אוזניות לנסיעות באוטובוסים ורכבות [250-300 ש"ח] - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות לנסיעות באוטובוסים ורכבות [250-300 ש"ח]

Jules Winnfield

Recommended Posts

IG - ה518 יקרות מידי לטעמי, ומתגובות שקראתי פה בתארד ובזאפ רובן העידו שהAKG כמו K26 מאוד לוחצות על האוזניים.

בכל אופן אני חושב שאני ילך על IN EAR אחרי ההמלצות החמות של חברי הפורום,

אך יש לי כמה שאלות לאלה שהמליצו לי על ה CX300

1.מה עם הרעשים שנובעים כתוצאה מנגיעה בכבל של האוזניות בעת שמיעת מוסיקה?, לפי התגובות בזאפ זה חיסרון די בולט

2.תגיבו לי בבקשה מה אתם חושבים על חוות דעת אלו:

-"הרעשים שנוצרים בגלל האתימה בשעת נגיעה בחוט .המיד די חזק שחייב אקולייזר למי שמפריע מיד"

-"כבל דק מדי כמו רוב האוזניות כפתור אם אתה נוגע בכבל בזמן נגינה אתה שומע את זה באוזן

אין יציאה מזהב שכן יציאה מזהב יותר איכותית לאלה שמבינים.. "

-"כל מגע בכבל נשמע היטב, אבל ניתן פשוט להעביר אותו בתוך החולצה ואז זה לא קורה " --> זה עובד?

-"הפלאג כסוף ואינו זהוב (חשוב לאיכות המוזיקה). "

-"למי שאוהב צליל נקי וגבוה - לא בשבילו. למי שאוהב באסים ולא אכפת לו הגבוהים - יהיה לו אחלה."

-"מיד ריינג' בולט מדי - נשמע זול

שומעים נשימות,הצעדים,לעיסות וכל דבר שעושים תוך כדי-זה ממש מציק!

מחיר יקר מדי לאוזניות זולות למראה ומגע"

אני לא מצפה שתגיבו לי על כל התגובות חח אלה על חלקן, היותר חשובות + יש כמה תגובות שחוזרות על עצמן.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מעביר את החוט מאחורי הראש (כמו שאמור להיות) אז הרעש של החוט לא מפריע.

יציאה מזהב יותר איכותית? אנחנו מדברים פה על נגן נייד לא נראה לי שזה מה שיעשה את ההבדל.

ברור ששומעים לעיסות תוך כדי זה CANALPHONES!

זולות למראה ומגע? לא חושב - אצלי הם נראות כמעט כמ חדשות אחרי שימוש כמעט יום יומי של של יותר משנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי אותם בקילומבו בדיזינגוף סנטר - אי אפשר ממש לבחון אותם (ולא היית רוצה לקנות כאלה שמישהו אחר השתמש בהם) בזמנו הם עלו 280. היום אפשר להשיג אותם ביותר זול.

כמעט שכחתי - אם הבאסים פחות חשובים לך יש מבצע של SHURE E2G שזהות לE2C היותר מפורסמות + נגן 2GB ב270 שקל. חפש PD3050 של מיזהו.

לא יצא לי להקשיב להם, ובקושי לראות אותם - לכן לא אחווה עליהם דעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...