Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 199 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

למי שרוצה לדעת:

בגוף האדם יש 5 ליטרים של דם.

בעורק ראשי עוברים 3 ליטר של דם.

ככה שאם אתם נפגעים בעורק הראשי זה ממש מסוכן ואתם יכולים למות מהר מאוד מחוסר דם (שכחתי את השם המלא של זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי שרוצה לדעת:

בגוף האדם יש 5 ליטרים של דם.

בעורק ראשי עוברים 3 ליטר של דם.

ככה שאם אתם נפגעים בעורק הראשי זה ממש מסוכן ואתם יכולים למות מהר מאוד מחוסר דם (שכחתי את השם המלא של זה).

איבוד נוזלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימים האחרונים סיימתי שוב את המשחק. הנה באג שיצא לי להיתקל בו בדרך...

cod4bugye5.jpg

* למי שלא הבחין, אקדח מעופף מעל המכונית.

גם לי זה קרה

יש קטע שמתקיף אותך מסוק עם חיילים שיורים עליך מתוכו

אז שהרגתי אותם הם נופלים מהמסוק אבל נופלים רק איזה כמה מטרים ונשארים שוכבים באוויר :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אחרי שחרשתי קצת את כל ה- PERK-ים זאת אומרת אלא שנחשפתי כבר אליהם (אני בדרגה 35) אני בדילמה באיזה להשתמש מהקבוצה השניה , יש הרבה טובים , עד עכשי השתמשתי ב- Stopping Power אבל זיהיתי לאחרונה ש- Double Tap יכול להיות קטלני בצורה רצינית.

להזכירכם הנה הרשימה:

Juggernaut - Increases the player's health.

Sleight of Hand - Allows the player to reload faster. (Unlocked at level 20)

Sonic Boom - Increases the damage of the player's explosives.

Stopping Power - Increases the damage from the player's firearms.

Double Tap - Increases a weapon's rate of fire. (Unlocked at level 29)

UAV Jammer- Makes the player invisible to enemy UAVs. (Unlocked at level 11)

Overkill - Allows the player to carry two primary weapons instead of a primary weapon and a sidearm. (Unlocked at level 38)

אז מה אתם משתמשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל תלוי מצורת המשחק שלך... אם אתה משחק עם רובה ציד (שוטגן) או צלף שכל עבודתו היא לנטרל צלפים אחרים אז הכי טוב זה Juggernaut

אם יש לך רובה שגם ככה יורה מהר אז למה לעשות שהוא ירה יותר מהר? לי אישית ניראה (ומניסיון...) שעדיף ל תת מקלעים ומקלעים לשים Stopping Power....

עכשיו אם אתה צלף שלא יושב ומסתגר לו באיזה חדר אלא רץ בכל המפה אז עדיף לקחת OVERKILL ולשים במקום אקדח AK47U .....

עכשיו אני לא רוצה להעליב או משו אבל מבחינת הדעת שלי שלושת הפרקים שנותרו הם חסרי תועלת... שהם Sleight of Hand Sonic Boom UAV Jam

אם אתה רוצה לקרוא עוד הנה אתר של פרו אחד אבל הוא כולו באנגלית...http://www.progaming-tips.com/cod4-perks.html תהנה! מקווה שעזרתי... אה ואני אישית שם בכל Stopping Power... והכי אהוב עלי זה המקלע השלישי ברשימה (M60 או משו... קיצר האחרון) אני שם עליו את הידית הזאת שמעלה לו את הדיוק BANDOILER STOPPING POWER וSTEADY AIM ואז אני רץ אל מאחורי קווי האויב ומז@#$%ן להם את הצורה.... מה שאני אוהב במקלע הזה שי קל לדעת לאן יעופו הכדורים גם בלי לכוון דרך הIRON SIGHTS... מה שעושה אותו לא רע לקרב פנים מול פנים... עוד דבר שמתאים אותו לכך היא המחסנית שלו... אם פגשתה אחד עם פי 90 אפילו... והתחלתם לירות אחד בשני אז לו תיגמר המחסנית קודם... ובשנייה אחר כך הוא כבר יהיה מת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אחרי שחרשתי קצת את כל ה- PERK-ים זאת אומרת אלא שנחשפתי כבר אליהם (אני בדרגה 35) אני בדילמה באיזה להשתמש מהקבוצה השניה , יש הרבה טובים , עד עכשי השתמשתי ב- Stopping Power אבל זיהיתי לאחרונה ש- Double Tap יכול להיות קטלני בצורה רצינית.

להזכירכם הנה הרשימה:

Juggernaut - Increases the player's health.

Sleight of Hand - Allows the player to reload faster. (Unlocked at level 20)

Sonic Boom - Increases the damage of the player's explosives.

Stopping Power - Increases the damage from the player's firearms.

Double Tap - Increases a weapon's rate of fire. (Unlocked at level 29)

UAV Jammer- Makes the player invisible to enemy UAVs. (Unlocked at level 11)

Overkill - Allows the player to carry two primary weapons instead of a primary weapon and a sidearm. (Unlocked at level 38)

אז מה אתם משתמשים?

לי יש Class לTDM שבו יש לי M4 עם Stopping Power ובקלאס הזה אני משתמש רוב הזמן(כי בתכל'ס הוא מסתדר לי עם כל סוגי המשחק האחרים חוץ מS&D)

לS&D יש לי Class שבו יש לי Overkill כשאחד זה סנייפר(בארט) ואחד זה MP5 מושתק.

אם בS&D אתה לא אוהב לצלוף,קח את UAV JAM ביחד עם Small Machine Gun מושתק כלשהוא(כמו שאמרתי,אני מעדיף MP5) וככה אתה בלתי ניתן לגילוי אלא אם כן מישהו רואה אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...