שתי שאלות שתמיד הטרידו אותי... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות שתמיד הטרידו אותי...

WarMachine

Recommended Posts

IronEddie תבויש לך!!! כרגע פגעת בכ מיליארד אנשים בעולם שאוהבים קולה!!!

אני אגיד לכם מה תהיה המצאה טובה,אני קורא להמצאתי "קוקה-קולה בר" על אותו עיקרון של מי עדן בר או נביעות רק שפשוט המיכל מזכוכית,כן זה יהיה כבד(כמה זה 19 ליטר תכולה?)אבל זה יהיה משתלם.

לדעתי להיט.

רעיון טוב, אבל בעייתי..

הקולה לא תתקלקל?

יעני הגזים לא יפסיקו? יגמרו? אנערף לא יודע איך להגיד את זה...

זה לא יעבוד בקיצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבנתי שהקולה במק/בורגר/שאר המקומות פשוט עשויה מתרכיז כזה שבא במיכלי גז כאלה...

אכן.

הם שולטים בריכוז התרכיז/מים שממנו מורכב המשקה הסופי. (עזבו רגע את הקטע של הקרח שמוהל את המשקה עוד יותר)

תיאורטית יכולים להיות ריכוזים שונים של המשקה בין מקום למקום, אם כי כולם שומרים על אותו יחס (יש נהלים ברורים לגבי זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן.

הם שולטים בריכוז התרכיז/מים שממנו מורכב המשקה הסופי. (עזבו רגע את הקטע של הקרח שמוהל את המשקה עוד יותר)

תיאורטית יכולים להיות ריכוזים שונים של המשקה בין מקום למקום, אם כי כולם שומרים על אותו יחס (יש נהלים ברורים לגבי זה).

ובגלל זה שותים מיץ תפוזים :)

לא אוהב את הדאבל המוגדל שלי עם אקסטרא גבינה עם קולה שהורסת את המצברוח..

שותים קצת תפוזים (או ספרייט) כדי להקל על העומס בבטן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להודות... אני הופך לקולה-הוליסט. זה התחיל מדברים קטנים, קצת להנעים בגרון אחרי ארוחה מצמיאה ועכשיו אני רוצה כל הזמן משהו מעבר למים. אני מפחד שאם אני לא אשלוט על זה אני אאפוך למה שחברים שלי כבר - שותי 3 בקבוקים ליום. פעם אחת הם באו אלי לעשות עבודה ונתתי להם קולה. גמרו הכל ואז הבאתי להם מים. את המבט המוזר שלהם ממראה הדבר השקוף והלא טבעי הזה אפשר לתאר רק ככה - :o o_O

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד שלי מאמריקה בא לארץ בחודש אפריל והוא מביא לי בערך 20 פחיות (כל אחד) של : Dr. Pepper, Mountain Dew, Vanilla Coke, Cherry Coke.

אני זוכר שפעם היה צ'רי קולה בארץ, אבל מאיזה שהיא סיבה (מטופשת ביותר) הפסיקו למכור את זה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...