לאיזה מגזין עדיף לעשות מנוי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה מגזין עדיף לעשות מנוי?

moses_23

Recommended Posts

קראתי קצת PS ואני לא ממליץ

א. אפשר לסיים את כל העיתון בחצי שעה

ב. כל הכתבות על מוצרים כאלו שבתכלס אין לך מצב לראות כמו שמתפרק ל4 רכבים קטנים\מכונה לקדוח לליבת כדה"א. ומדריכים כמו לך תקנה X Y Z בEBAY בסכום של 1000$ דולר ויצא לך משהו מגניב כשתרכיב את זה

ג. יפית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שלושה גליונות שלהם, זה מגזין בינלאומי ברמה בינלאומית.

הוא מאוד מוכר בתחום, יחד עם Nature ושאר המגזינים הטובים בעולם.

הגליונות שיש לי הם בעברית, המאמרים ברמה גבוהה והמון חומר מעניין.

הרבה מהכתבות מתורגמות מהמגזין המקורי כמובן ויחד עם זאת יש גם לפעמים כתיבה ישראלית.

מיותר לציין שהכותבים הם מומחים בתחומם, פרופסורים, דוקטורים ובכלל אנשים מקצוענים ודעתנים.

אני ממליץ בחום על המגזין.

ה'חיסרון' [אני לא יודע אם כל המגזינים כך] הוא שהמגזין הזה הוא דו חודשי, כלומר, מקבלים מגזין אחת לחודשיים.

ניתן לקרוא חומר נוסף ופרקים לדוגמא באתר הישראלי:

http://www.sciam.co.il/

תהנו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמנוי ל-National Geographic מהדורה האמריקאית קרוב לשלוש שנים (יותר זול ונטול פרסומות) אני ממליץ בחום להתרחק ממגזינים ברמה של Nature מהסיבה הפשוטה שאתה לא תבין מילה. Nature מיועד לאנשים עם תואר במדעי הטבע, בדיוק כמו scientific american מיועד לאנשים עם תואר במדעים מדויקים. בשביל תחביב קיימים מגזינים כמו NG, PS, Discovery.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה.

זה לא ברמה מוגזמת שיש להיות בוגר פקולטה של מדעים מדוייקים\הנדסה\טבע.

מצד שני זה רק מראה שPS וNG הם ברמה נחותה ביחס לסיינטיפיק אמריקן, ואם פותח הת'רד באמת רוצה לקרוא מאמרים מדעיים מעניינים [במידה וזה מה שהוא רוצה] אזי עדיף

שירכוש מנוי לscientific american, אין מה לעשות, זה מגזין ברמה וגם המאמרים ברמה, וממש לא מצריך תואר.

על כל פנים, אני ממליץ על Scientific American [טוב האמת שזה די ברור xD].

---------

אפרופו פרסומות, שלא כמו GAMER, פלייבוי ושאר המגזינים, SCIAM נטול פרסומות לחלוטין! [פרט לכריכה הפנימית, ששם יש תמיד פרסומת של רפאל וישקר].

ודרך אגב, מי שירצה דוגמא לכמה מאמרים אני אשמח לצלם ולהעלות, במקביל אתם יכולים להיכנס לפה - http://www.sciam.co.il/

ולראות דוגמאות למאמרים.

---

OT :

---

פייזר נתן משחק מעולה! כנראה הוא מתחיל להבין את אופי הכדורסל האירופי.

הוא סיים את המשחק עם 3 עבירות בלבד!

מעניין יהיה לראותו מול ציבונה ביום חמישי, המבחן האמיתי של מכבי, ושל פייזר, הוא ביורוליג!

יום חמישי יהיה חם ומגניב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא ברמה נחותה. הם פונים לסוג אחר של קוראים. NG ו-PS פונים לאנשים שרוצים לקרוא על המצאות/מסעות/היסטוריה בלי להיכנס לעובדות מדעיות מעיקות ומשעממות. Nature ודומיו מפרסמים מאמרים מדעיים לכל דבר, הכתובים בשפה מדעית גבוהה ומיועדים לאנשים העוסקים בתחום (בעלי תארים) מאשר לקורא שסתם רוצה להעביר את הזמן בקריאה. אם זה עושה לך את זה או גורם לך להרגיש חכם ומיוחד (לכל אחד יש את השריטות שלו) אז לבריאות. לדעתי זה לא מה שפותח הדיון מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, פשוט חשבתי שאתה לא חשוף למגזינים אחרים ולכן הבחירה שלך קטנה.

בכל מקרה, בין NG וPS הייתי בוחר ללא ספק את NG.

בעבר הייתי קורא NG והמאמרים שם היו מאוד מעניינים, כל שכן הסיפורים והתמונות.

אז בסיכומו של דבר, אם אינני טועה, הת'רד הזה אומר בפה אחד - National Geographic.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...