חוות דעת על צורב פלקסטור X48!! - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על צורב פלקסטור X48!!

gal

Recommended Posts

ספרו לי אנשים על הצורב הזה מכל הבחינות וכן... אני יודע שפלקסטור חברה מעולה אה ומאוד חשוב האם הוא צורב דיסקים של 100 דקות גם כן.

הרבה תגובות אחים שלי תנו לי בראש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה תגובות אישיות, ז"א התנסויות של חברי הפורום זה לא אני.

מה שכן, יש כמות אומנם מוגבלת אך רחבה ביותר של סקירות על הצורב הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורב ממש טוב וגם הביקורות מציינות את זה קיבל EDITORS CHOICE.

http://www.cdrinfo.com/Sections/Articles/Specific.asp?ArticleHeadline=PleXWriter+PX%2DW4824U+CD%2DRW&Series=0

אבל לגבי המדיות 100 דק' אז לא לצערי כתוב בביקורת שהוא עושה בעיות עם מדיות של 99 דק'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עושה בעיות כי זה פשוט לא יכול לצרוב 99 דקות ;D ;D

צורבי פלקסטור הם לדעתי הצורבים בטובים בשוק, אבל הם גם יקרים מאד. למשתמש רגיל לא שווה להשקיע את הכסף כדי להגיד "לי יש פלקסטור". לדעתי הצורבים של LITEON הם הטובים ביותר ביחס למחירם, לי יש אחד כזה והוא פשוט צורב אדיר, שד"א מסוגל לצרוב עד 99 דקות.

רוב הצורבים של פלקסטור צורבים 90 דקות לכל היותר (800 MB), וכמה דגמים מגיעים ל94 דקות. אם יש לך מספר דגם אתה יכול לבדוק פה:

http://www.medeainternational.com/info/90min.htm

צורב X48 לא נמצא ברשימה הזאת אבל כפי שאתה רואה הדגמים לפניו לא עברו את ה95 דקות. (~850MB).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עושה בעיות כי זה פשוט לא יכול לצרוב 99 דקות ;D ;D

צורבי פלקסטור הם לדעתי הצורבים בטובים בשוק, אבל הם גם יקרים מאד. למשתמש רגיל לא שווה להשקיע את הכסף כדי להגיד "לי יש פלקסטור". לדעתי הצורבים של LITEON הם הטובים ביותר ביחס למחירם, לי יש אחד כזה והוא פשוט צורב אדיר, שד"א מסוגל לצרוב עד 99 דקות.

רוב הצורבים של פלקסטור צורבים 90 דקות לכל היותר (800 MB), וכמה דגמים מגיעים ל94 דקות. אם יש לך מספר דגם אתה יכול לבדוק פה:

http://www.medeainternational.com/info/90min.htm

צורב X48 לא נמצא ברשימה הזאת אבל כפי שאתה רואה הדגמים לפניו לא עברו את ה95 דקות. (~850MB).

אני לא מסכים.

וחוצמזה, הוא כן מסוגל לצרוב 99 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים.

וחוצמזה, הוא כן מסוגל לצרוב 99 דקות.

אתה מדבר מניסיון אישי? הצלחתה לצרוב איתו 99דק'? כי אם לא אז אני חולק אלייך כי קראתי כבר לפחות 3 ביקורות אליו ובכולם כתבו את אותו הדבר שהוא לא יכול לצרוב 99 דק',פלוס אני ניסיתי בעצמי והוא לא הצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מסכים למה בדיוק?

נתנו לך 2 קישורים, באחד REVIEW על הדגם הספציפי ובשני OVERBURN מקסימלי של דגמים קודמים. טרחת להסתכל בהם?

אז אני הסתכלתי בשבילך וזה מה שכתוב בREVIEW:

- Overburning Tests

The drive can overburn up to 94mins without any problems.

עמ' 6.

למה לדעתך לא 95, או 96 או 97 או 98 או 99??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב שהוא אמר שהוא כן יכול לצרוב 99דק סלח לי חשבתי שהוא אמר שהוא לא יכול.

מכיוון שאני חושב שהוא כן כי אני צרבתי איתו מדיה קרובה ל99 דק ואני מאמין לביקורות של CDRINFO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מאמין לפלקסטור עצמם (אם אתה בעצמך היית טורח להסתכל, EDOSON) ששחררו גירסאת קושחה חדשה שמאפשרת צריבה של 99 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מאמין לביקורות של CDRINFO.

אבל בביקורת כתוב כמו שצטטתי שהוא עושה OVERBURN עד 94 דקות!!

אז אני מאמין לפלקסטור עצמם (אם אתה בעצמך היית טורח להסתכל, EDOSON)

א. אם היית נותן קישור אני מבטיח לך שהייתי מסתכל בו.

ב. בקרתי באתר של פלקסטור לפניי ששלחתי את ההודעה ולא אמרו שום דבר על הFIRMWARE שאתה מדבר אליה.

ג. ואם זה נכון זה אומר שללא הFIRMWARE במצב רגיל הצורב לא מגיע ל 99 דקות וזה בדיוק מה שאמרתי.

וSOULESS

אתה אמרת:

הצלחתה לצרוב איתו 99דק'? כי אם לא אז אני חולק אלייך כי קראתי כבר לפחות 3 ביקורות אליו ובכולם כתבו את אותו הדבר שהוא לא יכול לצרוב 99 דק',פלוס אני ניסיתי בעצמי והוא לא הצליח.

ועכשיו אתה אומר:

כי אני צרבתי איתו מדיה קרובה ל99 דק ואני מאמין לביקורות של CDRINFO

אז לא ברור לי למה אתה מתכוון ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה להיות קטנוני, באמת שלא אבל:

- Supports CD-Text (read/write) and overburning (up to 95mins)

זה נראה לי כמו מה שהחברה אומרת, וזה אומר שגם ע"פ החברה מדובר על צורב של 95 דקות מקסימום, ואני אומר את זה כי שבדקו את זה

כותבי הבקורות נאמר במפורש:

Overburning Tests

The drive can overburn up to 94mins without any problems.

וכבר אמרתי את זה זה כתוב בעמ' 6 בבקורת.

דבר שני כבר אמרתי שאין וויכוח שהצורב הזה מצוין, וגם אמרתי שלדעתי הענווה והמצומצמת לניסיוני האישי והידע המועט שיש לי בלבד, זאת החברה הטובה בשוק הצורבים. אבל כשהוא מגיע מהחברה כמו שהוא באופן מוצהר הוא איננו יכול לצרוב מעל 95 דקות.

אז אם מישהו הצליח, ברכותיי. רק שאני לא בטוח שהוא יצליח ב100% מהמקרים, אחרת PLAXTOR כבר היתה מדווחת על זה ולא משחררת פירמוור חדש שיכול. (ע"פ מה שנאמר פה).

זהו, נאמר הכל ואין לי מה להוסיף. בכל מקרה מעטים הם האנשים שקונים 900MB דיסקטים ומתוכם לא הרבה עוברים את 95 דקות צריבה.

לסיכום, למי שיש כסף אין לא מה לחשוב פעמיים. PLAXTOR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...