האם עשיתי בחירה טובה כשבחרתי בQ6600 למחשב החדש שלי? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם עשיתי בחירה טובה כשבחרתי בQ6600 למחשב החדש שלי?

nadavnaz

Recommended Posts

הנה העסק,

המחשב לא למטרות משחקים כעקרון, במחשב הקודם שקניתי מצאתי את עצמי עם 7800GTX (בזמנו הכי חזק) כשסיימתי רק את האלף לייף ופיר, ומתייאש מכל משחק אחר.לכן לא טרחתי לשדרג כרטיס מסך למחשב החדש, יש מצב שבעתיד אשדרג, אם אני אכנס לעסק יותר חזק. את האלף לייפים למיניהם זה סוחב, לא 60 עם פילטרים מלאים וHDR, אבל סביר בהחלט. קניתי אותו בעיקר בשביל אפליקציות מותאמות למרובעי ליבה, אחד העיקריים: Cubase sx3, תוכנת הפקה מותאמת טוב.

בנתיים אני עם ווינדוס , בגלל פוביות ש2 גיגה ראם לא יסחבו ויסטה, ופוביות דרייברים, באגים וקריסות עם ויסטה. די מוצדקות.

אני תמיד חושב לעצמי אם חוץ מבתוכנות שמותאמות למרובעי ליבה (AKA, קיובייס, ווינראר, מקודדים, משחקים) אני יוצא עם רווח כלשהו מהמעבד. ביצועים יותר טובים במולטי טאסקינג בווינדוס XP?

קשה לי לרדת מהמחשבה שהייתי יוצא ברווח יותר גדול עם E6750 בOC חזק מאוד עם לוח טוב. בנתיים אני עם הQ6600 על 3GHZ, לוח P5K של אסוס. לא ניסיתי יותר בנתיים, אני בספק שאני אעבור 3.4 אי פעם.

מעלות

דבר שני, עם tuniq tower, יש לי 35-33 מעלות מנוחה בסטוק, וכ37-38 מעלות מנוחה בOC ל3 גיגה הרץ. איך המעלות ביחס לQ66 עם טוניק? והטמפרטורת "סיסטם" (אין לי מושג מה זה מודד, ככה כתוב בתוכנה של אסוס) היא 46. נשמע לי הרבה, לא?

אז מה אתם יודעים? מנצל מרובי ליבה בניתוב חכם? בחירה טובה למעבד לדעתכם? טמפרטורות סבירות?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי , אתה אומר שקנית אותו בעיקר בשביל מותאמות למרובעי , ועכשיו אתה שואל אם עשית בחירה טובה ?

פתאום כפול ליבה יהיה יותר טוב בשביל מותאמות למרובעי :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי , אתה אומר שקנית אותו בעיקר בשביל מותאמות למרובעי , ועכשיו אתה שואל אם עשית בחירה טובה ?

פתאום כפול ליבה יהיה יותר טוב בשביל מותאמות למרובעי :bash:

קניתי אותו בשביל אפליקציות שמותאמות למרובי (=כפולי\מרובעי. מרובעי ליבה אני מניח יציגו שיפור ביצועים גדול יותר) ליבה, ואני שואל אם יש התאמה כלשהי למרובעי ליבה בווינדוס . (פירוק תהליכים שונים למעבדים שונים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אותו בשביל שמותאמות למרובי (=כפולי\מרובעי. מרובעי אני מניח יציגו שיפור ביצועים גדול יותר) ,

אתה בעצמך אומר למה קנית אותו...

אני לא מבין מה ההתלבטות שלך בכלל.. אתה עובד עם תוכנות שנהנות ממרובעי ואני בטוח ששום כפול לא יוכל להתמודד עם זה...

עשית את הבחירה הנכונה. תהיה שקט.. כל העולם מתקדם למרובעי ליבה - לך כבר יש.. תהנה מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...