שיא רפובליקני: ד"ר רון פאול גייס 4.2 מיליון דולר - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא רפובליקני: ד"ר רון פאול גייס 4.2 מיליון דולר

kill_b7

Recommended Posts

אין לי שום בעיה שאיראן תהיה גרעינית זה לא נוגע אלי או אליך.

אחרי שיפציצו אותך, זה לא יהייה נוגע אלייך?

ראית איך האחמד הזה מדבר על יהודים ועל ישראל(האויב הציוני להזכירך). על אויבים הוא יזרוק פצצות אטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז אתה מעדיף לקחת סיכון?

אני לא חושב שזה לקחת סיכון.

אני חושב שתקיפת מנע על איראן היא הסיכון.

הפרולפרציה של גרעיני היא בטווח הזמן הרחב בלתי ניתנת למניעה.

ולאו דווקא בגלל איראן... בגלל מדינות שה IAEA לא מפקח עליהם... כמו פקיסטן, אוקראינה, רוסיה (לא כל המתקנים תחת פיקוח), סין וכו'.

אני חושב ש"תקיפות מנע" כאלה רק מגדילות ומעצימות את האיבה והגורמים הראדיקליים בעולם המוסלמי.

אני חושב שלתקוף מדינה בטיעונים של "עלול" ו"יתכן" ובאותו זמן להציג את המשטר שלה כמסוכן בעוד שאתה זה שתוקפני בפועל - זו צביעות. ואולי אנחנו בישראל לא רואים את זה... אבל העולם המוסלמי-קיצוני והתמיכה הגואה בו היא לא בגלל שארה"ב חופשיה והם לא אוהבים את אורח חייהם של האמריקאיים - היא בגלל שארה"ב נמצאת ומתערבת פה, במזרח התיכון. וישראל היא בת בריתה של ארה"ב באזור... אנחנו הבטן הרכה של האמריקאים (יש כמובן עוד סיבות ששונאים אותנו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שיפציצו אותך, זה לא יהייה נוגע אלייך?

ראית איך האחמד הזה מדבר על יהודים ועל ישראל(האויב הציוני להזכירך). על אויבים הוא יזרוק פצצות אטום.

מי יפציץ אותי?

כן ראיתי דווקא ליהודים הוא נחמד מאוד. איזו פצצת אטום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iiB - מדינית חוץ זה לא רק מלחמות.

ואתה חושש, ובצדק. אך מה לעשות שצריך לטפל בבעיה בעיה, ולא בבת אחת בכל הבעיות.

מי יפציץ אותי?

מי שאתה מאפשר לו להשיג גרעינית, וקורא לך אוייב.

איזו פצצת אטום?

זו שנוצרת כתוצאה מהשגת גרעינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iiB - מדינית חוץ זה לא רק מלחמות.

נראה שמבחינה מדינית ה - IAEA מרוצה משיתוף הפעולה של איראן והוא הישג איתם הסכמי פיקוח שמניחים את דעתו. הדוח צריך להתפרסם עוד כשבועיים... אבל כבר יודעים שיש הסכמים כאלה מאוגוסט ולכן סביר שהתיק האיראני ינוקה מבחינת ה-IAEA.

אני לא חושב שרוסיה וסין ישתכנעו בהמשך הסנקציות על איראן ומועצת הבטחון לא תוכל להחליט שום דבר משמעותי בנושא איראן.

עם המודיעין האמריקאי/ישראלי/צרפתי/בריטי וכו' לא יעביר מידע חדש לIAEA - אז התיק האיראני לא יחזור למועצת הביטחון.

ארה"ב תצטרך לבחור האם לנהל מלחמה שמבוססת על ספקות באיראן או להתיר לה תוכנית גרעינית תחת פיקוח ה-IAEA.

וגם ישראל עוד עלולה לעשות איזה מעשה משלה למרות שאני מסופק שדבר כזה יעשה.

למרות שמסע הדילגטימציה שישראל התחילה לנהל כנגד ה-IAEA מראה סימנים שזה עוד אפשרי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3469096,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף שאני פשוט יסביר את עצמי. אני לא ציוני באמת שלא אכפת לי אם תהיה איפה שהיא עכשיו גאוגראפית או בקנדה/צפון אירופה בתרד איפה שאחמדינגאד הציע את זה אתה תראה שאפילו תמכתי בזה בגלל יתרונות בשלל נושאים במעבר טרטוריאלי שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אף פעם לא קרא לי אוייב.

קרא או לא... (אני מאמין שכן אגב).

איראן ממנת ומחמשת ארגון טרור עויין ותוקפני לישראל תוך דריסת רגל בריבונות של לבנון.

איראן היא בהחלט לא בעלת השפעה חיובית במזרח התיכון.

אף אחד לא צדיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף שאני פשוט יסביר את עצמי. אני לא ציוני באמת שלא אכפת לי אם תהיה איפה שהיא עכשיו גאוגראפית או בקנדה/צפון אירופה בתרד איפה שאחמדינגאד הציע את זה אתה תראה שאפילו תמחתי בזה בגלל יתרונות בשלל נושאים במעבר טרטואלי שכזה.

אז אתה אומר שלא אכפת לך עכשיו לקום וללכת למקום שומם שצריך להתחיל בו הכל מהתחלה. זאת אומרת לוותר על הבית שלך וללכת לגור באוהל, לוותר על המחשב שלך ולהתחיל לשחק בבוב הבנאי. האם אתה מוכן לוותר על כל מה שהשגנו ב60 השנים האחרונות, לזרוק לפח ולעבור למקום אחר רק בגלל שלמישהו מגרד בבטן?

האם אתה מוכן שזה יהייה אתה, ולא מישהו אחר, או להיפך?

אם זה נקרא אנוכיות, אז אני אשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא או לא... (אני מאמין שכן אגב).

איראן ממנת ומחמשת ארגון טרור עויין ותוקפני לישראל תוך דריסת רגל בריבונות של לבנון.

איראן היא בהחלט לא בעלת השפעה חיובית במזרח התיכון.

אף אחד לא צדיק...

כשהיא תתחיל לממן ארגוני טרור בארה"ב ותקיפות על ארה"ב אז זה יהפוך לעניינה של ארה"ב.

אז אתה אומר שלא אכפת לך עכשיו לקום וללכת למקום שומם שצריך להתחיל בו הכל מהתחלה. זאת אומרת לוותר על הבית שלך וללכת לגור באוהל, לוותר על המחשב שלך ולהתחיל לשחק בבוב הבנאי. האם אתה מוכן לוותר על כל מה שהשגנו ב60 השנים האחרונות, לזרוק לפח ולעבור למקום אחר רק בגלל שלמישהו מגרד בבטן?

האם אתה מוכן שזה יהייה אתה, ולא מישהו אחר, או להיפך?

אם זה נקרא אנוכיות, אז אני אשם.

זה לא לעבור לגור בתוך אוהל. תחשוב על זה כמעבר מדירה ישנה לדירה חדשה. זה לא שלוקחים משהו טוב וזורקים בחזרה משהו רע. זה נותנים משהו רע ומקבלים משהו טוב. קוראים לזה עסקה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...