[צריך עזרה] מוד לכרטיס רשת אלחוטי. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[צריך עזרה] מוד לכרטיס רשת אלחוטי.

N N C

Recommended Posts

היי.

ברשותי מחשב נייד עם כרטיס רשת [מעאפן יש לציין] של realtek מדגם rtl8187l.

הבעיה בכרטיס היא שאין לו חיבור לאנטנה נוספת [AUX] ככה שאיכות הקליטה בו לא משהו.

רציתי לדעת אם ידועה לכם שיטה כלשהי לחיבור של האנטנה הנוספת כאשר יש רק חיבור אחד.

תודה מראש.

מצורפת תמונה:

img8294ze4.th.jpg

החיבור המוזהב שאתם רואים על הכרטיס זה החיבור לאנטנה הראשית, בדרך כלל יש שנים כאלה אחד בנוסף לחיבור אנטנה נוספת לקליטה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה רואה זה את הכרטיס רשת , זהו כרטיס מיני PCI אקספרס.

התגית של ה-AUX שאתה רואה שייכת לאנטנה הנוספת שכרגע לא מחוברת משום שאין להן לחבר אותה.

השקע המוזהב הקטן שעל הכרטיס הוא השקע שאליו מתחברת האנטנה הראשית [לא רואים בתמונה כי ניתקתי אותה בשביל לצלם]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.

ברשותי מחשב נייד עם כרטיס רשת [מעאפן יש לציין] של realtek מדגם rtl8187l.

הבעיה בכרטיס היא שאין לו חיבור לאנטנה נוספת [AUX] ככה שאיכות הקליטה בו לא משהו.

רציתי לדעת אם ידועה לכם שיטה כלשהי לחיבור של האנטנה הנוספת כאשר יש רק חיבור אחד.

תודה מראש.

מצורפת תמונה:

img8294ze4.th.jpg

החיבור המוזהב שאתם רואים על הכרטיס זה החיבור לאנטנה הראשית, בדרך כלל יש שנים כאלה אחד בנוסף לחיבור אנטנה נוספת לקליטה יותר טובה.

מה שהבנתי ממה שכתבת זה שיש רק חיבור אחד לאנטנה (החיבור המוזהב) ובעצם בזמן צילום התמונה כבל האנטנה הרגילה מנותק מהכרטיס. במקום לחשוב על איך לחבר עוד אנטנה לכרטיס, למה שלא תחשוב על חיבור אנטנה אחרת במקום המקורית, או לחבר אל הכבל של האנטנה המקורית אנטנה נוספת? ואז או שתהיה לך אנטנה חלופית יותר טובה או שיהיה לך חיבור נוסף לאנטנה שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לקחת כבל מוגן להלחים ל AUX ולהוציא חיבור נוסף לאנטנה אקסטרנית

כמו שנעשה פה:

http://mtarena.blogspot.com/2006/06/add-external-antenna-sma-connector.html

http://www.instructables.com/id/Yet-another-laptop-wifi-antenna-mod/

זה לא יעזור כי האנטנה צריכה להיות מחוברת איפשהו לכרטיס ובגלל שלכרטיס עצמו אין חיבור AUX אז לא עשיתי כלום.

כל הפואנטה זה שללפטופ עצמו יש אנטנת AUX מובנית, אבל אין לאן לחבר אותה.

מה שהבנתי ממה שכתבת זה שיש רק חיבור אחד לאנטנה (החיבור המוזהב) ובעצם בזמן צילום התמונה כבל האנטנה הרגילה מנותק מהכרטיס. במקום לחשוב על איך לחבר עוד אנטנה לכרטיס, למה שלא תחשוב על חיבור אנטנה אחרת במקום המקורית, או לחבר אל הכבל של האנטנה המקורית אנטנה נוספת? ואז או שתהיה לך אנטנה חלופית יותר טובה או שיהיה לך חיבור נוסף לאנטנה שניה.

האנטנה הראשית מנותקת כדי שאני אוכל לצלם, במציאות היא מחוברת לכרטיס.

האמת היא שהתכנון שלי היה לחבר את שתי האנטנות לאותו חיבור, אבל אני לא יודע אם זה יהיה אפקטיבי כי לא מצאתי שום דבר ברשת על זה.

ככה שאם יש לכם מידע או רעיונות שימנעו ממני את הצורך לרכוש כרטיס חדש, אני אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחבר את שתי האנטנות לאותו חיבור אתה בעצם יוצר אנטנה אחת יותר גדולה, אין בעיה עם זה. עוצמת השידור שלך נשארת זהה (לא שינית משהו באלקטרוניקה) אבל הקליטה שלך משתפרת (אנטנה בעלת שטח קליטה גדול יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...