Guitar Hero 3 - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Guitar Hero 3 - הדיון הראשי

YemeniteCamel

Recommended Posts

בדקתי וזה עולה 70-100 דולר לגיטרה ומשחק. אותו מחיר לכולם.

אני חשבתי לקנות אותו לWII אבל קצת יקר אבל צריך לקחת בחשבון את הגיטרה . בכלל זה ממש יהרוס את החוויה לשחק עם הקונטרולר הרגיל ולא עם הגיטרה זה כמו לשחק עם השלט במקום שטיח ריקוד . יש אנשים שמשויצים שהם עושים perfect במשחק הריקודים של RRR ב360 בעוד שבגרסה לWII זה הרבה יותר קשה כי ניעור השלטים בקצב מסובך יותר מאשר ללחוץ על כפתורים.

אני מחכה לראות מה יעשו עם הבעיות של הwii ולאשתי שתוריד את הוטו על משחקי ריקוד,שירה,ומוזיקה.

אגב המשקל למשלוח שראיתי אחרי חיפוש באינטרנט זה 5 פונד שזה 2.272 קג. זאת לגירסה של הPS3 באתר של walmart .

עריכה: שינוי מלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מתלהב מהרעיון של המשחק

אם היה אפשר לחבר גיטרה אמיתית והיה מצב לימוד זה כבר סיפור אחר לגמרי

ובמצב כזה הייתי קונה גיטרה ותמשחק לWII

איך שזה בפועל לא ניראה לי

אני חשבתי לקנות אותו לWII אבל קצת יקר אבל צריך לקחת בחשבון את הגיטרה . בכלל זה ממש יהרוס את החוויה לשחק עם הקונטרולר הרגיל ולא עם הגיטרה

אפשר בכלל לשחק בלי הגיטרה בWII ?

ודרך אגב הפרק בסאות פארק היה נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה משחק, יש לי אותו בwii , גם כיף נורא לשחק נגד מישהו, אפשר לחבל אחד לשני בbattle mode בשיר, משחק ממכר מאוד.

מה שכן הרמה מאוד קשה, לשחק על medium זה ממש קשה, שלא לדבר על hard ו expert שזה בכלל לא אנושי.

איזה כיף לנגן את השיר שנפתח בסוף של dragonforce או משהו כזה, שיר מטורף לגמרי :silly:

לשחק במקלדת זה ממש נורא :-X

ונכןו, הבאטל מאוד כיף :silly:

על איזה שיר אתה מדבר? שעושים את הבאטל מול השטן הזה? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף לנגן את השיר שנפתח בסוף של dragonforce או משהו כזה, שיר מטורף לגמרי :silly:

אתה עושה צחוק? כיף??? האצבעות שלי כבר נרדמו תוך כדי (כי גם ככה הייתי בדיוק אחרי שיר אחר) ולא יכולתי לעשות שליש מהתווים. השיר יפה בקטעים ששמעתי, אם הייתי מסוגל לנגן את שאר הקטעים הייתי שומע אותם.

אה ותגידו, אני היחיד שהתחיל את המשחק בEASY? פשוט חשבתי שעדיף קודם להתרגל ל3 אצבעות לפני שאני מתקדם הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה שיר אתה מדבר? שעושים את הבאטל מול השטן הזה? :smile1:

ספוילר:

לא, אחרי שמנצחים את השטן נגמר המשחק ויש קרדיטים תוך כדי שיר מיוחד שנפתח, ואתה מנגן אותו תוך כדי הקרדיטים, זה שיר מהיר בטירוף.

אתה עושה צחוק? כיף??? האצבעות שלי כבר נרדמו תוך כדי (כי גם ככה הייתי בדיוק אחרי שיר אחר) ולא יכולתי לעשות שליש מהתווים. השיר יפה בקטעים ששמעתי, אם הייתי מסוגל לנגן את שאר הקטעים הייתי שומע אותם.

אה ותגידו, אני היחיד שהתחיל את המשחק בEASY? פשוט חשבתי שעדיף קודם להתרגל ל3 אצבעות לפני שאני מתקדם הלאה.

בעסה שלא נותנים ניקוד על השיר הזה, משום מה עשיתי אותו ממש טוב, לא פיספסתי כמעט כלום.

אני גם שיחקתי בeasy , עכשיו אני מנסה בmedium וזה קשה לאללה עם הwiimote :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן השיר הזה ממש כיף, ומשום מה לא הוסיפו אותו לרשימת שירים :'(

ד"א -

עכשיו חזרתי מ'נגינה' של one של מטאליקה על רמה medium וזה קשה בטירוף :-X בפעם הראשונה עשיתי 90%, בפעם השניה 96% ובפעם השלישית 87% :screwy:

לא סיימתי פעם אחת אפילו על מדיום :-X הסולו הזה פשוט מטורף :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

one? אחד הסולואים היפים xD

בגיטרה במציאות זה פי 1000 יותר קשה מכל סולו אחר כמעט. אז בטח שיעשו אותו קשה גם בGH. (מה שמצחיק זה שבEASY עשו אותו יותר מדי קל יחסית לשאר השיר אפילו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצליחים על MEDIUM?

WEAK

ואלה שמשחקים על הפאד זה כמו החבר המעוות שמשחק FPS עם עכבר גלגלת... אם אנחנו לוקחים את הגיטרה כצורת מקור אז המקלדת זה הדבר הכי קרוב ופאד זה גיטרה שלקחו ואנסו אותה לצורת עיגול... הלכתי להתחיל על HARD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצליחים על MEDIUM?

WEAK

ואלה שמשחקים על הפאד זה כמו החבר המעוות שמשחק FPS עם עכבר גלגלת... אם אנחנו לוקחים את הגיטרה כצורת מקור אז המקלדת זה הדבר הכי קרוב ופאד זה גיטרה שלקחו ואנסו אותה לצורת עיגול... הלכתי להתחיל על HARD

רגע,אתה מחזיק את המקלדת ביד בפוזה של גיטרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע,אתה מחזיק את המקלדת ביד בפוזה של גיטרה?

יש אנשים שעושים את זה

אני לא

א.המקלדת שלי די רחבה אז היד שלי מתפרקת אחרי על שיר

ב.זה להחזיק את המקלדת בצורת גיטרה... יותר מפדח מלהחזיק גיטרה אבל הרבה פחות מפחד מלנגן שיר על גיימפאד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...