אוזניות לנסיעות באוטובוסים ורכבות [250-300 ש"ח] - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות לנסיעות באוטובוסים ורכבות [250-300 ש"ח]

Jules Winnfield

Recommended Posts

שלום,

אני מקווה לקנות נגן איכותי בזמן הקרוב, וביחד איתו אני רוצה להשקיע גם באוזניות איכותיות(נגן בסביבות ה700 שקל)

השימושים שלי הם כמובן לשמיעת מוזיקה נטו.

תודה.

*לא רוצה In ear כי גם ככה התקציב שלי הוא לא גבוה ואני לא רוצה להתפשר על חשבון איכות השמע בגודל האוזניות, רק חשוב לי שהאוזניות יתקפלו כי אני רוצה להכניס אותם לכיס של המכנס הצבאי שלי אם כי לא חובה מקסימום אני ינעל את התיק.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אני מקווה לקנות נגן איכותי בזמן הקרוב, וביחד איתו אני רוצה להשקיע גם באוזניות איכותיות(נגן בסביבות ה700 שקל)

השימושים שלי הם כמובן לשמיעת מוזיקה נטו.

תודה.

*לא רוצה In ear כי גם ככה התקציב שלי הוא לא גבוה ואני לא רוצה להתפשר על חשבון איכות השמע בגודל האוזניות, רק חשוב לי שהאוזניות יתקפלו כי אני רוצה להכניס אותם לכיס של המכנס הצבאי שלי אם כי לא חובה מקסימום אני ינעל את התיק.

תודה.

Sennheiser cx300 סוף הדרך, הם IN-EAR, שומעים טוב מאוד וזה בתקציב שלך ככה שאני לא רואה למה לא לקנות אותם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם נחמדים, אבל לא משו מיוחד...

אני לשם אותה מטרה קניתי את הAKG K 518 DJ (בחלק מהמקומות נמכר דגם הK81 DJ, שזה אותו הדגם רק בצבע אחר...)

הם עולים סביבות ה380 ש"ח, אבל שווים את זה.

הם גם מתקפלים ובא איתם נרתיק מותאם... לא יכנסו לכיס של המכנס, אבל גם לא יתפסו מקום תיק.

אטימה מעולה ואיכות סאונד הכי גבוהה במחיר הזה (לפחות עבור אטומות).

החיסרון היחד זה כבל ארוך בטרוף (2.5 מטר), אבל אפשר לקצר אותו (אם אתה יודע להלחים) או לקשור את החלק שאתה לא צריך...

ממליץ לך לקפוץ לבאג ולשמוע אותם (רצוי עם הנגן החדש...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תודה, אני מבין שהתנסת גם באוזניות אחרות אם אתה אומר שאלה כל כך איכותיות(ביחס למחיר כמובן)...

יש לי סניף של באג בעיר אני יקפוץ היום בצהריים נראה אם יש במלאי.

אני לא התנסיתי בבאג, לא יהיו בעיות במקרה ואני יצטרך לממש את האחריות?

אם אתה אומר שהן עולות סביב ה 380 אז אני חושב שאם אני יקנה ב400 זה לא יהיה כזה נורא, כי זה המחיר בבאג.

תודה.

עריכה:

יכול להיות שיהייה לי צואר בקבוק עם השילוב של האוזניות הללו עם הנגן Meizo m6?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי אחרות, אבל המידע זה מאנשים שכן שמעו ;)

(שמעתי את הP26, אבל זה בכלל בליגה אחרת...)

לגבי באג- הם בסדר... ותנסה אולי לחפש בחנויות אחרות, כי בפעם האחרונה שבדקתי, היו מחירים זולים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתנו לי להתנסות עם בבאג?

אני גם חושב לקנות בקרוב.

בהתחלה חשבתי על IN EAR

אבל אני חושב שאולי צריך לגוון קצת

וללכת על קשת

אבל אף פעם לא היו לי קשת

ככה שאני לא יכול לדעת איך זה אוזניות קשת

וכשהלכתי לבאג לבדוק נגן ( מדובר באותו M6 שהזכירו כאן ), המוכר לא נתן לי ממש לראות איך הוא, שם אותו על השולחן ועושה לי "הינה" ( היום יש לי אייפוד טאץ' ), ככה שאני לא אתפלא אם יהיה להם יחס דומה לגבי זה...

החשיבה לגבי הקשת היו או ה K414P או ה K518 DJ שעולות קצת יותר, אבל אני בטוח ב 100$ שאם זה מה שאני אוהב, זה מה שיהיה לי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

יכול להיות שיהייה לי צואר בקבוק עם השילוב של האוזניות הללו עם הנגן Meizo m6?

לא נראה לי... לי יש את המיזו M3 (שלפי דעתי עדיף למוסיקה על פני הM6... למה אתה צריך מסך כזה גדול?) וזה נשמע ביחד לא רע... סך הכול, גם עם הנגן הכי טוב, וגם עם האוזניות הכי טובות, לא תשמע הבדל מול הM6 וה K518 בהשמעת קובץ באיכות בינונית, בזמן נסיעה ברכת רועשת...

בסביבה שקטה, טובות יותר אולי יתנו טוב יותר, אבל זה נכון לגבי כל דבר שמשקיעים בו יותר כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sennheiser cx300 סוף הדרך, הם IN-EAR, שומעים טוב מאוד וזה בתקציב שלך ככה שאני לא רואה למה לא לקנות אותם..

מחזק בהחלט :) מדהימות! אוטמות מצויי ובעלות מעולה! (וזה אני אומר לך בתור בן אדם שמתעסק במוזיקה והפקה ב7 שנים האחרונות של החיים שלו).

פשוט שוות את הכסף. השתמשתי בהם 3 חודשים רצווףף .. עד שאיבדתי אותם חח ..

עכשיו אני עם 400 לבנתיים, שיש לציין שבשביל אוזניות ב30 שקל הם ... פשוט נהנה לשמוע מוזיקה! חח אין על !

פיטר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AKG 26 הם פשוט זוועה.

אני ממש מצטער שלא הקשבתי לחברה בhead-fi לפני שקניתי. הם מאד מאד לא נוחות, ואני ממש לא נהנה מאיכות השמע שלהם.

אם אתה לא רוצה IN EAR הייתי הולך על KOSS. בכל מקרה יש חנות ברחוב החשמונאים בתל אביב שתתן לך לנסות פחות או יותר כל אוזנייה של KOSS או שיינהיזר בתקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...