מה צריך לעשות בשביל להריץ CRYSIS כמו שצריך? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה צריך לעשות בשביל להריץ CRYSIS כמו שצריך?

staticx

Recommended Posts

היי

אני באמת שלא מבין את זה, יש לי מחשב-על (תסתכלו על החומרה שלי ) ועדיין אני לא מצליח להפעיל את המשחק על הגדרות טובות, אם אני משחק על מדיום ובלי AA, כי אם אני מעלה אחד מהם, המשחק מתחיל לקרטע!!

יש פיתרון לזה? הרי ברור שזה לא אמור להיות כך, כי GEARS OF WAR נראה פצצה ורץ חלק חלק על ההגדרות הכי גבוהות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

אני באמת שלא מבין את זה, יש לי מחשב-על (תסתכלו על החומרה שלי ) ועדיין אני לא מצליח להפעיל את המשחק על הגדרות טובות, אם אני משחק על מדיום ובלי AA, כי אם אני מעלה אחד מהם, המשחק מתחיל לקרטע!!

יש פיתרון לזה? הרי ברור שזה לא אמור להיות כך, כי GEARS OF WAR נראה פצצה ורץ חלק חלק על ההגדרות הכי גבוהות!!

אני לר אוה פה שום דבר שגוי, במונחי CRYSIS המחשב שלך הוא מעל הLOW END, אצל אף אחד ואני מדגיש אצל אף אחד המשחקים לא יכול לפעול חלק על 1280^1024 על HIGH ועם AA ועם AF, שלא לדבר על VERY HIGH, זה משחק שהקדים את זמנו בשני דורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

איחדתי לך את ההודעה עם הת'רד הראשי אם לא שמת לב.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...