Gears Of War - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gears Of War - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

התחלתי לשחק במשחק במוצ"ש, כיף לא נורמלי!

ובדיוק עכשיו הגעתי למקום שקופץ עלי איזה עכביש ענק כזה שמסתיר לעצמו את הפנים ולפעמים מעיף לי כאפות (מתאים לאיזה חתימה :lol:) בזבזתי על הפנים שלו עשרות אלפי כדורים והוא לא מת! אני יורה ויורה! :2gunsfiring:

יש דרך מסוימת להרוג אותו? תודה מראש והנה האיזור שבו אני נמצא:

http://img166.imageshack.us/img166/3994/gowmw9.png

כשהעכביש יוצא אליך תירה לו בעוקץ הזה מתחתיו.. אחרי שאתה פוגע בו קצת שם הוא פותח את הפה כדי לצעוק אז תירה לו בפה מהר.. וככה לאט לאט הוא יתרחק , בסוף אתה תצטרך לירות ברגלי עץ של הגשר הזה שעליו הוא עומד וככה הוא מת

דרך אגב מה אני עושה בשלב האחרוןןןןןן?? הבחור הזה ממש קשה... (בשביל שלא יהיה ספויילר תעשו בצהוב או משהו :P )

פשוט תן בו כל מה שיש לך

אני הצלחתי לחסל אותו עם סניפר, רימונים, חץ וקשת והרבה עם ה PERFECT RELOAD של הרובה הזה עם המסור.. זה ממש עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 553
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי התחלתי לשחק במשחק.. ושמתי לב שלמרות ששמתי על הגדרות הכי גבוהות, הגראפיקה לא מה שציפיתי שתהיה.

ראיתי אופציה של directx10/antialiasing... האם היא מופעלת רק עם dx10? ואם כן- יש אפשרות להתקין DX10 ולהפעיל אותו מתי שאני רוצה, ומתי שלא- להחזיר לDX9 בצורה נוחה וקלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה משחק ענק!!

בהתחלה לא כ"כ התלהבתי ממנו, אח"כ הוא פשוט נהיה אדיר!

בכל מקרה, פעם שלישית שאני מתחיל את המשחק מחדש בגלל שהפאקינג שמירות שלי פשוט החליטו להעלם...

האם יש דרך לעשות UNLOCK לכל הEPISODES וזהו? [כדי שאני אוכל להמשיך מאיפה שהשמירה נמחקה...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני יודע למה השמירות שלך נמחקו...

אני אני לא טועה המשחק לא שמירות אם לא יצרת פרופיל במשחק, לכן תלחץ עלF1 נדמה לי ותיצור פרופיל, תעשה ריסט למשחק ותתחיל את הקמפיין.

בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פרופיל.

אולי לא ניסחתי את עצמי נכון- המשחק כן נשמר לי...הבעיה היא שאחרי שבוע בערך השמירות פשוט מחליטות ביום בהיר אחד להמחק אחרי שעברתי 3\4 משחק...

תחזור לתחילת הדיון. דובר רבות כאן על בעית השמירות. יש פאץ שמתקן את זה. מישהו כאן נתן לינק כמה עמודים אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי התחלתי לשחק במשחק.. ושמתי לב שלמרות ששמתי על הגדרות הכי גבוהות, הגראפיקה לא מה שציפיתי שתהיה.

המפרט שלך מגביל ,אין מה לעשות.

במפרטים גבוהים יותר המשחק נראה פשוט מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק לפני כמה שעות,וסה"כ נהניתי מאוד,אחלה משחק.

גרפיקה סבבה,אם כי פחות טובה מקרייסיס או COD4.(מי רוצה יש לי לא מעט,די התלהבתי על הFRAPS חח)המשחק נורא חשוך ואני העליתי קצת את הבהירות ההתחלתית כי פשוט כמעט ולא ראיתי כלום,במיוחד בשלבים חשוכים כמו המערה.מה שכן הסרטונים לעומת זאת נראו אצלי בהירים מאוד והרבה סרטוניים נראו על הפנים והרבה פחות טוב מהמשחק עצמו.

נחמד לעבור מFPS לSCI-FI SHOOTER אבל האמת שבסוף ההרגשה במהלך המשחק היא אותו דבר ושני סוגי המשחקים הם "אותה גברת בזווית אחרת".

הרעיון של תפיסת המחסה נחמד ביותר,ולמרות שהוא כבר מרגיש חוזר על עצמו הרבה במהלך המשחק הוא שבירת שגרה ומעניק תחושת ריאליסטיות מוגברת

חחחח הדמויות והדיאלוגים במשחק קורעים מצחוק - כי המשחק כל כך סטריאוטיפי ואמריקאי שזה פשוט פארודיה.הכי מצחיק זה כשbaird מדבר מכיוון שמבחוץ הוא חייל קשוח אבל בעצם מבפנים הוא פולנייה דאגנית במיוחד.

גנרל RAAM הזה הוא זונת תחמושת שלא להאמין - כל מה שאתה נותן בו הוא אוכל ואף פעם לא שבע.בסוף אחרי לא יודע כמה ניסיונות - ואני עוד שיחקתי על casual - הצלחתי להרוג אותו ולהפתעתי זה היה בכלל עם הLancer אחרי שמקבלים כדורים חזקים יותר מהperfect reload(כמובן שגם נתתי בו חיצים ורימונים והכל חח..)

לא יודע איך המשחק ברשת ולא יודע אם אנסה גם...עוד יש לי להגיע בCOD4 לרמה 55 :) וגם צריך להחליט בין שני משחקים עכשיו איזה לשחק:

C&C3 או RainBow six:Vegas

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...