב הזה), כנל גם למעבד,

ההחלטה אכן מאוד קשה, גם לי היתה את אותה החלטה ובסוף הלכתי על HP לא מתחרט.

(נ.ב שמעתי שהאיכות בניה של הDELL לא ממש מושלמת לא יודע תקרא שוב ברשת)

http://www.notebookcheck.net/Review-Dell-Inspiron-1520-Notebook.5940.0.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Integer-

איכות הבניה של הדל מעולה, זה לא העניין. מה שמציינים בכל מקום זה שהמכסה של המסך לא סוגר אותו צמוד (וזה נכון), ויש לו טיפה מרחב תנועה.

בקשר ל 8600GT-

"לא כזה מבריק" לא הייתי אומר.

קרייסיס רץ על 1280X800 במדיום בצורה מעולה, אישית זה יותר ממה שציפיתי מהכרטיס הזה.

לכל אחד מהניידים יש את היתרונות והחסרונות שלו, תבדוק מה יותר חשוב לך, ואם אתה בכיוון של משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...