מבצע של נטויז'ן עם הוט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבצע של נטויז'ן עם הוט

shlomibandit

Recommended Posts

אני רוצה לעבור מבזק להוט כדי לעשות את הטריפל יש עכשיו מבצע חדש הוא אמר לי ..

7 מגה עם 700 העלאה... ב200 שקל..

אתם חושבים שזה שווה? או שעדיף להשאר עם בין לאומי גם כן ב200 שקל על 5 מגה? 100 לבזק כולל 100 לבזק בינלאומי?

איך נטויז'ן בסדר עדיף אותם ב5 או שהם ממש על הפנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח ש5 מספיק לי זה מעל ומעבר..

אבל אם נטויז'ן מציעים לי באותו מחיר בדיוק 7.. זה לא יותר שווה? הם ממש על הפנים ש5 של בינלאומי יותר טוב מ 7 של נטויז'ן?

העלאה גם כן 500 לאומת 700..

מה החסרונות שלהם? בבקשה תגובות אנשים אני חייב לסגור את עניין האינטרנט עוד היום ואני לא רוצה לעשות משהו שאני יתבעס..

אנשים שיש להם נטויז'ן גם אם אתם יכולים להגיד להגיד איך המהירות ניתוקים וכו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי לך, תאיים בהתנתקות, ו-014 כבר יתגמשו איתך.

הבעיה ב-NETVISION זה חסימות של פורטים ותעבורת P2P (לפעמים גם FTP ודברים כאלה). מה זה משנה אם יש לך 7MBIT לגלישה באינטרנט (שגם ככה אין כמעט הבדל בגלישה מעבר למגה וחצי), כשהספק שלך חונק את ה-EMULE בצורה שאתה מקבל בפועל מהירות נמוכה יותר מ-750KBIT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי לך, תאיים בהתנתקות, ו-014 כבר יתגמשו איתך.

הבעיה ב-NETVISION זה חסימות של פורטים ותעבורת P2P (לפעמים גם FTP ודברים כאלה). מה זה משנה אם יש לך 7MBIT לגלישה באינטרנט (שגם ככה אין כמעט הבדל בגלישה מעבר למגה וחצי), כשהספק שלך חונק את ה-EMULE בצורה שאתה מקבל בפועל מהירות נמוכה יותר מ-750KBIT?

אח שלי תודה על העזרה אבל דבר איתי בעברית גבר אני לא מבין את תעבורת פי 2 פי ודברים כאלה חח תגיד לי תכלס מה לא טוב בהם?

ואם הם לא יתגמשו איתי בינלאומי במחיר של ה5.. אתה לא חושב שכדאי במחיר כזה לעבור ל 7 של נטויז'ן??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוריד מ-EMULE? אתה מוריד מ-BITTORENT? אתה מוריד מ-DC?

אם כן, יש סיכוי לא רע שב-NETVISION תיפול בקבוצת המשתמשים חסרי המזל שמוטלות עליהם הגבלות, ואז ההורדות שלך ייתקעו על מהירויות נמוכות מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בנטוויזן ביום בהיר אחד הם החליטו לחסום אותי בשיתוף קבצים ..

קבצים עם 3000 סידרים בטורנטלייץ שהייתי מוריד אותו עם 320 קבוע ירדו לי על 20 ק"ב...אחרי אין ספור ויכוחים עם נטויזן התנתקתי..

עכשיו יש לי 2.5 בבזק ב42 לחודש..

כמה עולה 4 מגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אני לא צריך את ה7 מגה האלה.. כמובן ש5 מגה זה מעל ומעבר.. אבל בגלל שאני משלם על 5 מגה בבזק בינלאומי עם 200 שקלים..

אז הציעו לי את המבצע הזה ב200 7 מגה 700 אז זה פשוט ניראה לי יותר משתלם.. אני אכן שמעתי על הדבר הזה של ההגבלות אתה בטוח שעשו את זה קבוע? וזה לא תקופה מסויימת רק שעשו להם את ההגבלות האלה? ויש לי מקורות שיורידו לי במלוא מהירות .. יש לי את האתר של טורנטספי שמוריד במלוא רוחב הפס.. שהיה לי את ה5 מגה הייתי מוריד מינימום 550 ומעלה.. אז יש לי מאיפה להוריד במהירויות כאלה.. השאלה אם נטויז'ן יהיו טובים ולא יגבילו אותי באמת..

אז אם בילאומי יתגמשו איתי זה יהיה שווה להשאר איתם .. אבל אם הם רק יתגמשו ב10 15 שקל ואני ישלם ככה 185 פלוס מינוס ל 5 .. לא עדיף 7 ב200? משהו יכול להביא לי איזה קישור שמראה שנטויז'ן מגבילה אנשים? יש משהו שנטויז'ן הגבילה אותו שיכתוב פה.. תודה לעוזרים..

בכללי שווה ב200 7 מגה 700 נטויז'ן הוט?

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה תוריד עכשיו משהו תראה אם אתה בכלל מנצל את ה 5 מגה... אחרת לא מבין בישביל מה לעבור את כל הבילבולי שכל של לעבור מפה לשם וגם אולי ששם יהיה לך פחות טוב.. בקטע של ההגבלות לאג בעיה של פינגים.

אם אתה אחד שלא איכפת לו לעשות הרבה טלפונים ולעבור מפה לשם אז לך על זה... למרות שפעם בשנה אולי תוריד משהו על 700K לשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוריד מ-EMULE? אתה מוריד מ-BITTORENT? אתה מוריד מ-DC?

אם כן, יש סיכוי לא רע שב-NETVISION תיפול בקבוצת המשתמשים חסרי המזל שמוטלות עליהם הגבלות, ואז ההורדות שלך ייתקעו על מהירויות נמוכות מאוד.

גם אם יש high-id ובדיקות פורטים מבוססות http עוברות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רציתי להכנס לזה .. כי אני סתם יזיין לכם בשכל אבל אם שאלת אני יענה לך למה עשיתי את כל הבלאגן..

בזק התחייבו שהם יכולים לספק לי את המהירות הנ"ל 5 מגה..

הייתי עם ה5 בערך שבועיים וכעבור שבועיים התחילו הבעיות התנתקויות האינטרנמט לא היה יציב ולא הייתי מוריד במהירות מקסימלית מכיוןן שהבית כניראה רחוק מהתשתית .. באו אלי טכנאים לבית ובסוף הם הגיעו למסכנה שהם לא יכולים לספק לי את ה5 וזה לא יהיה יציב וגם אפילו 2.5 לא יהיה יציב הדבר היחידי שאני יכול לעשות שיהיה יציב זה 2 מגה על 128 העלאה אם אני לא טועה ואפילו פחות ויש לי רשת עם שלוש מחשבים ואנחנו גם מורידים הרבה אז פשוט לא רצינו להשאר עם 2 לכן רציתי לעבור להוט גם לנתק את הטלפון של בזק שזה עוד יחסוך עוד כסף.. ויש לנו טלפון וטלויזיה של הוט ככה נוכל לעשות את המבצע של הטריפל .. אפילו קניתי כבר את הרוטר של אדימקדס שתומך בכבלים ואי די אס אל , .. וספקית אני בבזק בינלאומי שהם מביאים לי את ה5 ב100 שקל לחודש.. אז שאמרתי את זה לנציג של כבלים הוא אמר לי שעדיף לי לעבור לנטויז'ן והציעה לי את המבצע של ה 200 שקל 7 700 עם נטויז'ן אז אמרתי לא אני לא יודע כי שמעתי דברים רעים על נטויז'ן ואז הוא אמר לי שאין לו שום אינטרס מצידו אני ישאר עם בינלאומי הוא רק רוצה בתכלס שאני יעבור להוט זה דיי ברור.. אז מה אתם חושבים? ככדאי או לא?אני ינסה לעשות את זה בלי התחייבות ככה שאני יוכל לבטל את זה ולשנות מתי שאני ירצה ניראה אם זה יהיה אפשרי.. ואז מקסימום לא יהיה מהיר אני יחזור לבזק בינלאומי.. שווה אתם אומרים או לא להתעסק עם נטויז'ן וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...