כרטיס קול למוזיקה (500 עד 800 שקל) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס קול למוזיקה (500 עד 800 שקל)

Sven

Recommended Posts

חשבתי על זה והגעתי למסקנה שכדאי לי לקנות כרטיס קול כדי לשדרג את איכות האודיו שלי מה-מובנה בלוח.

מה שיש לי היום זה ה- ALC883 של Realtek שמובנה בלוח האם (מפרט בצד).

בעקרון חשבתי על M-Audio Revolution 5.1 כי קראתי עליו כמה ביקורות נחמדות וכי הוא נכנס יפה בתקציב שלי, אבל פה באה השאלה, עד כמה זה באמת ישפר את חווית ההקשבה שלי?

ואם כבר, אולי כדאי למצות את התקציב ולקחת איזה ה- Audiophile 2496 או משהו אחר כדוגמת Audiotrack Prodigy 7.1 או משהו מבית ESI ? (או כרטיס אחר מחברה אחרת שאני לא מודע אליו ונכנס בתקציב)

אולי בכלל משהו חיצוני שמתחבר ב- או FIREWIRE?

או שמא אין טעם בהוצאת סכומים כאלהו אני יכול להסתפק במשהו זול יותר שנותן איכות מעולה?

מה שיתחבר אל הכרטיס אלה הם ה- RP-21 שלי ומערכת סטריאו (די ישנה) של איווה (NSX-S111 אם זה מעניין מישהו).

דעותיכם והמלצותיכם יתקבלו בברכה.

תודה מראש.

עריכה: אגב, יש משהו שאני יכול לעשות עם הפאדים של האזניות שלי כדי להפוך אותם לנוחים יותר בהקשבות ארוכות יותר של כמה שעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוולושן 5.1 אמורה להתאים לך. שאר הכרטיסים שמוגדרים כבר "חצי-מקצועיים" לא כוללים בדר"כ יציאת .

בנוגע לפאדים, אפשר לתפור עליהם משהו/להחליף אותם בפאדים נוחים יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז על חיצוניים לא כדאי לחשוב?

טוב, אז הז הרוולושן.

לגבי הפאדים, איך לתפור עליהם משהו יעזור?

אני חשבתי יותר בסגנון של לרכך אותם יותר איכשהו.

לגבי להחליף, במה אפשר להחליף אותם ובמה זה יעלה לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בתקציב הזה לא הייתי חושב יותר מדיי על כרטיסים חיצוניים.

לגבי הפאדים, לתפור יעשה אותם רכים ועבים יותר. לרכך אותם כמו שהם לא יעשה הרבה טוב לדעתי, ואני לא יודע עד כמה זה אפשרי. להחליף אפשר בפאדים של בייר אבל אני לא יודע כמה הם עולים. תנסה לברר עם אבי-יפה באתר שלהם. אולי באדר סוכניות יש גם כן. יש להם פאדים של סנהייזר ו-KOSS, אולי משהו יתאים גם לך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...