מנסה לעשות אובר קלוק ללוח אם ישן Gigabyte K8NS Pro ומעבד A64 3000..אי הצלחה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנסה לעשות אובר קלוק ללוח אם ישן Gigabyte K8NS Pro ומעבד A64 3000..אי הצלחה

Mister-G

Recommended Posts

טוב למי שלא יודע אני משתמש מאוד ישן פה פעם אחרונה שהגבתי הייתה לפני 4 שנים .. כן כן :)

לפני 3 שנים כשעוד נישאר לי מעט מידע על מחשב ועל מה שקורה והולך ועוד ידע טכני לפני שהספיק להשחק קניתי מחשב ותיכננתי אותו שגם בעוד 3 שנים

אני אצטרך לסחוט אותו עוד קצת עם הביצועים,לא קניתי משו מטורף ל OC מכיוון שבחנות לא היה את החלקים שאני צריך ומכיוון שקיבלתי מעל ל50% הנחה בקומבינות אז היה עדיף לי באותו זמן לקנות את מה שקניתי

המערכת כפי שידוע לי וכפי שתיכננתי יכולה לבצע OC סביר +-

יש לי

Gigabyte K8NS Pro

Athlon 64 3000+

Kingston 400MHz

Geforce 6800 Club3D - זה מהכרטיסים האלה שהיה אפשר לפתוח להם את הפייפליינס למי שזוכר...לפני כמה ימים אני בעצמי ניזכרתי שכחתי מזה לגמרי חחחח היה לי מזל..שיפר לי ממש את הביצועים אבל זה לא מספיק

בגלל שאני לא זוכר בכלל איך עושים וולטמוד ואיך מתעסקים עם זה אם למשהו יש מדריך שמתעסק בכרטיס שלי אם הוא יוכל אז תודה רבה (כפי שאתם רואים אני פשוט ממש שחוק חחחח לא זוכר כלום..עברו 3 שנים מאז שהתעסקתי בכלל במשהו שקשור לזה), המוד שעשיתי לו לא מספיק לי ואני רוצה טיפה להעלות את הקלוק

ועכשיו לבעיה האמיתית...המעבד שלי...יותר נכון..לעשות אובר קלוק למעבד...

בגלל שאני פשוט לגמרייייייי לא מבין בטכנולוגיית ה HT החדשה ואיך שהיא הולכת אצל אין לי אפילו שמץ של מושג מה יכולה להיות הבעיה, אני מהאלה שהבינו יותר ב FSB וכו', פשוט כשהטכנולוגיה הזאת התפרסמה ויצאה והתחילו לקרוא עליה אני קראתי בקטנה הבנתי מה שהייתי צריך להבין ופרשתי ככה שאין לי מושג איך זה הולך כל הסינכרון צ'יפסט בלוח אם של ה A64 עם ה NF3 וכל זה ולמה הכל מחובר (NB SB ) וכל זה ולכן פשוט דוגרי של דוגרי שכחתי הכל כמעט לגמרי

אני עושה OC מעלה במגה הרץ אחד קטן מ200 ל 201 בביוס, פעם הייתי קורא לזה FSB היום האמת? שאין לי מושג מה זה...אז נניח ה"FSB" חחח בכול אופן אפיק המכפלה זאת אומרת ל 2010 מגה הרץ וכבר הוא אומר לי CMOS Checksum error - Defaults loaded

משהו מוכן להסביר מה לעזאזל הבעיה? חבל לי פשוט לקרוא עכשיו אינסוף מדריכים על הלוח אם ועל הטכנולוגיה הזאת כי אני פשוט מאמין שאני לא אסתבך יותר מדי לאובר קלוק של 200@220 עם קצת אוברקלוק והעלאת מתח לזיכרונות לא משו רציני פשוט זה ממש תוקע אותי ואני לא ממש מוצא משהו ב שעוזר לי ...

תודה רבה לכל העוזרים, שמח שעדיין יש קהילה רחבה ב HWZONE שמתעסקת בנושא ועוזרת לאנשים (:

איזה מצחיק אני..בונה מחשב יודע בדיוק מה לעשות אבל אומר - עוד 3 שנים ככה אני יעשה כבר OC ושוכח הכל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב כנס לביוס ....תלחץ F1+CNTRL זה אמור לפתוח לך עוד אפשריות בכמה תפריטים בביוס .

כנס ל SOFT MENU שבו ממוקמים רוב המתחים של הלוח ....תבדוק לפני -שהטמפ של המעבד והלוח(ציפסט בסדר )

ואז תעלה את המתח למעבד (אני לא זוכר מה המתח המדיוק שלו ....אז תעלה ותבדוק שהטמפ נשארת סבירה )

אחרי שאתה מעלה את המתח למעבד תעלה את מהירות המעבד ב קפיצה של 2 MHZ לאט לאט ....תגיע למצב שבו המחשב עושה פוסט ,

ואז כנס לביוס ותעלה עוד פעם ב 2 MHZ ,ואז תתחיל לעשות בדיקות יציבות תראה שהכל בסדר ותמשיך ככה .

כמובן לא לשכוח לנעול את ה AGP -ב 66 MHZ וPCI 33 MHZ ....,אתה גם יכול להוריד מחלק לזיכרון שלא יגביל אותך -ךפחות בהתחלה זה מומלץ -

יש לך ככה1:1,2:3 ,4:3 יש גם 5:6 .

קיצר זה מוריד את מהירות הזיכון שלך מ 200 MHZ נגיד ל 133 או ל 166 תלוי מה תבחר ....תשחק גם עם מכפלת ה HT ,כאשר תגיע למחסום ,או שבמקרה ולא תצליח בכפול 4 תרד ל 3 .

לא לשכוח לנעול את כל המתחים על קבוע ,שום דבר על אוטו.

בהצלחה ......האוברקלוק(OC)מבטל את האחריות של החלקים ,ונעשה על אחריותך בלבד :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...