מחר מרכיבים את המחשב החדש שלי, למה לשים לב? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר מרכיבים את המחשב החדש שלי, למה לשים לב?

ybe

Recommended Posts

מחר היום הגדול,כל החלקים של המחשב שהזמנתי (athlon 1700) הגיעו בשעה טובה לחנות.אני אמור מחר להיות נוכח בעת הרכבת המחשב במעבדת החנות. מכיוון שמעולם לא הרכבתי מחשב, אם יש לכם עצות מועילות למה לשים לב ועל מה להתעקש בעת ההרכבה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Double Check - if HSF is conected to the Mother board before they start up the system.

Double Check - if they apllay Thermal Paste to the CPU before installing the HSF. I would recomend

using Silver artic-ice 2 or artic alumina...

Double check - Hard Drive and CD-Rom drive shouldnt be conected on the same split IDE Cable. check if they use an ATA100 cable for the hard drive.

Double check - if your using a cheap OEM case. make sure that the PSU unit isnt blowing air directly on the CPU.

Double check - make sure they use aproved PSU! if not your system might not be stable!

Double check - if your using Win98 or 2000 make sure they install VIA 4in1. if your using WinXP dont install VIA 4in1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.

וסתם משהו קטנצ'יק שחשבתי להוסיף... תבדוק שהם שמים את כרטיס הקול (אם יש) בחריץ ה-PCI התחתון ביותר. זה אמור למנוע הפרעות עקב חשמל סטטי שבאות לידי ביטוי בד"כ בעיוות קול. יש צורב? תוודא שהוא לא על אותו כבל של הסידי רום. אם הוא כן אתה לא תוכל לצרוב On The Fly.

תהנה מהמחשב החדש!!!

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Double check - if your using a cheap OEM case. make sure that the unit isnt blowing air directly on the CPU.

ואם זה המצב, אני מבין שהפתרון למקם אחרת את המאוורר?

Double check - if your using Win98 or 2000 make sure they install VIA 4in1. if your using WinXP dont install VIA 4in1.

למרות שאני מתקין WinXP ,סליחה על הבורות, מה זה VIA 4in1?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4IN1 אלה פשוט דרייברים עבור הבקרים שמותקנים על לוח האם.

לדעתי דוקא תוודא שהם לא מתקמצנים לך בברגים ;D

כבר ראיתי מחשבים שהורכבו בכל מיני חנויות בצורה חפיפית כזאת ודברים שם ממש התנדנדו כי התקמצנו על ברגים (שאמורים בכלל לבוא עם המארז ועם כל CD ROM, או צורב שקונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש צורב? תוודא שהוא לא על אותו כבל של הסידי רום. אם הוא כן אתה לא תוכל לצרוב On The Fly.

יש צורב(plextorX24) מה הכוונה ב-On The Fly?? ???

תהנה מהמחשב החדש!!!

עומר

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עשית, כל עוד התקנת את הגרסה הכי עדכנית.

לאנשים כמו IIB קשה מאוד להתמודד עם העובדה שיש יצרן צ'יפסטים שכן מעדכן את הדרייברים שלו לצ'יפסטים שלו, ועוד עושה את זה בצורה קלה מאוד. הוא מעדיף להתקין מערכות בלי הרבה צרות, ולכן הוא יעדיף להתקין במקום חלונות 2000+SP2+VIA 4in1 כי הוא לא צריך "להסתבך"(כי לא באמת מסתבכים) עם התקנה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? בכלל לא קשור.

הסיבה היחידה שאמרתי לא להתקין VIA 4in1 על היא בגלל שמישהו באחד הפורמים אמר שההתקנה של VIA 4in1

הורידה לו את את ביצועי ההארד דיסק לפי Sisoft Sandra... זה בדיון בדיוק כמו זה שמישהו רצה עצות בקשר להרכבת המחשב החדש... ואני יכול להביא לכם את הלינק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? בכלל לא קשור.

הסיבה היחידה שאמרתי לא להתקין VIA 4in1 על היא בגלל שמישהו באחד הפורמים אמר שההתקנה של VIA 4in1

הורידה לו את את ביצועי ההארד דיסק לפי Sisoft Sandra... זה בדיון בדיוק כמו זה שמישהו רצה עצות בקשר להרכבת המחשב החדש... ואני יכול להביא לכם את הלינק.

כנראה שהוא התקין את הדרייברים של VIA לפני גירסה 4.36 שהיתה הראשונה שיצאה באופן רישמי עבור . כל הגירסאות לפני זה לא רלוונטיות עבור וממילא יש במערכת ההפעלה הזו טובים לצ'יפסטים של רוב יצרניות החומרה בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? בכלל לא קשור.

זה שאיזה טמבל פה בפורום התקין את הVIA 4IN1 בצורה שגוייה(כמו למשל לא לבחור DMA ENABLED בהתקנה, וזה בדיוק כמו המפגרים האלה שבוחרים NORMAL MODE ולא מבינים למה הכרטיס לא עובד להם בAGP 4X, כי הם היו צריכים לבחור TURBO), או לא התקין גרסה נכונה לא הופך את 4in1 לדרייבר בעייתי עם חלונות .

IIB, אם זכור לי טוב, אתה זה שהכי אוהב לוחות BX, נכון הם היו לוחות מעולים וגם אני אהב אותם, אבל לי נראה שאתה מעדיף אותם כי זה חוסך לך את כאב הראש של "התקנת הדרייברים", שזה עניין הרבה יותר כאוב בצ'יפסטים של . אני מבקש ממך שבעתיד לא תרשום דברים על סמך מה שאנשים אחרים אמרו או שמעת מאנשים אחרים פה בפורום, כי האנשים פה הם לא בדיוק ברמה של בודקי תוכנה ודרייברים, בלשון המעטה, אלא לכל היותר יכולים להיות האנשים שבודקים עליהם דברים שאמורים להיות FoolProof.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... די.

בקשר לצורב... כמו שכבר אמרו לפני, צריבת On The Fly היא צריבה שאתה מכניס תקליטור לסידי רום וצורב ישירות ממנו בצורב שלך. אם גם הסידי רום וגם הצורב נמצאים על אותו כבל, נתוני הקריאה של הסידי והכתיבה של הצורב מתבלבלים להם והצריבה נדפקת לגמרי.

הכי עדיף זה הארד דיסק ראשי ועליו מערכת ההפעלה על כבל ה-IDE0 כ-MASTER, סידי רום על אותו כבל כ-SLAVE וצורב על ה-IDE1 לבדו כ-MASTER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...