Gears Of War - הדיון הראשי - עמוד 27 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gears Of War - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

באמת משחק גדול. אחד הכי טובים ששיחקתי השנה אם שואלים אותי.

רק חבל שהוא אוכל ... 1 גיגה הוא מקרטע כמו הטוסטוסים האלה של הסבתות. צריך 2 גיגה מינ'.

מי לא אוהב לחתוך מוטציות לחלקים בעזרת מסור שמותקן לך על הרובה?!!? מי?!?! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 553
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני תקוע בקטע שאני על הרכבת

ואני צריך להרוג את RAAM

מישהו עבר אותו יש איזה שיטה מיוחדת?

כבר יומיים אני תקוע עליו

עריכה:

סוףסוף הוא מת!!!

לכל מי שרוצה לדעת איך הורגים אותו פשוט אל תפסיקו לירות ובסוף הוא ימות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

h_yoav פעם הבאה כשאתה אומר משהו על איך לעבור את המשחק אז תשים את זה בצבע צהוב בהיר כי אתה הורס לאחרים שעדיין לא עברו.

ותשנה גם עכשיו את מה שרשמת לטובת מי שעוד לא הספיק לקרוא...

>לדוגמה<

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישו פה שיחק בX360 וגם חושב שהמקשים לא ממש עברו חלק? יש לי הרגשה שהם לא עשו את האינטרפייס ממש טוב בפורט... קשה לי להגיד מזה בדיוק |:

דווקא לדעתי הם מעולים ומאוד אינטואיטיבים. וגם בכל הביקורות ברחבי הרשת אמרו את זה.. אגב השליטה עם העכבר לא גורעת מהחוויה, עובד ממש טוב. ניסיתי גם לשחק עם שלט הXBOX360 שלי וגם היה מאוד נחמד אבל העדפתי עם העכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישו פה שיחק בX360 וגם חושב שהמקשים לא ממש עברו חלק? יש לי הרגשה שהם לא עשו את האינטרפייס ממש טוב בפורט... קשה לי להגיד מזה בדיוק |:

שיחקתי ב360 ואני חושב שהמקשים מצויינים.

אם התכוונת ללשחק עם השלט אז תציין "בשלט של ה 360".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למשחק שליטה מעולה על המחשב...מאוד זורמת ואחת הטובות במשחק גוף שלישי שיצא לשוק בשנה-שנה וחצי האחרונות...

התלונה היחידה שלי היא שילב המקשים G+Q ע"מ לחלק פקודת STAY TOGETHER...אבל זה ניתן להגדרה מחדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למשחק שליטה מעולה על המחשב...מאוד זורמת ואחת הטובות במשחק גוף שלישי שיצא לשוק בשנה-שנה וחצי האחרונות...

התלונה היחידה שלי היא שילב המקשים G+Q ע"מ לחלק פקודת STAY TOGETHER...אבל זה ניתן להגדרה מחדש...

מחזק :xyxthumbs:

לגבי השליטה, אם יש לך מקשים נוספים בעכבר, כדאי להגדיר אותם לשליטה,

נוח יותר מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום המשחק כל כמה דקות נתקע כזה תקיעות מעצבנות,שלא נובעות מכרטיס מסך או .קראתי גם שעם 8800 ו 4 גיגה יש את התקיעות האלו

פשוט רק עכשיו התחלתי לשחק...יש משהו שמסדר את זה? אני יודע שיצא עידכון ואפילו עידכון חדש היום אבל זה מסדר את הבעיה או שיש משהו אחר שמסדר? תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...