דרך לשנות IP? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרך לשנות IP?

Silol

Recommended Posts

אינטרנט כבלים זה ללא חייגן ? :)

כבלים זו לא רשת זו תשתית,יש ספק שמתחברים דרכו לאינטרנט.

רגיל ,תתנתק ותתחבר שוב. אתה תקבל IP חדש לפי מדיניות המערכת של ספק האינטרנט שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטרנט כבלים זה ללא חייגן ? :)

בד"כ, לפחות בארצנו, אם IP של בן-אדם נשאר קבוע מספיק זמן כדי שזה יציק לו ויגרום לו לשאול "איך לשנות IP", אז או שיש לו IP קבוע באמת (מה שלרוב אין ללקוחות פרטיים) או שהוא מחובר בכבלים ללא חייגן (שם באמת ה-IP משתנה לעיתים רחוקות מאוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז או שיש לו IP קבוע באמת (מה שלרוב אין ללקוחות פרטיים) או שהוא מחובר בכבלים ללא חייגן (שם באמת ה-IP משתנה לעיתים רחוקות מאוד).

אי אפשר להיות מחובר ברשת הכבלים (בלבד לאינטרנט) HOT הוא לא ספק ,

אפשר להיות מחובר ללא חייגן אם HOT והספק מגדירים אצלהם את ההגדרות שלהם וישר אחר ההתחברות אתה מקבל גם IP של הספק.

בחיבור כבלים ישנם שניי IPs' ,אחד ב NAT ברשת הכבלים ,אי אפשר לגלוש איתו באינטרנט ואין טעם להחליף אותו ,

ו IP שמקבלים מהספק ,עם חייגן או בלי חייגן.

SILOL - זה היה פרט חשוב ששכחת לציין בהתחלה :)

אנחנו לא מכירים את הספק שלך בחו"ל , אם אתה מתחבר ללא חייגן

נסה לכתוב בחלון DOS

ipconfig /release

ipconfig /renew

אם זה לא החליף לך את ה IP זה מכוון שאצל הספק ה IP שלך קבוע לפרק זמן ארוך או לתמיד.

פנה אליהם ישירות עם הבקשה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להיות מחובר ברשת הכבלים (בלבד לאינטרנט) HOT הוא לא ספק ,

אפשר להיות מחובר ללא חייגן אם HOT והספק מגדירים אצלהם את ההגדרות שלהם וישר אחר ההתחברות אתה מקבל גם IP של הספק.

בחיבור כבלים ישנם שניי IPs' ,אחד ב NAT ברשת הכבלים ,אי אפשר לגלוש איתו באינטרנט ואין טעם להחליף אותו ,

ו IP שמקבלים מהספק ,עם חייגן או בלי חייגן.

למה נראה לך שאתה צריך להסביר לי את הדברים האלה?

בתור אחד שמבין עניין, אתה צריך לדעת שאין שום קשר בין מה שרשמת לבין מה שרשמתי אני ואין שום סתירה בין הדברים.

מנסיוני, מי שבארץ מחובר בכבלים ללא חייגן (דרך אותה הגדרה משולבת של HOT והספק) מקבל IP שהוא כמעט קבוע ומעשית יכול לא להשתנות לעולם, אלא אם כן המודם שלך מנותק לפרק זמן ארוך (יממה פלוס). רוב הספקים מאפשרים להתחבר אליהם עם חייגן PPTP/L2TP מעל חיבור קבוע שכזה, ואז אתה מקבל IP רגיל שמשתנה מידי פעם.

וכן, זה בהחלט לא עוזר לבחור שבחו"ל. כמו שאמרת, זה תלוי בסידור של הספק, ומומלץ שיברר זאת ישירות מולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שנפגעת אישית :)

אנחנו לא מכירים ואני לא יודע מה אתה יודע ומה לא,בכל מקרה הדברים נכתבים למי שקורא את האשכול ובעיקר לשואל.

רוב האנשים מתבלבלים בנושא הזה ומנסים לעשות RELASE ל IP ברשת הכבלים בטעות,

לכן חידדתי את הנקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך לשנות IP באינטרנט כבלים?

ונחזור לדיון.....

תכבה את המודם שלך (ונתב עם יש) למשך זמן ארוך. לפעמים שעה שעתיים מספיק לפעמים יותר (במשך לילה).

אני מציע לך לבדוק עם הספק (בחו"ל זה יכול לבוא יחד עם התשתית), כי יכול להיות שהמדיניות שם היא אחרת ולא מספיק להתחבר עם חייגן מעל לחיבור MPLS (ללא חייגן) או להתנתק ולהתחבר מחדש עם החייגן הקיים.

בכל מקרה מה שכתבתי בהתחלה יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...