**דיון שונה: כיצד אוכל לחבר את הDVD למחשב?** - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

**דיון שונה: כיצד אוכל לחבר את הDVD למחשב?**

TechnoSheep

Recommended Posts

ובכן מסתבר בסוף שהDVD כן עובד, לפחות הקטע של השמע. איך אני יכול לחבר את הDVD למחשב כך שישמעו בסראונד או לפחות בסטריאו?

להלן צילומים של היציאות של הDVD והמחשב:

img3202be5.th.jpg

המחשב

img3203zn4.th.jpg

ניסיתי לחבר כבל שבצד אחד הוא 3.5MM ובצד השני הוא מתפצל לשתי בננות אדום ושחור וחיברתי אותם לAUX אבל כל מה ששמעתי זה רעש סטטי [הרמקולים של המחשב היו מחוברים ליציאת האוזניות שנמצאת בקדמת הDVD. למרות שניתקתי את כניסת הAUX הרעש הפסיק...]

האם יש דרך לחבר את הרמקולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שזה ברור כי כתבתי בהודעה הראשית. הDVD בא עם 5.1 רמקולים ואני רוצה להשתמש בהם אז במקום לקנות רסיבר לחבר למחשב אני מחבר אותם לDVD[שיש בו כבר רסיבר] ולנגן ככה , אם זה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שה- בא עם מגבר ? - בתור יחידה אחת ?

אז הם באים בכפתורי שליטה ניפרדים ?

האם יש למגבר כניסת שמע נוספת על הDVD כלומר כמו למשל כניסה למיקרופון ?

הכוונה שלי היא קודם לראות אם המגבר יכול לעבוד בנפרד - זאת אומרת לחבר אות ולראות אם הוא מגיע לרמקולים בצורה טובה - ואם כן אולי תחבר את היציאה של כרטיס הקול במחשב לשם - ואתה מסודר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הצלחתי בסוף עם הAUX...

אבל אני מתקשה להפעיל את הסראונד משומה הרמקולים הפוכים חיברתי את השמאלי וימני לFRONT LEFT וFRONT RIGHT בהתאמה [ובדקתי 10 פעמים שלא טעיתי] וזה מנגן אותם הפוך.. ומקודם ניסיתי לחבר את הסאבוופר והוא יצא במקום הרמקול השמאלי משום מה :kopfpatsch: את שאר הרמקולים לא שומעים.. יכול להיות בגלל שלAUX יש רק L ו R אז אי אפשר להשתמש בסראונד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...