איך לשדרג את המעבד/מעבד+לוח ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לשדרג את המעבד/מעבד+לוח ?

ychig

Recommended Posts

חבר שלי משפר את המשחב שלוו, כעת יש לו מעבד 3200+ עם 2GB ראם DDR1 וכרטסי מסך 8800GT, כלורמ הוא עכשיו רק צריך לשפר את המעבד שלו, אז האם לקנות מעבד AMD2 והלוח שלו הוא ECS K8 939.kn1 sli lite

אז האם לקנות מעבד DUAL או להחליף ללוח שיתמוך בintel 2 duo ולקנות של ? (חשוב לציין שהלוח יהיה חייב לתמוך בDDR1)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא מחליף לוח, אז הוא יצטרך להחליף גם מעבד (אין ממש טעם לקנות היום לוח לסוקט 939) - גם אם הוא משדרג ל או לאינטל. בכל מקרה, אם כבר להשקיע, אז להשקיע כמו שצריך - עוד 500 ש"ח ל 2GB זיכרון DDR2 יהיו השקעה עדיפה מאשר להיתקע עם לוח מיושן שתומך ב DDR1. אגב, על מעבד AM2 ל ו DDR1 אין בכלל מה לדבר (זה פשוט לא הולך ביחד). את הזיכרון הנוכחי הוא אולי יוכל למכור, וכך לממן קניית זיכרון DDR2 חדש.

אם הוא ממש מתעקש על מעבד C2D של אינטל עם DDR1, אז יש כמה לוחות כאלו, כשאחד מהם הוא ה 4CoreDual-SATA2 של , אבל למחשב "רציני" עדיף להשקיע בלוחות טובים יותר, שהיום עובדים רק עם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה הוא לא מתעקש על כלום, פשוט מאוד יש לו תקציב של 1000 ש''ח בערך לשיפור המחשב, שמה שנותר לו לאחר החלפת הכ.מסך +הוספת 1GB זה המעבד, אז מה שהוא מחפש זה את הפתרון הטוב ביותר, ומדוע הAM2 + DDR1 לא הולכים יחד ? מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AM2 נועדה כדי להעביר את מעבדי אתלון 64 ל DDR2 ועוד כמה שיפורים, לכן בסופו של דבר, עדיף לו למכור את הזיכרון, לוח ומעבד ולרכוש לוח ומעבד AM2 וזיכרון DDR2 תואם. התמורה בעד הפריטים האלה + התקציב שלו יאפשרו לו לקנות מערכת נחמדה ואולי לא רק אלא מבוססת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במעבדי בקר הזיכרון נמצא על המעבד, מה שאומר שהמעבד הוא זה שקובע עם אילו זיכרונות הוא יעבוד. מעבדי ה AM2 בנויים כך שהם יכולים לעבוד רק עם זיכרון מסוג DDR2, ולכן לא ניתן להפעילם עם זיכרון מסוג DDR1. מעבדי עבור DDR1 היו בסוקט 939, אבל הסוקט הזה מת מזמן...

אם החבר שלך השקיע עכשו בעוד 1GB של DDR1 וגם תיכנן לשדרג בקרוב את הלוח והמעבד - זאת הייתה טעות. אני לא יודע איזה שילוש סביר וטוב יותר ממה שיש לו כרגע אפשר לקנות ב 1000 ש"ח.

אני רואה כאן 3 אפשרויות:

1. להישאר עם מה שיש ולהחליף הכל כשיהיה לו כסף.

2. למכור את מה שיש לו עכשו ולקנות שילוש חדש.

3. לקנות מעבד כפול ללוח הנוכחי שלו, אבל סביר להניח שהוא לא יימצא מעבד כזה, וגם אם כן - הוא יהיה מאד יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...