Uber Chakra | Armor-Jr | iSolo 210 | 3D Aurora | Sonata III - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Uber Chakra | Armor-Jr | iSolo 210 | 3D Aurora | Sonata III

xpl0it

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגיד יש משהו כמו הUBER CHAKRA אבל קטן יותר ?

שמתי לב שזה מארז ענק, כבד ועם מלא מקום בפנים.

יש לו ב-FRONT מקום ל-5 כונני CD/DVD ולי יש בסה"כ כונן אחד...

ואני לא רוצה את האורורה נראה מכוער...

עריכה:

חח טוב בהסתכלות שנייה אני רואה שבעצם כל המארזים היום גדולים מאוד ולא קלים במיוחד.

כנראה שאני אלך על הUBER CHAKRA בהנחה וזה באמת מארז שיחזיק לי הרבה מאוד זמן ...

וספק לפי מה שהבנתי יספיק לי 400W להחזיק את המערכת שלי... אז הבנתי שמומלץ LIBERTY 400W... סבבה :)

ושאלה אחרונה:

עם מארז כמו CHALRA עם 2 מאווררים, עדיין צריך איוורור למעבד ? (FREEZER 7-PRO) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תארמור ג'וניור..

ביום רביעי רכשתי אותו אחרי בעיה מאוד דומה לשלך בבחירת המארז .

לפי הוידאו ריביו הוא שקט מאוד מאוררים חזקים(1300RPM) עם 17DBA בסך בכל.

ואני ממש מקנה במחיר וכבר קיבלתי פה בפורום הערות ..אני קניתי אותו ב100 שקל יותר-טעות שלי אך הקנייה לא נערכה בפיזור אלה מקום אחד ואלו התוצאות.

בכל מקרה במחיר הזה קח אותו בלי היסוסים(ניראה מעולה דרך עגב)

תחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי הולך על הצקרה ....אבל הוא יקר יותר דבר ראשון -אבל הוא המארז הכי מקורר פו לדעתי .

ה ARMOR JR עולה ב 80 שח יותר מ ה APOLLO כאשר ברמת העיקרון הם מאוד דומים לשניהם יש 120 מקדימה ומאחורה ואופציה ל 120 או 92 בצד המארז ,

2 הם כבדים ביותר (פח),האיורור שלהם בסדר גמור אבל לא כמו ב צקרה .(מאוורר צידי 120 מוריד לפחות 3 4 מעלות מטמפ המעבד,אז ה 25 ממ בכלל לא נדבר ).

החלטה הסופית היא שלך ....

עריכה :הצקרה הוא מארז איכותי ביותר\קירור\גימור\בניה,לפי מה שציינתה בהודעתך הקודמת אתה לא עושה OC ולא רוצה משוה משוכלל .....

לזכרוני אמרתה שה APOLLO נירא מכוער לטעמך ......הוא הכי זול מביניהם ....אני אישית הייתי הולך במצב כזה על ה 6A19 של HEC שעולה 197 שח ב SKYPC .

ספק מומלץ ה LIBERTY 400 W \CORSAIR 450 W \

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם אמרתי שאני לא רוצה משהו משוכלל אבל זה לא אומר שאני רוצה לרדת כל כך נמוך חחחח...

אני כרגע מתלבט בין ה- CHAKRA ל-ARMOR JR.

ה-ARMOR JR קטן יותר, קל יותר ואמור להיות מאוד שקט עם זרימת אוויר מעולה. בסה"כ גם קניתי FREEZER 7-PRO למעבד ומגיע גם מאוורר על ה-8800GT שאני קונה.

ה- CHAKRA הוא ענק, כבד, אמור להיות שקט מאוד וזרימת אוויר עוד יותר טובה, אבל השאלה היא כמה זה הכרחי לי. עם המפרט שלי, כמה באמת חשוב הקירור המטורף הזה. יש לו מקום ל-7 כוננים כשלי יש רק 2. לדעתי המפרט החדש שלי יהיה מקורר סבבה בתוך ה-ARMOR JR. מקסימום נקנה לו עוד מאוורר.

ההבדל של ה-100 שקל הזה בין שניהם הוא כלום, אין לי בעייה לקנות כל אחד מהם, פשוט אני לא חושב שאני אנצל את היתרונות המטורפים של ה- CHAKRA בגלל שאני לא עושה OC או מתקין קירורים ענקיים.. המארז שלי בסה"כ אמור לאכסן Q6600 8800GT דיסק קשיח אחד וצורב אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...