מקדלת ועבר על PS3 ! + גרסה אמריקאית עובדת בארץ ללא שנאי! - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקדלת ועבר על PS3 ! + גרסה אמריקאית עובדת בארץ ללא שנאי!

badtoyboy

Recommended Posts

נכון שאמרו לכם שבשביל שיעבוד בארץ, צריך לקנות ממיר שעולה 300 ש"ח? וזה ממש מבאס נכון?

אז זהו שלא!

אפשר פשוט לחבר לחשמל וזהו! כמו שבספקי כח של מחשב , ככה זה ב PS3.

לא מאמינים?

ועוד אחד...

עדיין לא?

והנה תמונה שתוכיח סופית...אחרי פירוק של הPS3 תראו מה כתוב ל ספק הכח :

http://forums.gameaxis.com/showthread.php?s=fb9563d852b5a23f955be0f372646533&t=1450197&page=2

זה פורום, אבל יש שם תמונה)

וציטוט מאתר מכובד (DAILYTECH) :

The entire power supply is built into the 3. The Xbox 360 requires an external "brick" that can be swapped out depending on the local regulations for electronic devices. The US and Japan uses 110-120V, 60Hz adaptors. We have confirmation from SCEA now that the power supply inside the 3 is, in fact, universal. The power supply supports 100 to 240 volts at 50 to 60 Hertz, which is useable in all modern power grids -- including Europe. Although European markers require a different physical plug for their infrastructure, there is no need to replace the power supply.

http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=4908

אותי זה שימח במיוחד, כי כבר חשבתי לוותר על הרעיון, כי אחרי שאני קונה ב 2000 ש"ח , לא בא לי להוציא עוד על דברים מעצבנים כמו ספק כח...

עכשיו, מי מכם לא היה רוצה לשחק על PS3, אבל עם מקלדת ועכבר?

אז תראו פה:

http://www.ps3fanboy.com/2007/08/03/ut3-on-ps3-confirmed-to-have-keyboard-and-mouse-support/

כנראה ב UT3 תהיה תמיכה ! :)

מה שאומר שתאורית כל משחק יכול לעבוד , אבל רק צריך שהיצרן של המשחק יוסיף את התמיכה.

לדעתי זה גם יקרה.

בכל מקרה מקווה שעזרתי למישהו , או לפחות חסכתי למישהו הוצאה מיותרת.

יום טוב!

אוריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחבר מקדלת ועכבר ל360 וזה נתמך בכמה דברים out of the box אבל לא במשחקים, יש מתאמים שמאפשרים לשחק איתם במשחקים אבל אני לא יודע עד כמה השליטה מדוייקת ורציפה.

הקטע הוא שבגלל הLIVE זה בעייתי הם רוצים לשמור על even grounds, לא רוצים שיהיה לשחקן X יתרון על Y.

בכל מקרה לדעתי זה יהיה דבילי מאוד לאפשר דבר כזה למשחקים, השליטה במשחקים לקונסולה מתוכננת לבקר ולא למקלדת ועכבר, כל המבנה של השליטה בין אם זה הradial menus וקומבינציות נוחות, השליטה ומיני משחקים שמבוססים על השלטים דיי חשובים. לPS3 יש גם את הSIXAXIS שאולי אפשר להוציא ממנו משהו שאשכרה שווה את כל הרעש שסוני עשתה סביבו, אם הם יוסיפו את האפשרות לשחק עם מקלדת ועכבר, אפשר לקבור אותו באותו הרגע.

כיוון מפתחים לא ינסו לשבור את הראש על איך לפתח שליטה נוחה, וUI טוב לPS3 אלא פשוט יבנו משהו בסיסי וגס(או במקרה הלא פחות גרוע יעתיקו בצורה ישירה את השליטה מה360) ואם רוצים יותר טוב אז מקלדת ועכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחבר מקדלת ועכבר ל360 וזה נתמך בכמה דברים out of the box אבל לא במשחקים, יש מתאמים שמאפשרים לשחק איתם במשחקים אבל אני לא יודע עד כמה השליטה מדוייקת ורציפה.

הקטע הוא שבגלל הLIVE זה בעייתי הם רוצים לשמור על even grounds, לא רוצים שיהיה לשחקן X יתרון על Y.

בכל מקרה לדעתי זה יהיה דבילי מאוד לאפשר דבר כזה למשחקים, השליטה במשחקים לקונסולה מתוכננת לבקר ולא למקלדת ועכבר, כל המבנה של השליטה בין אם זה הradial menus וקומבינציות נוחות, השליטה ומיני משחקים שמבוססים על השלטים דיי חשובים. לPS3 יש גם את הSIXAXIS שאולי אפשר להוציא ממנו משהו שאשכרה שווה את כל הרעש שסוני עשתה סביבו, אם הם יוסיפו את האפשרות לשחק עם מקלדת ועכבר, אפשר לקבור אותו באותו הרגע.

כיוון מפתחים לא ינסו לשבור את הראש על איך לפתח שליטה נוחה, וUI טוב לPS3 אלא פשוט יבנו משהו בסיסי וגס(או במקרה הלא פחות גרוע יעתיקו בצורה ישירה את השליטה מה360) ואם רוצים יותר טוב אז מקלדת ועכבר.

משעשע שמייקרוסופט רוצים לשמור על EVEN GROUNDS אבל עדיין נותנים למשתמשי ויסטא לשחק עם בעלי X360... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה עוד צעד קטן בדרך של להפוך את הקונסולה לדבר שיחליף את המחשב לגמרי. רק שיהיה אפשר להריץ וינדוס ומשחקים של וינדוס ואז אני זורק את המחשב לפח וקונה PS3 ;D

משעשע שמייקרוסופט רוצים לשמור על EVEN GROUNDS אבל עדיין נותנים למשתמשי ויסטא לשחק עם בעלי X360... ::)

good point dude :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה - אני רק מנסה להפטר מלהשתמש בחלונות בכל מצב.

אפילו בלפטופ

<-------

למה שאני אהיה בעונש ואריץ את זה על הקונסולה?

מה במקום שהיא תעלה ב5 שניות נחכה 3 דקות?

משחקים יתקעו?

framerate יפול כל הזמן ?

לכן קניתי קונסולה ולא מחשב.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שבמקום שתשלם 5 אלף על מחשב שיכול להריץ משחקים הכי חדשים אתה תקנה PS3 ב3 אלף ותשחק בו במשחקים הכי חדשים וגם תוכל לעשות את שאר הדברים שאתה יכול לעשות במחשב. אני אישית מאוד הייתי רוצה שזה יהיה אפשרי במחיר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...