אני מכריז בזאת על מותו של ה-WD 80GB 8MB הראשון - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מכריז בזאת על מותו של ה-WD 80GB 8MB הראשון

Holy

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם התקינו אותו....

וממש קשה לי להאמין שאפשר לפגוע בהרדיסק בזמן התקנה (כמובן שאפשר להפיל אותו כמה קומות אבל זה לא קורה בדרך כלל ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את התגובות , וגם אני בעל של WD800 חדש

הבעיה היא שהתקתוקים" האילה !!

החברה שממנה קניתי לא מבינים מזה (או עושים את עצמם יותר נכון)

באיזה תדירויות קיבלת את "התקתוקי חשמל " האילה בקשה...?

זה מתקתק לי פעם ביום ולפעמים גם מקפיא את המחשב לשניה...שניה וחצי (זה קריטי אם אני באמצע משחק לדוגמא)

זה אומר שאני צריך להתחיל להיפרד מההרדיסק ולהתחיל לגבות ?

כי הוא אצלי כבר חודשיים והבנתי בעיקרון שאם הרדיסק הולך הוא הולך יישר על השבועיים הראשונים ...

נ.ב

הWD נקנה רק בגלל המחיר ובגלל שלא יצא עוד בזמנו( לפני חודש) ה MAXTOR החדש.

אני לא מבין למה אנשים ממליצים פה על WD , אני עם נסיון של 10 שנים עם MAXTOR - פשוט חברה מצויינת !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מתאר שהמחשב קופא לשניה זה בדיוק מה שהיה לו...

חצי שנה זה "עבד" ויום אחד מת

תדאג שיהיה לך גיבוי של דברים חשובים

ודרך אגב זה שאתה עם 10 שנים ניסיון עם maxtor לא אומר הרבה

יש לי הרדיסק WD100MB שעדיין עובד מצויין

כל ההרדיסקים שלי WD ואף אחד מהם עוד לא מת (100MB 400MB 2.5GB 20GB 60GB 80GB) אבל כל זה לא אומר כלום כי זה בעיקר ענין של מזל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין במזל, אלא רק בהיגיון. לכל דבר ישנה סיבה.

מה הקשר לנפילה של הכונן הקשיח? אני ממש לא מבין באלקטרוניקה, אבל אולי המעגלים של ספק הכח, או מה שלא יהיה, היו עוד טעונים בקצת מתח ששוחרר לכונן הקשיח? הוא הייתה לו קפיצה בשל בעית מתח כלשהי כי הספק לא היה מכובה בעת החיבור של הרכיב? יש לזה המון סיבות.

אני לא אקפוץ עליכם כשאני לא זוכר שראיתי אתכם עושים זאת, אבל להמשיך להמליץ על הכוננים הללו יהיה המעשה החכם. בגלל מקריות שכזו לא נוטשים מותג. האחריות שלכם תספק לכם כוננים חדשים כשהם יהרסו בצורה טוטאלית, אז אל דאגה. הם עדיין הטובים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפילה של כונן בדרך כלל הורגת אותו (יש כאלה בעלי מיסב נוזלי מלא שעמידים יותר)

נפילות מתח או מתח יתר גם יגרמו למוות של הכונן .

בקיצור אני עדיין חושב שזה כונן אמין מאד (אני לא יודע איך אנשים פה מתיחסים אל הכונן)

ודרך אגב מי שקונה כונן ומקבל אותו במשלוח -פשוט מבקש לקבל כונן הרוס ,אם לא אורזים אותו טוב ! אבל ממש טוב ,הוא בטוח יקבל מכות רצח במשלוח,במקרה הטוב הוא יגיע מת ואז יחליפו לכם במקום במקרה הרע הוא יגיע עובד וימות אחרי כמה חודשים.

*הערה*

אני לא מתכוון שכל החנויות לא יודעות לארוז כוננים ,אני אומר שתודעו איך אורזים את הכונן או תבואו לקחת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שנפילה תפגע בו, וזה אמור להיות ברור לכולם מן המשתמע. הכוונה שלי הייתה אחרת, אז תהיתי לגבי נפילה. אני לא התכוונתי לכך שזה לא פוגע בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפילה של , אפילו של 5 ס"מ עלובים עלולה להרוג אותו.

קרה לי פעם, חוסר תשומת לב, והפלתי חדש לחלוטין מגובה של כ5 ס"מ, הוא התחיל לתקתק.

לא נעים.

בכל מקרה, זה של2 אנשים התקלקל הדיסק הקשיח לא אומר שום דבר.

מלבד זאת, יש אנשים שפשוט לא יודעים לטפל יפה בדיסקים הקשיחים שלהם, ולכן כל דיסק שעובר בידיים שלהם מת, והם מתפלאים למה.

עברו אצלי כ15 דיסקים קשיחים, והיחיד שהתקלקל היה ווסטרן אחד ישן בקיבולת 1.2GB שטילטלתי אותו ממקום למקום בתיק כנייד.

אגב, כנראה שבקרוב מאוד אני אהיה אחד משפני הניסיון של כונן הראפטור של ווסטרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאמר מדוע אנשים ממליצים על WD ולא על מקסטור.

אז זה בגלל שבזמן האחרון WD מקדימים בהכל. גם לסייגייט יש כונן 8MB, אז מה?

כל המתחרים עושים מה שWD עשתה כבר לפני חצי שנה. ועכשיו WD יוציאים את הראפטור עם 10,000 סיבובים לדקה וגם 8MB וגם סריאל ATA. מה לעשות שהם היחידים שמציעים כונן כזה מוצלח. המתחרים נורא איטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 2 כוננים Wd80jb

אחד במחשב שלי ואחד במחשב של אחי!

יש לי אותו איזה 3 חודשים! ועובד חלק בלי שום בעיות.

וגם הוא מהיר מאוד.

אין לי מושג איך הכונן שלו מת אבל זה נדיר.

אבל מה זה משנה יש לך אחריות לך תחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם מתעלמים? אני שמעתי כבר על לפחות חמישה שהלכו (ואם אני לא טועה שמעתי כבר על עשרה).

אתם מהללים את האמינות של WD בלי סיבה, להזכיר לכם את קוויאר 6.4-10?

גם לIBM היו הדיסקים הטובים בעולם עד שהם החלו לתקתק.

משהו כאן מסריח, ואמרתי את זה עוד מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אקפוץ עליכם כשאני לא זוכר שראיתי אתכם עושים זאת, אבל להמשיך להמליץ על הכוננים הללו יהיה המעשה החכם. בגלל מקריות שכזו לא נוטשים מותג. האחריות שלכם תספק לכם כוננים חדשים כשהם יהרסו בצורה טוטאלית, אז אל דאגה. Western Digital הם עדיין הטובים ביותר.

מה לעזאזל?? >:(

בן אדם אתה נשמע כאילו יש לך אינטרסים בעניין!! יש משהו שאתה רוצה לספר לנו?

בקשר למה שאמרו פה, WD וגם IBM ידועות בכוננים מהירים ואיכותיים טכנולוגית (WD רק בשנים האחרונות), אבל מאד מאד רגישים. בצבא היינו מקבלים HD של כל חצי שנה כי 10% מההעברות של משרדים היו נגמרות בכונן דפוק.

לי היה ניסיון מר לפני 5 שנים עם 2 כונני WD שהתחילו לתקתק אחרי שנה. זה הדבר הכי מעצבן בעולם! במקומם קניתי MAXTOR שמשרת אותי עד היום, בלי בעייה אחת ובמינימום רעש (אף פעם לא שמעתי אותו בכלל).

לא יודע מה אתכם אבל אני מעדיף ראש שקט, ובלי קשר לאחריות. להתחיל לגבות 40 G נתונים ולנסות לתקן את הHD, ואח"כ לרדוף אחרי החנות... עם כל הכבוד למהירות ההבדל בביצועים לא שווה את התסכול. חוצמזה שכמה כבר יוצא לעשות פורמט או GHOST?? בעבודה רגילה ההבדל בביצועים כמעט לא מורגש.

אני לא אומר שכל WD זה חרא כי זה ממש לא נכון, אבל משהו רקוב פה, לא יכול להיות שכל כך הרבה כוננים שלהם נדפקים.

זה כמו שכל משתמש שקצת מבין יעדיף לצרוב AUDIO על 24 ומטה גם כשיש לו צורב של 48. המפח נפש של לשמוע את השיר הראשון קופץ באוטו על פול ווליום פשוט לא שווה את ה-2 דקות פחות בצריבה.

ולסיום הMAXTOR 8M לא נופל בביצועים מה WD, אז איך זה שNIKE כל כך נעול על WD? איפה חוש הבקורת השלך? במשך כל הת'רד

רמזת שהבעייה היא במשתמש, בעוד שלא מעט משתמשים ציינו שזו לא הפעם הראשונה שהם נתקלים בתופעה.

עם הייתי קצת יותר סכיזופרן הייתי אומר שאתה עובד במחלקת בקרת נזקים בWD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...