מעמדים (סטנדים) לרמקולים רצפתיים גדולים, צריך עזרה. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעמדים (סטנדים) לרמקולים רצפתיים גדולים, צריך עזרה.

Killer Storm

Recommended Posts

במטרה להוציא את המקסימום שאני יכול מ2 רצפתיים גדולים דאגתי לנסות כמה דרכים לאחר שהסאונד שיצא לי מהרמקול שעמד ישירות על הרצפה היה לא טוב הבס נשבר היו רעשים מהבסים והרבה בלאגן. הבאתי פלטות של מתכת הנחתי את הרמקולים על המתכת והסאונד השתפר בצורה משמעותית ביותר הבסים יוצאים נקיים ואיכותיים אח שלי הגדול טיפה יותר מבין בסאונד ממני אמר לי לרכוש מעמדים מעץ שכן עץ מונע את ההולכה של הסאונד בחזרה מהרמקול וכך משפר את איכות הסאונד עוד יותר מהמתכת, ניגשנו להום סנטר ומצאנו בדיוק את הדבר המתאים סטנדים לרמקולים רצפתיים גדולים מעץ שעשוי מכה שכבות שכבה אחת ועליה עוד אחת..ולמטה יש גלגלים שניתנים להסרה ורק העץ בא במגע אם הרצפה והרמקולים על העץ...הכל במידות הנכונות וכו'...אבל אני לא משנה מה שואל אנשים שמבינים לפי שאני עושה צעדים...לכן אני שואל אם זה נכון שהעץ עדיף על מתכת ? ולמה אין כמו שראיתי מעמדים ממתכת אם ספיקים לרמקולים רצפתיים גדולים ורק למדפיים ? המעמדים האלה מהעץ הם לא יקרים כל כך השאלה אם עץ זה באמת מתאים כדי למנוע הולכה של הסאונד חזרה לתוך הרמקול ובכל לעשות את הרעשים המיותרים האלה?! :P אני אישית לא מבין בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה מהחומרים (עץ או מתכת) יותר טובים לעשיית מעמד, אבל אני כן יותר שכדי לבודד את הרמקול מהרצפה

יש רגליות הצורת ספייקים . בדרך כלל הסב וופרים באים אם רגליות כאלה.

רק שאין לי מושג איפה אפשר לקנות רגליות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה, בכל מקרה החלטתי אחרי שקראתי בכמה מקומות לקחת מבנה עץ במידה מוכן ובמקום הלגלים שלו לחפש ספייקים איכותיים לשים שם..נראה לי אין לי ברירה כי חוץ ממה שאני קורא באינטרנט אני לא מקבל שום עזרה...בנושא שהוא דיי קריטי בשבילי. :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי יותר הגיוני שמתכת עדיפה מעץ, בכלל אף פעם לא ראיתי מעמדים לרמקולים שעשויים מעץ?! אתה בטוח שזה במיוחד לרמקולים? (הום סנטר?! ממתי?)

וגם דיי חדש לי מעמדים לרמקולים רצפתיים... מה הגובה של המעמד הזה??

אני הייתי הולך על ספייקם בלבד, אבל לא יודע, אולי דווקא לשים ספייקים במעמד עץ הזה זה גם פתרון... :P

ד"א איזה יש לך?

וכמה עולים הסטנדים האלה?

נ.ב.

אני מתכוון לבנות סנטדים לרמקולים בפסח!!! :D:) מקווה שזה יצא לפועל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה אם הבניה קודם כל, גם אני רוצה לשלב מנורות במגבר טרנזיסטורים גם פרויקט אוקיי לגבי התשובה שלך...

אז ככה הרמקולים שלי הם גדולים מאוד אבל התחתית שלהם יש בה הכנה כבר אבל היא לא עוזרת לי מתחת לחדר שלי אין כלום יש מתחת לרצפה שזה כבר גורם לסאונד לחזור בחזרה ולעשות רעשים לא נעימים יכול להיות שההכנה של הרמקול שד.א לא עשויה מעץ או מתכת...אני חושב שזה איזה פיברגלס דחוס אבל זה לא משנה יכול להיות שזה היה טוב אבל זה שאין לי כלום מתחת לחדר זאת בעיה...

אמרו לי אנשים לעשות כל מיני דברים לשפר אבל כולם אומרים דברים שונים...חלק אומרים תשים עץ הכי פשוט תשים קרש, חלק אומרים תשים בלוק מעץ מלא וזהו, חלק אומרים מתכת וחלק מתכת או עץ אם תחתית שיש בה ספייקים...אני מבולבל כי אני יודע שאני חייב לעשות בידוד כדי שהסאונד יצא נקי מהרמקול ולא יקבל זרמים בחזרה כמו שקורה עכשיו...

העניין הוא שעץ מלא נשמע לי הכי הגיוני שיש, ראיתי באינטרנט מלא מלא מלא חברות של מעמדים לרמקולים שרובם המוצר האיכותי שלהם הוא עץ אם ספייקים למטה שהמרחק בין הרמקול על המעמד לרצפה הוא ממש לא קובע הספייקים הם הגובה...והבעיה בכל העסק היא שאני לא רואה מעמדים כאלה בשום מקום וזאת בושה כי זה דבר כל כך חיוניו וקריטי בשביל אנשים כמוני ויש עוד הרבה בטוח אז מה שאני צריך לעשות זה לקנות עץ מלא איכותי עבה ולהשיג את הספייקים האלה שמי יודע מאיפה אני יכול למצוא אותם...ולעשות את זה לבד או לקחת עץ ממש פשוט על גלגלים שזה המעמד לרמקולים היחידי לרמקולים רצפתיים בהום סנטר...נראה לי מחר אני יעשה חיפוש שם אם אולי יש להם ספייקים לפחות זאת התחלה.. :P

ד.א אם אני כבר מוצא ספייקים הבנתי שאני יכול כמו שאתה אומר לבד לשים אותם על הרמקול הבעיה שאין לי הכנה לזה ואני צריך לבצה מוד קטן של קדיחה או אני לא יודע מה וזה יכול ליצור בעיה אני פוחד שמשהו השתבש שזה לא יצא מדוייק באותו גובה וזה אבל אם יש לך רעיון תגיד לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוווווווווווו איזה דפוק יצאתי!!! יו יו יו.......אני קם כזה עכשיו לפני בית ספר ובאתי סתם להזיז את הרקולים כי אמרתי אולי היום אני יסדר להם כבר משהו וזה אני תופס ככה את הרמקול מלמטה פתאום מרגיש חור...טוב מזיז את היד קצת עוד חור ועוד חור ועוד חור...הסתכלתי על השני אותו דבר מסתבר שיצאתי מה זה דפוק יש לי שם הכנה לספייקים...ואני כמו אידיוט לא יודע על זה... :bash: עכשיו זה חוסך לי הכל רק אני צריך להביא מאיזה מקום ספייקים :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכרים באיזה 30 שקל 4 רגליות גומי... זה מעולה ואני משתמש בזה לכל הרמקולים שלי.

זה מונע מהרמקול את המגע עם הרצפה והזה לא מעוות את הצליל שאמור לצאת או מחזיר אותו דרך הריצפה, וזה גם זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך מתקינים את זה? זה נכנס לחורים של הספייקים? זה בטוח לא יותר יעיל תראה את החנות הזאת באינטרנט בחול

http://www.audiopoints.com/ תראה איפה שכתוב אדיו פויינטס...יש שם את הספייקים הכי איכותיים בעולם נראה לי ויש להם איזה שיטה שעושה את זה אפילו יותר טוב וזה באיזה 28 גדלים ואין לי מושג איזה גודל זה אצלי אם לפחות ידעתי יש פה מישהו שיכול להזמין...את זה לחנות שלו אישית...אבל אני לא יודע איך לבדוק מה הגודל שלי...!? זה דבר קריטי אצלי זה בטוח ישפר מלא. כבלים איכותיים יש...חיבורים איכותיים יש רק זה חסר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גומי?! ::)

לדעתי הדגש בשימוש בגומי הוא כדי למנוע מהרמקול לגוע ברצפה לא בשביל הסאונד אלא בשביל שלא ישתפשף, ישרוט וכדומה (כמו שיש בארוניות ורהיטים שונים)

אני בטוח שזה תורם לסאונד, אבל עדיף ממתכת...

ד"א, אם רוצים להוריד אותם, אפשרי?

ובקשר לסטנדים האלה מעץ, עץ יותר איכותי מבחינת סטנדים? או שזה מתכת??? (כאילו ממה עשוי הסטנד)

ועוד מישהו ראה פעם סטנדים לרמקולים מעץ??

והסטנד הזה בהום סנטר, כמה הוא עלה? ואני מניח שהוא די נמוך, לא כמו סטנד של מדפיים (גלגלים, סביב ועליו הרמקול=10 ס"מ גובה)

נ.ב.

Killer Storm, איזה מערכת יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם סטנד מסריח לדעתי...47 שקל לחתיכה...

יש לי מגבר סטריו AKAI יפני ורמקולים שלPA לא מי יודע מה אבל עדיין במחיר שהם עלו לי זה היה שווה את זה כי לא היה לי כלום איך לשמוע אבל אמרו לי לא לזלזל בהם ושיש דרכים לשיפור האיכות...וזה ספייקים שאני מחפש בכל חור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי אי מייל מAudio Points הנה הוא לפנייכם

Good-Day Ziv :

You may purchase directly from us here in the U.S.A.

We will ship via your recommendation UPS- FedEx or US Parcel Post.

Please let me know what your speakers are and I will recommend the product to fit them.

Thank you for your interest in our science and products. Once Audio Points® are employed into your system the results will be an uplifting very musical experience. I will also provide you our Export Pricing as well.

As always Good Listening!

Robert Maicks

Star Sound Technologies, LLC

אוקיי כמובן החזרתי להם אי מייל אם המודל והחברה של הרמקולים שלי...הם יגידו לי איזה גודל וזה...ועכשיו שאני יודע שאני יכול להזמין מהם אני יעשה את זה...בעיה נפתרה.

ד.א החברה היא סטאר סאונד וזה האתר שלהםhttp://www.audiopoints.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון להזמין ספייקם לרמקולים מחברה בארצות הברית?!?!

אני רואה בזה מספר בעיות:

זה רחוק מאוד וצריך לעשות משלוח שיעלה עוד כסף וזמן

אתה בטח תצטרך להוסיף לתשלום גם מכס ומע"מ... (אם זה מעמ על ציו אודי תכפיל את המחיר בשתיםם)

המוצרים נראים נורא יוקרתיים ובטח הם גם נורא נורא יקרים...

גם בטח התשלום הוא דרך כרטיס אשראי...

אני מניח שזה יעלה לך משהו כמו 400-500 שקל לכמה ספייקים...

אתה באמת מתכוון לשלם סכום כזה??? לא עדיף לקנות מהארץ ולחסוך כסף רב??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...