איך ייראה PS3 על טלוויזיה רגילה? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ייראה PS3 על טלוויזיה רגילה?

badtoyboy

Recommended Posts

היי ,

אני מתכנן בעז"ה לקנות PS3, ורק רציתי לדעת איך זה יראה על ה 29" שלי?

כשאומרים 1080P זה אומר 1920 על 1080 משהו כזה נכון?

אז מה הרזולוציה של הטלוויזיה שלי?

מקודם קראתי ב פורום כלשהו שזה ייראה ממש גרוע...האם זה ככה ?

ובהזמדנות זו אני אשאל עוד שאלה - ראיתי את החיבורים שמגיעים עם ה PS3, ויש כבל עם שלושה חיבורים - אדום, צהוב ולבן..אני יודע ששניים הם לקול ואחד לוידאו - אז איך אני מחבר את זה למערכת 5.1 (LOGITECH X540) שיש לי?

10x :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרוע זה בטוח לא יהיה...

השינוי בין מסך CRT ל- LCD הוא דרמטי ואין ספק שצריך מסך LCD טוב בשביל לחוות בצורה אופטימלית את משחקי הדור הנוכחי.

אבל - לא חייבים לקנות את כל העולם בבת אחת - אתה תהנה גם בלי מסך LCD ותמיד תוכל לקנות אחד בהמשך. תהנה ותתחדש! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צהוב זה ווידיאו לבן ואדום זה קול ומתחבר למערכת אודיו

אבל יש כבלים איכותים יותר

האדום לבן צהוב לא תומכות בHD ואפילו לא ב480P

בעניין האיכות כמו שאמרו האבדל מאוד משמעותי

ואני אישית לא היתי קונה PS3 לחבר לטלוויזיה רגילה

במצב כזה עדיף כבר PS2 או שיותר זולים משמעותית ויפסידו פחות מחיבור לטלוויזיה רגילה

תזכור שהPS3 הוא גם נגן בלו רי וגם תומך בקיבצי מולטימדיה אחרים ואתה תפסיד הרבה מהאיכות בלי מסך איכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר באופטי - הכי טוב.

קרירין - שיחקת אי פעם על 3 בטלוויזיה רגילה?

אני אחסוך לך - עדיין רמה אחרת מ ה2 ומהWII (להזכירך - מניסיון עם 3 הקונסולות האלו בבית עם רגילה ועם LCD).

אין שום טעם לא לקנות 3 כי מחכים לטלוויזיה ולבזבז כסף על משהו אחר ואז לשדרג שוב.

רזולוציה של המסך שלך רוב הסיכויים - 480I או 576I

לסוני יש מסכי EDTV רגילים שמציגים גם P אבל הם נדירים ויקרים למדי , ככה שאם הטלוויזיה שלך היא לא דגם מיוחד שעלה הרבה אז הוא לא מציג PROGRESSIVE SCAN.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתה תהשווה בין COD3 על רגילה?

בישביל זה לשלם 4000 שקל? וזה בלי לדבר על משחקים יקרים יותר

אם הוא מתכנן על איכותית יותר בשנתיים הקרובות זה כבר סיפור אחר

אם לא אני לא רואה טעם לקנות במחיר היום

הוא יכול לחבר מחשב סביר לטלוויזיה ולקבל אותה איכות תמונה כמו בPS3

וזה יעלה לו הרבה פחות אם מחשיבים מחירי משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר לך שזה זמני?

אם הוא יגיד שהוא יקנה מסך איכותי בעתיד הקרוב אז זה סיפור אחר

אבל הוא לא אמר את זה ובלי מסך איכותי הרבה מהכח של הPS3 והבלו רי ילך לעזזל

בהורדת רזולוציה לSD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - תעשה טובה ותפסיק לבלבל לאנשים בשכל!!

קניית HD יכולה להעצים את החוויה של קונסולת PS3 אבל זה ממש לא אומר שבטלויזיה רגילה (טלויזית SD) החוויה אינה מדהימה!

יש לי SD בחדר וטלויזיה HD בסלון ואני יכול לומר לך בוודאות ובנחישות שPS3 נראה על רגילה טוב מאוד.

שוב אני מדגיש (כדי שאולי סוף סוף זה יחלחל לתודעה שלך): רואים טוב מאוד PS3 בטלויזיה רגילה ורואים מצוין PS3 בטלויזיה HD.

שוב, כי אני יודע שקרירין הוא לפעמים קשה הבנה: רואים טוב מאוד PS3 בטלויזיה רגילה ורואים מצוין PS3 בטלויזיה HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא צודק והוא רשם בערך אותם דברים רק בנוסח אחר יש לו בעיה בניסוח אז מה?

הוא היתכוון ש-PS3 עם בלו ריי שזה אומר תמיכה ב-HD, אינו מנוצל כלומר אתה לא תיראה יפה כמו בטלוויזית SD כמו בטלוויזיה שתומכת HD

או בנוסח שלי זה כמו ליקנות כרטיס מסך 8800GTX ולשחק ב-Crysis על Low, אתה תיראה יפה גם עם ההגדרות האלה, אבל אתה לא מנצל את כוחו של הכרטיס מסך.

ופה לשחק על הגדרות נמוכות זה כמו לשחק עם PS3 עם טלוויזית SD

חח לפחות אני מקווה שהבנתי אותך קרירין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה זמני, אבל אני לא יודע כמה...גם יכול להיות 3-4-5 שנים... אצלנ לא כל שנתיים קונים :)... את הסוני הזאת (אגב היא מהשמנות...אבל לפחות היא שטוחה)

יש לנו מאז 2000.

ליביוי - לא הבנתי...איך אני מחבר כבל אופטי ל X540 ? אין לו מאחורה כניסה אופטית לאודיו..

ועוד שאלה כללית - מה ההבדל בין HD לטלויזיה הרגילה? אני פשוט מנסה להבין, כי כשאני רואה יס, אני חושב שרואים ממש טוב! אני רואה סרט (בערוצי הסרטים) וזה נראה פשוט יפה ....אז למה שה PS3 לא ייראה ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את הציוד שלך , פשוט אופטי הוא הדרך האידאלית

איזה חיבורים יש לך ?

ההבדל הוא ברזולוציה , ובשיטת ההצגה

טלוויזיה רגילה מציגה 576 או ר480 שורות וכל פעם מציג שורה זוגית / אי זוגית (מה שנקרא INTERLACED) במהירות של 50 / 60 הרץ

LCD מציג רזולוציה של 720P (שזה 1367 על 720) כאשר הוא מציג ומעדכן את כל השורות בו זמנית ב60 הרץ ומעלה

ההבדלים הם עצומים.

נכון , סרטים נראים נחמד על רגילה - במיוחד שזה שידורי כבלים / לווין , אבל תלך בהזדמנות לתצוגה של HD אמיתי (לא שידורי אלא בלו ריי או HD DVD) ותבין את ההבדלים , זה פשוט הרבה יותר איכותי במשמעותי מאוד.

בא נגיד שאחרי שתתרגל לHD - רגילה תראה לך ממש לא מרשימה ומטושטשת :)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

0P

בא נגיד שאחרי שתתרגל לHD - רגילה תראה לך ממש לא מרשימה ומטושטשת :)

ליביו

מה לעשות...הבחור צודק!

בכל מקרה שזה לא יבאס אותך - תקנה PS3 זו קונסולה עם עתיד מבטיח מאוד. ובנימה אחרת,ואין לך מה לשקול אם אתה שאוהב משחקים אמיתיים...המכשיר נהדר אבל הוא ממש לא תחליף ל-PS3 או ל-XBOX360 (שאגב גם עליה אני ממליץ בחום, אני נהנה מכל רגע איתה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק על רגילה ב-PS3 שלי ואני מאוד מרוצה ,רואים בבירור את ההבדל בין האיכות של זה לשל הPS2

והגרפיקה של המשחקים ממש יפה. לא שיחקתי עדיין בטלויזיה עם HD אז אני לא יודע ממש מה ההבדל אבל אני חייב לציין שאני מרוצה מהגרפיקה ורואים שזאת

גרפיקה של משחקים מהדור הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא צודק והוא רשם בערך אותם דברים רק בנוסח אחר יש לו בעיה בניסוח אז מה?

הוא היתכוון ש-PS3 עם בלו ריי שזה אומר תמיכה ב-HD, אינו מנוצל כלומר אתה לא תיראה יפה כמו בטלוויזית SD כמו בטלוויזיה שתומכת HD

או בנוסח שלי זה כמו ליקנות כרטיס מסך 8800GTX ולשחק ב-Crysis על Low, אתה תיראה יפה גם עם ההגדרות האלה, אבל אתה לא מנצל את כוחו של הכרטיס מסך.

ופה לשחק על הגדרות נמוכות זה כמו לשחק עם PS3 עם טלוויזית SD

חח לפחות אני מקווה שהבנתי אותך קרירין.

כן בדיוק

ופה יש גם תעניין כמו שאמרתי מיקודם שמחשב סביר שיחובר לטלוויזיה הזאת יתן בערך אותה תוצאה גרפית ויהיה זול יותר

סך הכל אתה צריך להריץ משחק על רזולוציה של 800\600 או משהו כזה וזהו כי הטלוויזיה גם ככה תוריד תרזולוציה לזנות

ולדעתי זה לא שווה תמחיר העודף

זה לא שהPS3 נימכר ב2500 שקל זה מכשיר שעולה בסביבות 4000 שקל +משחקים יקרים מאוד

לאומת 1500 שקל לPS2 ו2500 שקל לWII +... אני לא רואה איך הוא יצליח עלות מול תועלת במיקרה הזה

אני משחק על טלויזיה רגילה ב-PS3 שלי ואני מאוד מרוצה ,רואים בבירור את ההבדל בין האיכות של זה לשל הPS2

והגרפיקה של המשחקים ממש יפה. לא שיחקתי עדיין בטלויזיה עם HD אז אני לא יודע ממש מה ההבדל אבל אני חייב לציין שאני מרוצה מהגרפיקה ורואים שזאת

גרפיקה של משחקים מהדור הבא.

יצא לי ליראות פעמיים PS3 בFHD וזה המקום הטיבעי שלו

ככל שאתה יורד ברזולוציה אתה מסרס אותו וגם אם הוא ינצח PS2 או בגרפיקה ברזולוציהSD אני לא חושב שהוא מישתלם עלות תועלת

במצב כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...