סוף סוף הצלחתי! המחשב לא נדלק יותר.... עזרה? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף הצלחתי! המחשב לא נדלק יותר.... עזרה?

Luffy

Recommended Posts

כן, הצפוי מכל קרה: המחשב לא נדלק. יש אור בלד של הבורד, המאווררים נדלקים והמקלדת מנצנצת לי פעם אחת. מעבר לזה זה לא מגיע. המסך לא נדלק.

האם עליי לפרוש שמיכה ורודה בתוך המארז ולהפוך את המחשב למיטה עבור הכלבה שלי, או שמא יש מה לעשות?

הבנתי שיש דרך פיזית לשחזר את הגדרות היצרן של הלוח...

אני מצטער שלא ערכתי חיפוש מקיף וממצה במדריכים השונים לפני הפנייה הנרגשת הזאת, וזה משתי סיבות:

?א: אני על אייבוק g3, והוא איטי ומתסכל עד להחריד.

ב: אני בפאניקה. באמת.

נ.ב.

המחשב לא נדלק לאחר ריסטארט רגיל לחלוטין. עשיתי כבר כמה ריסטארטים עם האו סי הנוכחי, והוא יציב.לא שיניתי כלום לאחרונה.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ג'מפר שתפקידו לאפס את הביוס,

מכבים את המחשב, מעבירים את הג'מפר למצב איפוס, מחכים שתי שניות, מחזירים את הג'מפר למצב ההתחלתי ופותחים את המחשב.

הוא נמצא ליד הסוללה בד"כ (שגם אם מוציאים אותה ומנתקים את החשמל הביוס מתאפס)

תבדוק בMANUAL ליתר בטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ג'מפר שתפקידו לאפס את הביוס,

מכבים את המחשב, מעבירים את הג'מפר למצב איפוס, מחכים שתי שניות, מחזירים את הג'מפר למצב ההתחלתי ופותחים את המחשב.

הוא נמצא ליד הסוללה בד"כ (שגם אם מוציאים אותה ומנתקים את החשמל הביוס מתאפס)

תבדוק בMANUAL ליתר בטחון.

לא מדוייק ולא מומלץ..

ביוס אפשר לאפס , וביוס אפשר לאפס חלקית ..

יש איפוס מלא ( כולל זמן תאריכים , סדרי בוטים וכו ), לעומת זאת יש איפוס חלקי של הביוס שיאפס לך רק את המעבד .. (צריך לשים א תהג'אמפר על פינים 2,3 ולא על 1 .. (תסתכל בחוברת .. ככה זה אצלי KN9S )

זה יאפס לך רק את הגדרות המעבד .. איך יישמור לך על כל הגדרות שהגדרת לזכרונות , בוטים , תאריכים וזמנים , מתחים וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכם על העזרה.

עשיתי איפוס חלקי לביוס, זה לא עזר.

פירקתי כרטיס מסך, הפעלתי מחשב, כיביתי מחשב.

החזרתי כרטיס מסך, הפעלתי מחשב - מחשב פועל.

ואז עליתי על הבעיה: הסורר הרגיל שלי - הספק.

כתוב עליו שהוא נותן 15 אמפר על מסילת ה-12 וולט, שזה כבר נמוך מדי בשביל כרטיס המסך שלי. אבל זה רק מה שכתוב...

בקיצור, התחלתי להכין את המחשב שלי נפשית לבואו של אנרמקס ליברטי 400W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק ולא מומלץ..

ביוס אפשר לאפס , וביוס אפשר לאפס חלקית ..

יש איפוס מלא ( כולל זמן תאריכים , סדרי בוטים וכו ), לעומת זאת יש איפוס חלקי של הביוס שיאפס לך רק את המעבד .. (צריך לשים א תהג'אמפר על פינים 2,3 ולא על 1 .. (תסתכל בחוברת .. ככה זה אצלי KN9S )

זה יאפס לך רק את הגדרות המעבד .. איך יישמור לך על כל הגדרות שהגדרת לזכרונות , בוטים , תאריכים וזמנים , מתחים וכו..

על איזה לוח אתה מדבר?

כי אני לא שמעתי אף פעם על "איפוס חלקי".

יש מצב בטוח בחלק מהלוחות, אם לזה התכוונת,

וזה ממש לא מה שהמלצתי לו לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...