איזה ספקי כוח הם מודולרים (קרי: בעלי כבלים נתיקים \ Detachable Cables) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספקי כוח הם מודולרים (קרי: בעלי כבלים נתיקים \ Detachable Cables)

montigo

Recommended Posts

קוראים לזה מודלרי - אני ממליץ לך להוסיף זאת לכותרת כדי שאנשים יבינו למה אתה מתכוון ביתר קלות

בכל אופן,יש לסדרת HX של Corsair

יש לליברטי של Enermax

יש ל-Infinity של Enermax וגם לגלקסי (השערה,מעולם לא יצא לי להתעסק עם ספק כזה)

יש ל-Neo He של Antec

יש לSeasonic את סדרת הספקים M

יש עוד לא מעט,לא זוכר את כולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזו הסיבה שזכרתי שהם לא מודלרייים - אף פעם לא הומלץ פה דגם ה-750W שלא נדבר על משהו חזק מכך ככה שלא יצא לי בכלל להתעמק בהם..אבל טוב לדעת.

חבל מאוד שזה לא חילחל לדגמים החלשים יותר כי זה היה מוסיף המון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח כמה באמת זה היה מוסיף - בניגוד לדגמים בהספקים הגבוהים שזוכים לביקורות מצויינות, הדגמים החלשים יותר לא משהו בכלל.

מודולרים או לא, אני לא חושב שהם היו ראויים להמלצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לסדרות הלא טובות של TT יש גירסאות מודולריות וגם ספקים חדשים מסידרת ה TP שהם מודולריים (500W ו 600W):

http://www.thermaltake.com/product/Power/ToughPower/w0151/w0151.asp

יש גם את TAGAN שהפסיקו למכור בארץ ו SILVERSTONE ועוד הרבה חברות אחרות שחלקן מתחילות להמכר גם בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח כמה באמת זה היה מוסיף - בניגוד לדגמים בהספקים הגבוהים שזוכים לביקורות מצויינות, הדגמים החלשים יותר לא משהו בכלל.

מודולרים או לא, אני לא חושב שהם היו ראויים להמלצה.

מה רע בדגמים של ה - 600W וה - 650W ?

יש לך ביסוס לזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הספק הכי זול שהיה עד היום ה 550W או ה 500W (לא מודלרי) לא היה משתלם חוץ מזה כולם טובים. עד לא מזמן רק הספקים שהיו יותר מ 700W היה להם גירסה מודולרית אבל לפני כמה זמן TT הוציאו גם גירסאות של 500 ו 600 שהן מודולריות.

בקשר לרשימת המודולריים, יש גם את הסדרות הטובות של chieftec הגרמנית אבל KSP מביאים רק את הספקים הזולים שלהם (ה TURBO מדורגים גם כ 80+):

http://www.chieftec.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=268&Itemid=364

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...