CM 690 VS NZXT ZERO , תגובה אחרונה. - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CM 690 VS NZXT ZERO , תגובה אחרונה.

matvey99

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שה CM 690 הוא יותר טוב ממארזי קצה , אבל ממה שראיתי עד עכשיו הוא מאוד שקט (אחרי שהוספתי לו עוד מאוורר) והקירור יעיל , ובמחיר שלו לא תקבל שום מארז עם פי'צרים כאלה... בקיצור כמו שאמרתי הרבה פעמים , התמורה הטובה ביותר למחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך שני המארזים דומים,אבל שוב - אתה מוכן להוציא 700+ לאנטק 900 כשה-690 לא פחות טוב ממנו ועולה הרבה הרבה פחות?

למה לא את ה-900? די רועש,ועדיין מתנהג כאילו בגלגול הקודם הוא היה שואב אבק ענקי ולדעתי גם די מכוער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לקחת את ה - 3D AURORA למשל ?

קודם כל אין את ה 570 בארץ , כמו שהבנתי לא שווה לקנות את 570S וגם המארז הזה חורג לי מהתקציב ..

שלא נדבר על זה שיש לו מאווררים חלשים והחלפת המאווררים למאווררים יותר טובים יעלה לי יותר בערך עוד 150 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אין את ה 570 בארץ , כמו שהבנתי לא שווה לקנות את 570S וגם המארז הזה חורג לי מהתקציב ..

שלא נדבר על זה שיש לו מאווררים חלשים והחלפת המאווררים למאווררים יותר טובים יעלה לי יותר בערך עוד 150 שקל.

מי אמר לך את זה? ברור שיש את המארז הזה בארץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG :| באתי להזמין את היוריקה ופשוט אין אותו בכל החנויות בארץ ( לפחות מאלה שאני מכיר IQPC SKYPC NOA TMS PLONTER ) ובאלה שיש המחיר שלהם נע בסביבות ה 900 שקל :XX אחרי זה חשבתי שאולי אני ילך על ה 570 הרגיל כי ראיתי שיש אותו ב TMS אבל אז שמתי לב שהדלת של המארז נפתחת לצד ימיד ( הפוך מהיוריקה) ואין אפשרות לשנות את זה וזה פשוט מעצבן כי אני יושב בצד ימין של המארז אז הדלת נפתחת לכיוון שלי..

אני משתגע כבר!%$!@% כל מארז שאני רוצה לקנות יש בו FULL חסרונות ואלה שאין בהם אז אין אותם בארץ או שהם לא מתאימים למקום איפה שהמחשב עומד..

אני מטלבט אולי לקחת את ה P182 ולסגור תעניין.. אבל שוב אתם אומרים שהוא לא שווה את הכסף למרות שהוא בנוי טוב ומקרר לא רע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...