windows network programming with cygwin - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

windows network programming with cygwin

בלה

Recommended Posts

אם אני אוריד cygwin אני אוכל לכתוב תוכניות בקוד שיעבוד ללינוקס שיעבדו ב windows?

אני שואל את זה כי זה כתוב במדריך של beej לתכנות בסוקטים בחלק שמופנה למתכנתי windows

http://www.beej.us/guide/bgnet/output/html/singlepage/bgnet.html#windows

זה נראה לי מוזר אבל אם זה נכון זה יעזור לי כי berkley socket בלינוקס מאפשר יותר מ winsock(שליחה וקבלה ברמת data link layer).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.. אם אני אשתמש ב winpcup אז אני אוכל לקבל ולשלוח פאקטות ברמת ה data link layer והודעות ARP אבל אני אצטרך לצרף את ההתקנה של winpcup לתוכנית נכון?

בעיקרון אני רוצה להיות מסוגל לשלוח ולקבל פאקטות ברמת ה data link וגם ARP (שזה נחשב בין data link ל IP ממה שאני יודע) ולזה יספיק לי שימוש ב winpcup או פשוט ה dll של cygwin ומצד שני אני רוצה גם לחסום ולשנות חבילות נכנסות (אבל כאן אני לא צריך לגעת ב data link ומספיק לי לתפוס אותם ברמת ה IP) ולמטרה השנייה אני יכול להשתמש ב winsock spi.

יש איזה api שיספק אותי לשתי המטרות? או שהאפשרות היחידה שלי היא להשתמש ב api ברמת דרייבר כמו ndis (שבחיים לא נגעתי בזה.. זה מסובך?)?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לי מוזר אבל אם זה נכון זה יעזור לי כי berkley socket בלינוקס מאפשר יותר מ winsock(שליחה וקבלה ברמת data link layer).

תוריד את הסמיילי הוא לא מתאים, הקוד כן משתנה ;)

כמו שאמרתי, ללא cygwin, ובקוד מותאם לווינדוס ולא ללינוקס(עם הספריות של winsock) לא הייתי יכול לגשת ל data link layer.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...